1. napiszcie mi tutaj jakie dm chcecie na naszym koncie oprócz tych;

  Pokaż ten wątek
 2. Fran Vélez chciałby podziękować wszystkim kibicom Białej Gwiazdy! Dzięki za wszystko 😢

 3. Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi,posłom i polskim instytucjom P Marszałku,to nie żarty ! W swej nienawiści,opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy zdolni do wszystkiego,nawet do zbrodni Brak reakcji na ich wyczyny doprowadzi do samosądu..

  Pokaż ten wątek
 4. Już nawet Gazeta Wyborcza nie kryje irytacji, że składa dziś obietnice tożsame ze składanymi przez 12 lat przez HGW. A przypominam, że jako jej szef sztabu wyborczego w 2010 dawał rękojmię realizacji obietnic, które niezrealizowane do dziś brak

 5. Przestańcie ciągle pisać że totalni szaleńcami, idiotami to co robią, jest całkowicie świadomą próbą wyrócenia państwa, i powinno być to traktowane z całą surowością prawa, jako akt wrogi i antypaństwowy.

  Pokaż ten wątek
 6. Ja kurwa nie pojmuję. Lewactwo czepia się PJK, bo niski, bo bez żony, bo nie ma konta, bo swoją ochrona, bo milczy... Kurwa u nich wśród elit tumany, debile, złodzieje, pajace, alfonsi, damscy bokserzy, cynicy, kryminaliści, a i tak PJK niski. To jednak obcy 😳

 7. Jakim trzeba byc debilem, aby jako poseł Sejmu RP, łamać jego regulamin i wwozić protestujących w bagażniku ? Sa jeszcze jakieś granice absurdu ?

 8. Delphia kupiona, Pesa ledwo żyje, Piotr i Paweł za moment w obcych rękach, Solaris do Hiszpanii - to te wielkie polskie sukcesy. A PMM jeździ po różnych Pcimiach i się puszy, jak nam świetnie idzie.

 9. W aplikacji Messenger dostępne już naklejki z BT21 ! 😍 Wystarczy wejść do sklepu z naklejkami i pobrać je za darmo!

 10. Te włosy srebrne czy różowe? Bo nie widzę XD

  Pokaż ten wątek
 11. Zła sytuacja meteorologiczna i hydrologiczna na Podhalu - informuje . Nie przejezdna jest droga w Czarnej Górze. też pierwsze podtopienia w Jurgowie, Zakopanem i Białym Dunajcu. wydał 3-ci najwyższy stopień zagr. dla woj. śląskiego i małopolskiego.

  Pokaż ten wątek
 12. "Sędziowie nieusuwalni" właśnie ogłosiła GW Można się rozejść

 13. “Ludzie potrafią bez słowa odchodzić, ale pamiętaj, że tacy co bez słowa wracają”

 14. Przepraszam urażonych fanów Barcelony. Oczywiście ich piłkarze najwspanialsi, a Van Dijk się nie nadaje nawet do Ekstraklasy.

 15. Ale teraz będę szpanować na messengerze naklejkami z BT21 💙 Co z tego ze tylko ja będę wiedziała kto je stworzył, jak dlaczego i jakie mają moce i co oznaczają xD