1. Policjantki i policjanci to nie są dziewczyny i chłopcy do bicia! Dla tych nielicznych, co mają wątpliwości „kto kogo prowokował w Lublinie” jeszcze lewitujące krzesło. Podobnie jak samorzucające się kamienie, samopryskający gaz itp. Na to zgody kierownictwa Policji nie ma!

 2. Policjanci zapewnili bezpieczeństwo uczestnikom zgromadzeń. Zadaniem priorytetowym jest dla nas niedopuszczenie do ataków - działaliśmy zdecydowanie i adekwatnie w sytuacjach związanych z naruszeniem prawa. Są zatrzymani, nie ma rannych.

 3. Podziękowania, gratulacje wyrazy uznania i najlepsze życzenia kieruję do moich nauczycieli oraz wszystkich pracowników oświaty i szkolnictwa :)

 4. Zapraszam wszystkich Ludzi o dobrych serduszkach do współpracy na rzecz poszkodowanych przez los, często chorych i w depresji naszych milusińskich przebywających w schroniskach. To naprawdę wiele nie kosztuje, wystarczy ciepłe słowo i obecność Człowieka.

 5. Ktoś ma do polecenia jakiś śliczny(przezroczysty lub nie) BŁYSZCZYK DO UST? Albo jakąś dobrą pomatkę nawilżającą? 💄💋

  Pokaż ten wątek
 6. robiąc kawę naszło mnie pytanie: czy jak zamiast wody do czajnika dam mleka to ono się normalnie podgrzeje????????

  Pokaż ten wątek
 7. Trochę nie rozumiem. Moze patrzę przez swój pryzmat, ale ja uwielbiam chodzić z moim psem na spacer. Wiadomo, ze czasem sie nie chce, jak jest chujowa pogoda, czy po treningu ale zeby az tak? Poza tym, to członek rodziny, nie jest do kochania tylko wtedy, jak jest fajnie.

 8. W odpowiedzi do

  Podczas zabezpieczenia nie używano jakiejkolwiek broni, w tym broni gładkolufowej, gumowych pocisków itp. Nie było takiej konieczności. Reagowaliśmy adekwatnie do sytuacji używając zgodnie z prawem środków przymusu bezpośredniego określonych w przepisach. Działania były skuteczne

 9. Nadszedł chyba czas ,byśmy jako podatnicy podali do sądu ludzi marnotrawiących nasze pieniądze , na idiotyczne ekonomicznie pomysły.

 10. W odpowiedzi do

  No właśnie, w tym problem, że ty nie chcesz.

 11. Program 5+ już od najbliższego spotkania z politykiem partii rządzącej w twojej publicznej szkole opłacanej z pieniędzy podatnika! Komu, komu, bo idę do domu... A panu dyrektorowi pewnie nic się nie stanie, choć powinno się tym zainteresować przynajmiej kuratorium.

 12. [OKŁADKA] Tygodnik "Do Rzeczy" nr 42. Śledztwo "Do Rzeczy": Dlaczego Herbert nie dostał Nobla? Najnowszy numer od poniedziałku w kioskach. Polecamy!

 13. 1, 3, 5, 8, 10 i 11!! ❤️❤️❤️Do pozostałych powoli się przekonuję.

 14. Jak się patrze na ten locksxreen to aż mi się ryj cieszy ciekawe kiedy uświadomie sobie ze jestem zbyt lamusem żeby do niego napisać a on żeby napisać do mnie i juz się więcej nie spotkamy

 15. wrzucili nam do skrzynki magnes z jakimś gościem startujacym na burmistrza więc szybko wywaliłam ulotki i zgarnelam magnes bo fajen, ale dość szybko go straciłam