1. wiedzieliscie, ze zarzadzanie i kierowanie to sa dwa rozne pojecia i jedno jest stosowane tylko do ludzi, a drugie do ludzi i rzeczy? BO JA TEZ NIE

  Pokaż ten wątek
 2. Fałszerstwo wyborcze. Ktoś podał się za mnie w komisji wyborczej nr 921 w Warszawie, podpisał się liście wyborców moim nazwiskiem i oddał głos. Sprawa zgłoszona na policję, notatka sporządzona przez KW (na foto). Co mogę więcej zrobić? Czy to jest podstawa do unieważnienia?

 3. Gos oddany, GŁOSUJ i TY ;) ok. 7,5% wyborców więcej niż przed rokiem wybrało się do godz. 12:00 oddać głos:) czyżby pewna partia wkurw... obywateli ;)

 4. jak sie nie zabije do konca 2018 to bedzie cud

 5. jutro znów do pracy jprdl

  Pokaż ten wątek
 6. nadrobiłam zaległości, obejrzałam taki średni dla mnie, temat ma potencjał, ale sposób montażu do mnie nie przemawia [4/10]

 7. JAKI jest wasz ulubiony browarek🍺 ... ... bo mój ten ⬇️

 8. Państwowa Komisja Wyborcza podała frekwencję. Do godz. 12:00 w całym kraju wydano 4 mln 677 tys. i 37 kart, frekwencja wyniosła w skali kraju 15,62%. W całym Poznaniu frekwencja do południa wyniosła 13,98%.

 9. Dlaczego na waszej stronie nie można dowiedzieć się niczego poza imieniem i nazwiskiem kandydatów? Przy kilku jest link do ich social media, a reszta nawet nie ma zdjęcia. Można się było trochę bardziej postarać.

 10. Kurwa, decyzję administracyjną na podstawie wniosku i dokumentów uzupełniających wójt, burmistrz czy prezydent podejmuje 3 dni? Przecież tam jest roboty góra na 5 minut. A jak nie spełnia to się telefonicznie/mailowo wzywa do uzupełnienia. Państwo z dykty.

 11. Przez kilka dni byłam chora i nic nie robiłam, a teraz znów do lekcji i nauki :((

 12. W odpowiedzi do

  Co to ma do mojego pytania z początku dyskusji? Nie wiem w jakim celu piszesz mi coś, co jest oczywiste dla każdego, kto ma conajmniej 2 komórki mózgowe. Szanujmy się, bo nie piszesz z jakąś amebą umysłową.

 13. Obywatelski obowiązek spełniony. Głosuję od wyborów prezydenckich w 2000 roku i nigdy nie było takich tłumów, jak dziś. Urna wyborcza wypełniona do połowy. Na pytanie skierowane do członka komisji: czy wystarczy Wam kart do głosowania? Krótka odpowiedź: Musi. ✌️

 14. Policja odnalazła w niedzielę nad ranem samochód w kanale portowym w Gdyni