1. Ronen Bergman,przedstawiany jako dziennikarz śledczy mówi, że niewiele wie o swojej matce i jej przeszłości, bo "niewiele mówiła, nie chciała mówic". Taki "investigator". I to w Izraelu, gdzie jest trend pamiętania o przodkach, o korzeniach, o rodzinie. Jedzie mi czołg?

  Pokaż ten wątek
 2. 👉 Ten film trzeba obejrzeć w całości‼️ To tylko 2 minuty🕛 Przesłanie prof. Władysława Bartoszewskiego o roli Polski w Europie. 📺Zobaczcie i podajcie dalej ‼️🔄🔄🔄

 3. To jest niezwykle mocna rzecz. Apel Polaków do aliantów o powstrzymanie niemieckiej zbrodni ukazał się również w New York Times. Robiliśmy wszystko, aby powstrzymać piekło. Chwała Bohaterom z Tajnego Państwa!

  Pokaż ten wątek
 4. 1. Ustawy nie można zamrozić. 2. Badania naukowe są wprost wyłączone, a ustawa nie dotyczy jednostkowych zdarzeń, zatem w tym zakresie nie ma czego zamrażać nawet... 3. Min. wskazał, że śledztwa z udziałem biegłych są czasochłonne, więc szybciej wypowie się TK

  Pokaż ten wątek
 5. Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła w sobotę jednomyślnie rezolucję z żądaniem zaprowadzenia "bez zwłoki" 30-dniowego rozejmu w Syrii, aby umożliwić udzielenie pomocy i ewakuację rannych ze Wschodniej Guty. Czytaj więcej w :

 6. Dlatego na życzenie Izraela zamroziliśmy ustawę, którą wcześniej uchwaliliśmy z przytupem, bo dajemy się klepać po ramieniu tylko w zaciszu gabinetów, a wyborcom opowiadamy co innego :)

 7. Bardzo ważnym wyposażeniem przyszłych małżonków jest ich dojrzałość osobowościowa. Warto pamiętać, że na ile kandydaci do małżeństwa są dojrzali psychicznie i duchowo, na tyle później w sposób dojrzały będą rozwiązywać problemy pojawiające się w małżeństwie i rodzinie.

 8. Wczoraj na dyskotece musiałem znosić widok bandy Ukraińców, którzy zachowywali się w dość irytujący sposób. Rozumiem, że dzięki mam się do takiego widoku przyzwyczajać, bo "pracodawcy potrzebują nowych murzynów"?

 9. A media w III RP nt. Milczą ? Pan poseł RP mówił również o puczu w polskim Sejmie RP. Prezydent RP nie widzi w tym działaniu żadnego zagrożenia dla Państwa Polskiego. (art.126 K-1997). Z poważaniem, 25 lutego 2018 r., godz. 07.43

 10. N I C mnie tak nie wkurwia jak to nastoletnie poczucie wyzszosci nad spoleczenstwem pt "zdaje mature rozszerzona z X, wiec jestem kims lepszym niz pani w lidlu na kasie", bo nie dosc ze samo w sobie jest buractwem, to jeszcze pieknie obrazuje presje na dzieciakach

  Pokaż ten wątek
 11. W odpowiedzi do

  Spotkanie zespołów polskiego i izraelskiego ws. wyjaśnienia sporu dot. ustawy o IPN powinno odbyć się w Polsce, bo chodzi o polską ustawę, a także dlatego, że Niemcy zbudowali obozy zagłady na terytorium Polski.

 12. -16.8 w Olsztynie o poranku. Kolejny rekord tej zimy. W Gołdapi było -23.9. Kolejne poranki mają być jeszcze zmniejsze.

 13. Nie wiecie co oni jeszcze mają w planie? To ich "normalne państwo" coś nie bardzo mnie przekonuje. I ten zapał rewolucyjny, brrr

 14. serio? takich rzeczy nie załatwia sie w necie, sprawy rodzinne to sprawy rodzinne a nieXD co ta kobieta chce osiągnąć?