1. - Karnowski, oszukujesz czytelników? - Nie będą niemieckie media... - Ale to chyba kwestia zasad, a nie narodowości właściciela? - Nie będą niemieckie media... - Karnowski, ale to ukryte reklamy, czy nie? - Nie będą niemieckie media...

 2. Oto wybrańcy trenera Carrillo na piłkarski klasyk przy ! Do boju Wisełko! 💪🔴⚪🔵 

 3. Wykłady z fizyki na AGH mega fajne

 4. Ludzie okropni

 5. najlepsze to czekolady z Lidla dont @ me

 6. W odpowiedzi do

  O jaki zatroskany o los Ukrainy... nic nie wiesz o tym kraju. Szczepienia odbywają się normalnie niestety używane starego typy, u nas nazywane "Sanepidowskimi", nie ma możliwości wyboru np. 5 w 1. Tak brakuje leków, tak jak i w PL, jak np. wybucha co jakiś czas epidemia grypy.

 7. Ogólnie to tak mnie wkurwiają osoby, które niby takie miłe i wgl, a tak naprawdę do obgadują cię na wszystkie możliwe strony

 8. Tańsze bilety na majówkę. zachęcają do podróżowania pociągami po w długi weekend majowy i przygotowały specjalne oferty . bilet wycieczkowy o 20% tańszy. Oferty aktualne od 27 kwietnia do 6 maja.

 9. TT pomocy! Na finał PP jadę z moimi dziećmi 6 i 8 lat na trybunę ultras. Czy ktoś orientuje się czy te miejsca sa numerowane i czy z takimi małymi dziećmi można zając dowolne miejsce np. na samej górze ?

 10. WGL ZGADLAM!!!! WIEDZIAŁAM ZE TO SA POMIDORY ALBO DYNIA HAHAHA

  Pokaż ten wątek
 11. COLE sa TVP I KENNAAAT!!! 😭😭

 12. POWER TWEET NA PO

 13. System finansowania uniwersytetów w Holandii, uzależniony tylko od liczby studentów zagraża znów amsterdamskiej humanistyce. pogłoski, że będą kolejne cięcia budżetowe (bo większy deficyt). Padła sugestia, by jeszcze bardziej ograniczyć czas na badania (35% etatu zamiast 40%).

 14. tu sa wszystkie rzeczy jakby ktos byl ciekawy haha