1. Fran Vélez chciałby podziękować wszystkim kibicom Białej Gwiazdy! Dzięki za wszystko 😢

 2. Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi,posłom i polskim instytucjom P Marszałku,to nie żarty ! W swej nienawiści,opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy zdolni do wszystkiego,nawet do zbrodni Brak reakcji na ich wyczyny doprowadzi do samosądu..

  Pokaż ten wątek
 3. Już nawet Gazeta Wyborcza nie kryje irytacji, że składa dziś obietnice tożsame ze składanymi przez 12 lat przez HGW. A przypominam, że jako jej szef sztabu wyborczego w 2010 dawał rękojmię realizacji obietnic, które niezrealizowane do dziś brak

 4. W aplikacji Messenger dostępne już naklejki z BT21 ! 😍 Wystarczy wejść do sklepu z naklejkami i pobrać je za darmo!

 5. Przestańcie ciągle pisać że totalni szaleńcami, idiotami to co robią, jest całkowicie świadomą próbą wyrócenia państwa, i powinno być to traktowane z całą surowością prawa, jako akt wrogi i antypaństwowy.

  Pokaż ten wątek
 6. Delphia kupiona, Pesa ledwo żyje, Piotr i Paweł za moment w obcych rękach, Solaris do Hiszpanii - to te wielkie polskie sukcesy. A PMM jeździ po różnych Pcimiach i się puszy, jak nam świetnie idzie.

 7. Że Wielgus czy Szmit to kretynki powszechnie wiadomo. Ale jakimi debilami muszą być pustaki co na nich głosowali.

 8. "Sędziowie nieusuwalni" właśnie ogłosiła GW Można się rozejść

 9. Przepraszam urażonych fanów Barcelony. Oczywiście ich piłkarze najwspanialsi, a Van Dijk się nie nadaje nawet do Ekstraklasy.

 10. Te włosy srebrne czy różowe? Bo nie widzę XD

  Pokaż ten wątek
 11. Zła sytuacja meteorologiczna i hydrologiczna na Podhalu - informuje . Nie przejezdna jest droga w Czarnej Górze. też pierwsze podtopienia w Jurgowie, Zakopanem i Białym Dunajcu. wydał 3-ci najwyższy stopień zagr. dla woj. śląskiego i małopolskiego.

  Pokaż ten wątek
 12. Te naklejki z BT21 na messengerze cudowne, kocham je Ciekawe jaka będzie reakcja moich znajomych, oni nawet nie będą wiedzieć co to jest...

 13. Wiecie, ze ludzie nie sa na zawsze?

 14. naklejki z bt21 na messengerze, już wiem co będę robić

 15. TE NAKLEJKI TAKIE PRZESŁODKIE Z BT21