1. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 2. . w : to towarzystwo pod Sejmem, które teraz protestuje jest wspierane przez byłych esbeków, ludzi związanych z PZPR. To ci ludzie skazywali marszałka Morawieckiego na więzienie. Dziś ponownie straszą więzieniem

 3. KRÓTKIE PYTANIA sam nie wiem do kogo, -dlaczego emerytka Gersdorf ma służbową limuzynę? -dlaczego emerytka Gersdorf ma aktywną kartę RFID do wchodzenia na teren SN ? -dlaczego emerytka Gersdorf nie zwolniła gabinetu w SN? CO TO JEST???????

 4. 17 lip

  To jest niezła maszynka: najpierw Duda bezprawnie (co potwierdził SN) ułaskawia Kamińskiego przed wyrokiem, potem PiS niszczy TK i tworzy „TK” z dublerami, wreszcie niekonstytucyjna Przyłębska ogłasza, że Duda miał prawo zrobić to, do czego nie miał prawa. Państwo w państwie.

 5. Jedno jest pewne! Gdy Joaśka Szajbus Wielkus już nie będzie posłanką, spokojnie może zatrudnić się w Uberze i zająć się przewozem osób.

 6. Jerozolima - 360 stopni w telegraficznym skrócie. Widok z tarasu Starego Domu Polskiego.

 7. Przewiezienie żuli "Obywateli RP" na teren sejmu w bagażniku samochodu należącego do "posłanki" , to nie są żarty, to dwa przestępstwa. Żule art 193 kk, "posłanka" art 18 § 3 kk. Kiedy w końcu prawo będzie egzekwowane?

 8. Urzędnicy Kancelarii są w szoku. Jak mówią: "Na takiej zasadzie do Sejmu można wwzieźć wszystko. Nawet materiały wybuchowe".

 9. JPRDL! Oni serio mają coś z głową! Ja rozumiem różne cyrki, ale to już jest gruba przesada! A co gdyby przewiozła jakiegoś byłego ubeka-świra z bombą albo karabinem? Ja mówiłem, w końcu poleje się krew. Oni już chwytają się każdej możliwej opcji. Ogarnijcie się! 😶😶😶😶😶

 10. Jeśli jest to prawda że Joanna SW przewoziła dwoje ludzi w bagażniku na teren Sejmu to Policja powinna ją oskarżyć o narażenie ich na śmierć, w tym roku była już taka sytuacja że chłopak umarł w bagażniku samochodu.

 11. Zdaję sobie sprawę jak my - kibice Liverpurzu - jesteśmy nieznośni w czasie tych okienek XD

 12. Dzicz krzyczala dzis ;pojdziesz siedziec !!! Do Pana Morawieckiego czlowieka zasluzonego🇵🇱 Dlaczego nie krzycza tego w kierunku politykow PO PSL aferzystow z Sowy !!!! Kijowskiego alimenciarza !!!!! Widac jakiemu panu slużą kodziarze i ubywatele

 13. Skansen w Sanoku :))

 14. Atmosfera w Milanello świetna. W rolach głównych ponownie Calhanoglu i Kessie. 👍👍😀😀