1. Nie chciałem wierzyć, ale sprawdziłem. Reżimowa tv rzeczywiście „transmituje” zeznania Tuska ze sporym opóźnieniem. To przesunięcie to jest coś nieprawdopodobnego, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z radiowęzłem PiS. Zmanipulowali Schetynę, zmanipulują i Tuska?

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 4. Tusk przekracza kolejne granice bezczelnego łgarstwa. W przerwach między kłamstwami zasłania się niepamięcią. Niestety muszę go zmartwić: Polacy pamiętają doskonale! Mam nadzieję, że program obejmie również "króla Europy".

 5. Bo01, jedna z najdroższych i najbardziej eksluzywnych dzielnic w Malmö, Szwecji leży nad morzem. Właściciele tych mieszkań (kupione za 3-4 mln zł) nie wiedzieli ze od wiosny do jesieni imigranci będą przyjeżdżać z swoich stref no-go aby grać arabska muzykę pod ich balkonami.

 6. Pragnę podkreślić, że jesteś kłamliwym bucem ! Jak to się ma do dzisiejszych zeznań Tusk? Gdzie ta twoja odpowiedzialność Donaldzie Danaldowiczu Tusk?! 👊🏻

 7. . Wczoraj ogłosiłam apel do fizjoterapeutów i masażystów dla osób niepełnosprawnych. Zgłosiły się cztery osoby, które dzisiaj zaprosiłam do Sejmu, mają tu być o 16, ale dostałam pismo od kancelarii Sejmu, że nie zostaną wpuszczeni. To jest nieludzkie.

 8. Każdy wie, Jaki on jest😂

 9. .: Jeżeli ktoś chce, to może. W związku z tym składamy wniosek do marszałka Kuchcińskiego o zwołanie posiedzenia Sejmu. Można je zwołać jeśli mamy pilną ustawę do rozpatrzenia - mamy taką ustawę, jedna leży od 2016 roku, a drugą dzisiaj składamy.

 10. To jest naprawdę skandal. Fizjoterapeuci nie mogą wejść do strajkujących niepełnosprawnych. Sz. i , bólem ich chcecie wkurzyć z Sejmu? Jesteście złymi ludźmi.

  Pokaż ten wątek
 11. Mamy już ponad 33 tysiące podpisów pod petycją dot. międzynarodowego śledztwa do D. Trumpa ws. Smoleńska!Potrzebujemy jeszcze niecałe 67 tys. Podpisujmy! Wykręty Tuska przed sądem nie pozostawiają złudzeń!

 12. . ma na oku kilka rekordów do pobicia...

 13. Budka: Być może to Jarosławowi Kaczyńskiemu zależało, żeby Lech Kaczyński do Katynia w 2010 r. leciał sam

 14. "Tu serca nie ma". Mieli pomóc protestującym niepełnosprawnym. Kancelaria Sejmu odmówiła wpuszczenia fizjoterapeutów