1. . do podczas Komisji – ja do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli

 2. Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 3. Delphia kupiona, Pesa ledwo żyje, Piotr i Paweł za moment w obcych rękach, Solaris do Hiszpanii - to są te wielkie polskie sukcesy. A PMM jeździ po różnych Pcimiach i się puszy, jak nam świetnie idzie.

 4. Rip bo ja kiedyś czytałam książkę Momo i była fajna i co jeśli wpisałabym jej tytuł w Google i zamiast linków do kupienia wyświetliła się ta morda

 5. W odpowiedzi do

  do usług

 6. São Paulo só ataca no lado do Rever

 7. Rojas vai dar dor de cabeça pro departamento médico do Flamengo

 8. Galo me faz raiva demais mano PUTA QUE PARIU TIME DO INFERNO

 9. Quando a Paula saiu, ela viu uma foto do Breno com os pais! Acertou!

 10. W odpowiedzi do

  ...... Servottam ... JAI SHREE RAM JI ... To all of you ... Do TWO GOOD ACT A DAY ... minimum ... Niswaarth ... The INTUITION POWER & SARAL JYOTISH ... Nation First ... JAI HO ... Be Happy & Healthy always ...

 11. W odpowiedzi do

  A ja o "rozsiewanie fałszywych informacji". Forma, sposób działania do której Pan się odwoływać próbuje jest bagatelna w odniesieniu do skutków, które BĘDĄ tragiczne. To one właśnie - przewidywalne rezultaty stanowią ISTOTĘ ich szkodliwej działalności, a nie ich metody.

 12. how do I know if I’m officially an adult? Like does someone have to tell me? Or do I get an email telling me? Confused.

 13. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DO GRÊMIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! BRESSAN!!!

 14. O CLEBER MACHADO NARRANDO O GOL DO SÃO PAULO FOI INCRÍVEL.... PARECIA QUE TAVA NUM VELÓRIO

 15. ..."You can do what i cannot do, i can do what you cannot do, together we can do great things".