1. Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków.

 2. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 3. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 4. Wykładowca zwraca się do studentów: - Osoba, która odpowie na moje następne pytanie, ma zaliczone zajęcia i może iść do domu. Ktoś z sali rzuca w tym momencie długopis pod nogi prowadzącego. - Kto to zrobił?! - Ja. Dziękuję, do widzenia

 5. 23 IV 56 UB skazuje na śmierć Zapomnianą Legendę Śp.Józefa Cieślę ps."Topór"-Ludowca,Żołnierza BCh,od 44 Wyklętego który przez 11 lat (!!!) dyscyplinował i likwidował ścierwa z PPR/PZPR/UB. W 69 zamordowany przez UB w Barczewie... Wieczna Chwała Bohaterom !

 6. Morawiecki miał być petardą i zjednać PiSowi wyborców centrowych, a jest niewypałem. Oziębły, kostyczny, wsobny, z mową ciała wysyłającą komunikaty "co ja do cholery robię pomiędzy tymi biedakami?" Nawet na spotkaniach pytania można mu zadawać tylko pisemnie. Prawdziwy "swojak".

 7. Jest dobra wrozba dla PiS w Warszawie. Ich kandydat, wg red. Mazurka z RMF, nie ma szans. O Dudzie pisal to samo.

 8. Spółka z branży OZE i raport miesięczny z kluczowymi wskaźnikami operacyjnymi

 9. skończyłam swój pokój, a wiec się pochwale bo jestem bardzo z niego dumna i czuje się w nim niesamowicie dobrze. 🕊

 10. Tak miałem z niedoczasem jak studiowałem, lat temu 20... 😂😂😂😂

 11. W nocy z 22 na 23 kwietnia 1943 r., w czasie ataku BANDYTÓW z UPA zginęło 600 Polaków, zamordowanych w tradycyjny dla banderowców okrutny sposób. Dziś we wsi stoi upowski pomnik mówiący o… „likwidacji polsko-niemieckich okupantów Wołynia”, (na zdjęciu). Osada najpierw została

  Pokaż ten wątek
 12. Nawet Świadkowie Jehowy idą z „duchem czasu” i zaczynają nawracać po ukraińsku na .skich ulicach. Dziękuje za czujność!

 13. ❌Chcąc przejąć kontrolę nad wymiarem sprawiedliwości politycy PiS prowadzą z sędziami otwartą wojnę. Z ich winy Polacy mogą stracić miliardy euro.

 14. Z Jakiego się śmieją, że nagle kibicem Legii został. Przypomniało mi się jak HGW spytali o najlepszego piłkarza Legii, a ona na to Smolahek...