1. ??? dzwoni do mnie pani z biura z 1go z zakładów w dzierżoniowskiej pod-strefe ekonomicznej.. pyta się mnie czy mam prawo jazdy.. a czy ja jestem na tyle jebn..ęty by przez 8 g jezdzić po parkingu przy zakładowym? (aplikowałem do pracy w magazynie) kogoś posrało??

  Pokaż ten wątek
 2. O czym myślał bohater dzisiejszego odcinka ? 🤔 Wybór najlepszego mema będzie należał do ! 👊

 3. Do krówki nędzy XDDDDD

 4. jedyne czego teraz najbardziej chce to poprzytulać się do mojego miloszka i sobie z nim pogadać i pomarzyć

 5. Miasta się duszą. Najbardziej zanieczyszczone tereny zamieszkują zazwyczaj najubożsi. Koszty zdrowotne powinny być wystarczającym powodem, żeby nie zdusić ws. opłat za wjazd 🚗do centrum.

 6. Wychodzę do domu, ledwo żywa, od 8:00 zjadłam tylko wafle, a tu pomidorówka na obiad. Gorzej, mogła być już tylko ogórkowa.

 7. Możemy się różnić, kłócić - ale jednej rzeczy "nie zniese" 😎 Jakieś leszcze które jeszcze 4 lata temu popierały PO (lub Kukiza) podbijają do mnie i od "trolli" mnie wyzywają, bo krytykuję PAD(czy PiS)...mnie...starego PiSiora (na posterunku od 2005)

 8. W odpowiedzi do

  WOŚP jest mieszana dzięki PIS do polityki

 9. poszlabym do kinaaaaaa

  Pokaż ten wątek
 10. W odpowiedzi do

  Mam nowy więc tak może być :d Ściany wyglądaja jak pomarańcza więc bedzie z witaminami xd To dorzucę do tego jeszcze kilka książek z DoD i biere !

 11. dobrze ze do domu wróciłam

 12. Pamiętam te niepodparte niczym sugestie, że prof. Rzepliński to "sędzia Platformy". Dziś PiS wstawia do TK sędziego-dublera, będącego członkiem partii. Hipokryzja rządzących nie zna granic.

 13. No jako minster właściwy to chyba jednak ma coś do powiedzenia ? Czy ta decyzja zapadnie nie w tylko na nowogrodzkiej ?

 14. PGNiG Superliga dołączyła do kampanii edukacyjnej „Powietrze bez śmieci”

 15. W odpowiedzi do

  faktycznie nawet podobny do wattpada na pierwszy rzut oka