1. Jakie jest przesłanie Europy do Polaków? Zobaczcie!

 2. Kogo wybrać?

 3. 21 lut

  Czy warto wybrać się dziś do kina? I przede wszystkim: na co??:)

 4. EJ LUDZIE JAKIE MAM TERAZ PROFILOWE?

  Pokaż ten wątek
 5. Czy ktos mi moze powiedziec czym obecnie zajmuje sie i jakie sa tego efekty?

 6. wiecie jak szybko zobaczyc co innym sie w was nie podoba? zapytajcie jak myślą, jakie sa wasze największe kompleksy dowiedziałam sie wielu ciekawych teorii XDXD

 7. Ale mnie denerwują osoby które są jak : - Ale ty masz długie włosy, po ci ci takie długie? Weź je zetnij przynajmniej się męczyć nie będziesz. To raczej moja sprawa jakie mam włosy i kiedy je zetnę.

 8. 22 lut

  Pani: Jakie macie problemy, że tak głośno jesteście? Kuba: Walentynki Adrian: Nie wiedzą co kupić mamie

 9. Jakie plany na weekend ?:)

 10. Drogi ćwierkaczu. Jakie są wasze ulubione/niezbędne apki na Maca? Komentować + pls.

 11. 21 lut

  Podobno przysłowia są mądrością narodów. No to lecimy starą mądrością żydowską: "Jakie dobro ci uczyniłem, że mnie tak nienawidzisz?"

 12. 23 lut

  AAAA jestem zabita, jestem w totalnym szoku, ale jak najbardziej pozytywnym, po prostu myślałam, że będzie coś ostrzejszego, BOŻE KOCHAM TEN GŁĘBOKI GŁOS HEMMINGSA, KOCHAM HEMMINGSA, KOCHAM 5SOS, tylko boję się, że z całą płytą pójdą za bardzo w pop. jakie są wasze odczucia?

 13. 22 lut

  Będąc w Niemczech nie mam takich możliwości. Ale czy ktoś mógłby wybrać się do biblioteki i sięgnąć po rocznik Życia Warszawy z 1968 i zeskanować tekst wypracowania Wołodzi w którym robił dobrze ekipie Gomułki już po marcu ’68 ?

 14. wiecie jakie jest najgorsze uczucie na swiecie? jak poraz kolejny powtarzasz 'co' bo nie uslyszysz. a ta osoba zaczyna sie juz wkurwiac, bo musi powtarzac to 5 razy, ale ty serio nie slyszysz lol

 15. 23 lut

  kurwa czy wy widziecie jakie justin ma zakola? xd