1. Zrobisz wynik ponad stan i jakie są tego efekty? Zwolnienia. Przykłady? Tr.Ramirez i Tr.Mroczkowski.

 2. Dlaczego nikt nie drąży jakie papiery wyniósł AM z kancelarii prezydenta po katastrofie smoleńskiej i czego dotyczyły??

 3. 2.12

  -jakie jest serce nieżyjącej piosenkarki? . . . . . . . . nie beyonce XDDDDXDDXDD

 4. 10.12

  No i za jakie grzechy on kurwa dostaje te wszystkie hejty? :)

 5. 9.12

  10. Jakie telefon wolisz? IOS - ANDROID -

 6. a wy jakie macie plany na walentynki?

 7. No dobrze, ale ja pytam pana - co pan uważa ? Pan jest prawnikiem, konstytucjonalistą, pytam o pana prywatne zdanie, sejm będzie miał swoje, inny prawnik swoje, ja jeszcze swoje, ale pana zdanie jakie jest ?

 8. Klimatyczna uliczka Starego Miasta. 😍 A jakie są Wasze ulubione miejsca w na romantyczne spacery? 💙👣 Fot. Kamil Leczkowski ᴾᴴᴼᵀᴼ

 9. Jakim atakiem ? Nie pochwalam, ale to był mały Pikuś Wiem za to, o niegodziwym ataku pańskiego podwładnego na pana ! Proszę powiedzieć jakie kroki dyscyplinujące pan podjął ?

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  W przysiedze Premiera i każdego ministra są słowa: dobro Obywateli będzie dla mnie najwyzniejsze", jak to się ma do legalizacji , jakie odbywa się w Polsce dzięki Waszej bierności????

 11. Yah, Taehung jest jedną z najbardziej inteligentnych osób, jakie znam. Jest przekochany, ma wspaniały uśmiech i równie wspaniały charakter Jak można hejtowac takiego aniołka?

 12. KE nieczuła na "efekt Morawieckiego" ? Wysoki rangą urzędnik KE : "20 grudnia komisarze zdecydują jakie podjąć kolejne kroki wobec Polski w świetle opinii Komisji Weneckiej o ust sąd. Rozważamy wszystko w ramach procedury praworządności (art.7) i Traktatu UE.

 13. I przed przerwą obiadową przeanalizujcie to nagranie. Jak myślicie? Osmiela to zwolenników PiS do szerzenia mowy nienawiści? Dzieli to Polaków? Czy ten człowiek nie rzuca bezpodstawnych oskarżeń? Jakie ma na to dowody?

 14. Podstarzały facet mówi do kobiety "kurwo". A publika się cieszy. Czym to wyjaśnić? Chyba tym: , , , - "Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" czyli bydło wychowa bydło.

 15. 10.12

  D: To polska skocznia - 4 zwycięstwa, w tym jedno Twoje. Pamiętasz swoje zwycięstwo z 2013 roku? Jakie to były emocje? Kamil: Pamiętam, ale to już historia. Skupiam się na jutrzejszym dniu i konkursie. Jeden z najskromniejszych i najbardziej profesjonalnych.