1. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 2. Przy okazji klasy gdańszczan. Pomyślałam, że... im należy się słowo uznania za godne przeżywanie ich bólu, bez złości, gniewu, pałania żądzą zemsty. I na TT dałam do nich wpis.

 3. W odpowiedzi do

  Dwie sprawy: 1)Śpiewak walczył o lokatorów, czy o własną karierę? Pierwsze wygrał, drugie przegrał. 2) Śpiewak mógł zostać kandydatem K'15 lub "wiceprezydentem" u Jakiego. Zdecydował się pójść SAM. To mogło mieć sens, gdyby nie flirtował z PO, ale sfrajerzył.

 4. Wiecie co najbardziej lubię o tej porze? Pisać bezsensowne odpowiedzi do tweetów , jest to bardzo ciekawa praca, wiecie

 5. 16 sty

  Uroczystości pogrzebowe: Czwartek 15:00 uroczysta sesja Rady Miasta w Dworze Artusa 17:00 wystawienie trumny z ciałem Prezydenta w Europejskim Centrum Solidarności Piątek 17:00 kondukt żałobny z ECS do Bazyliki Mariackiej Sobota 12:00 Msza święta i pogrzeb Prezydenta (KP)

 6. na tour o zayn nem precisa cantar nada do mom apenas rear view bordersz drunk e befour

  Pokaż ten wątek
 7. NIE DOŚĆ ZE SPOKO NA NUDĘ TO JESZCZE MINA MOJEJ MAMY GDY ZACZELAM COŚ MÓWIĆ DO TELEFONU W STYLU ZADZWON DO X WYSZUKAJ COŚ TAM XDDDDD

 8. Za jakie grzechy zostalismy pokarani takimi zdradzieckimi rzadami folksdojczow i zydowskich parchow!!???

 9. W odpowiedzi do

  do wyra bo dzwonie po ojca

 10. W odpowiedzi do

  6AM BR do dia 21! ~beanie

 11. Ale chce już to skończyć i mieć z głowy

  Pokaż ten wątek
 12. W odpowiedzi do

  Like i do huh huehuehue

 13. W odpowiedzi do

  KurwaXDD nie przeczytałam tych pytań u niej i włączyłam tego gifa z nadzieja usłyszenia czegoś XDXD

 14. To, nie nienawiść. To trzeźwa ocena materiału P. Durczoka. Ale jeżeli Pani, nie potrafi tego zrozumieć to przykro. Niech już Pani da spokój mi i wszystkim, do około i zacznie walczyć z Nienawiścią, gdzie indziej, a tym bardzie zaczynajac, od Siebie. Dobrej nocy.