1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. Liam powiedział, że w drodze do studia BBC rozmawiał z Louisem przez FaceTime!

 3. Do Afryki wysłałbym tego jebanego lemura.

 4. Do czego jeszcze Selenators się posuną za każdym razem kiedy czyjś inny idol pozamiata scenę takim BOPem? Pisanie, że posłużyła się zamachem dla promocji jest co najmniej żałosne. Ona tam użyła symboliki. Gdyby to było promo to byłoby tam pokazane dosłowne nawiązanie

  Pokaż ten wątek
 5. Na angielskim mieliśmy księdza w komisji i mieliśmy jeszcze troche czasu i on takie "chce ktoś może do toalety?" *cisza* "A może ktoś chce się wyspowiadać?"

 6. a jak bylo prawda fałsz na słuch do daliście fałsz prawda fałsz?

 7. Część angielska podstawowa: -Wielki królik -Plecak czy walizka -zamki w Szkocji -pocztówka do babci

 8. Nie należy sądzić książek po okładkach, ale takie połączenie kiczu i koniunkturalizmu może budzić podziw. Do jakiego czytelnika wydawnictwo Znak chce trafić?

 9. Ktoś próbował ukraść i nieleganie opublikować książkę Sebka :( Na szczęście udało się to zauważyc w porę... Zapraszam do legalnego kupowania Najtajniejsza broń wywiadu: o relacjach interperosnlanych, emocjach i zależnosciach uczuciwych w historii tajnych służb. Dzień dobry

  Pokaż ten wątek
 10. Stało się. Donald Trump już oficjalnie zaprosił Władimira Putina do Białego Domu. Business as usual? Z tej okazji przypominamy komentarz Witolda Sokały:

 11. kresz jak narowisty koń rwie do Ratusza - Jaki wstyd ! Warszawo widzisz i nie grzmisz? 👆👆

 12. Wróciłam już z podstawy i według mnie bardzo łatwo. Na razie jestem w domu,bo mam 5 minut do sql a rozszerzenie dopiero o 11:00 😄

 13. Będzie znaczek z okazji 150-lecia Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Minister Infrastruktury i Poczta Polska przychyli się do mojego wniosku 😀 Dobrze bo to najstarsze polskie towarzystwo sportowe i patriotyczne. Mocno przyczyniło się do zwycięstwa Powstania Wlkp.

 14. mam dzisiaj najtrudniejszy egzamin do zaliczenia, czyli matmę, trzymajcie kciuki