1. MUTUALS POMOCY Które zdjęcie będzie spoko na profilowe? Niewiele się różnią, ale odcienie trochę inne, pomóżcie mi wybrać pliz, płacę miłością ❤ Ankieta na dole ⬇⬇⬇

  Pokaż ten wątek
 2. Ludziska, jest pomoc potrzebna. Jakie macie sposoby na sen? Liczenie baranów nie pomaga, bo tylko wk... Czytanie książki też nie, bo wciąga... A rano w lustrze widzę zombie🧟‍♀️

 3. Wyżej wymienione pozycje charakterystycznymi i mając na względzie przeznaczenie książki należało zdecydować co do linii postępowania. Przypisy zastrzeżeń nie budzą, rzeczowe. Nakład 10000 egz.

 4. W odpowiedzi do

  gdyby.... były zimą grzyby. Jakie nieprawidłowości i przekręty? Udowodniono śp. Prezydentowi przed sądem to co wać pani insynuuje? Gdyby Policja ochraniała koncerty WOŚP w dniu finału jak ochraniała miesięcznice smoleńskie to być może nie byłoby sprawy.

 5. Nie wierzę w przypadki a mam nieodparte wrażenie że od PAD się wszystko wlecze i działania PiS dyktowane przez niego

 6. Nie wolno nam tego zapominać , chcemy zwalczyć nienawiść w narodzie ? Zacznijmy od jej korzeni , zacznijmy od PiS , bo to oni źródłem wszelkiego zła w naszym narodzie .

 7. W odpowiedzi do

  właśnie fajne jest to ze ona propaguje jedzenie tych warzyw i owoców bo akurat z tym sa największe braki w diecie; mnie tylko nauczyła mleka roślinne robic

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Reakcja na urojone oskarżenia to nie nienawiść. To reakcja. Jedynymi dziennikarzami zależnymi od polityków w TVP oraz wpolityce sieci gazetapolska tv republika, niezależna. Oni dostają pieniądze od polityków PiS. Fundacja sakiewicza mówi to pani coś ?

 9. W odpowiedzi do

  Nie zapomnijmy o pełnym miłości Maleńczuku który chce ją okazywać nie tylko słowami i nie tylko politykom. Bez duch zdań Totalni przepełnieni miłością i tolerancja i będą o niej nauczać w najbliższym czasie.

 10. Zrobiłem research polskich aplikacji kolejowych 3.5 4.7 2.2 (Bilkom Bilety) 4.0 (RJ) 2.9 3.1 Poza to generalnie słabo, włącznie z , która powinna być liderem rynku.

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Przydzbanione perfekcyjnie

 12. kuewa jakie ja mam zajebane powiadomienia

 13. W odpowiedzi do

  Co chciałaś tym artykulikiem powiedzieć? Że sukinsyny z , których uwielbiasz, nie miały wpływu na to co się stało? Ta kilkuletnia nagonka na PO ("PO samo zło"), prezydenta Adamowicza i Owsiaka, nie miały znaczenia? Nie wmówiliście szurniętemu chłopakowi, że sędziowie źli?

 14. blond wlosy hana to najlepsze wlosy jakie mial nikt nie zaprzeczy

 15. chenle wyglada jakby chcial im wszystkim wyjebac,, mood kurwa oni nie sa jebanymi wystawami w muzeum wiec dajcie im swiety spokoj debile jebani