1. W sierpniu 2018 pisał, że "wkroczyć muszą czyny, które postawią -a do pionu" i apelował, by tę przenikliwą myśl podawać dalej. Gdy wszedł do rządu tweeta skasował. Z jego treścią można się jednak zapoznać na stronie

 2. W odpowiedzi do

  Ma rację. Konferencja dot. u zorganizowana przez USrael na terenie - to strzał w kolano, traktują nas jak lokaja, który nie ma nic do gadania. Pewnie wyślą naszych chłopców aby przelewali krew za Izrael, tego Pani chce?

 3. choć do pracy na ferie ewew

  Pokaż ten wątek
 4. Atmosfera w życiu publicznym przekłada się na zagrożenie osób publicznych. To nie przypadek, że do ataku doszło na , że ofiarą padł prezydent i że sprawcą była osoba chora psychicznie - mówi prezydent w

 5. Postanowiliśmy coś do cholery zrobić. Nie zgadzam się na to, żeby hejt wygrał. Przyłączcie się, jeśli też uważacie, że hejterzy nie mogą nam dyktować, jak mamy żyć. Wszystkie informacje poniżej.

 6. czy mogę wrócić do domu

 7. 14 sty

  Obejrzałem jeszcze raz na spokojnie materiał "Wiadomości" po morderstwie Adamowicza, traktujący o "nienawiści politycznej", a cytujący tylko Owsiaka, Tuska, Sikorskiego, Schetynę, Komorowskiego, Wałęsę i Stępnia. Po dziennikarsku i po ludzku, nie do obrony. Zwyczajnie wstyd.

 8. . w : Słowem można zniszczyć. Wielokrotnie zwracałam się do wszystkich polityków, aby zwracali uwagę na słowa

 9. Zaczynam się przyzwyczajac że nikogo nie obchodzi to jak ja się z tym wszystkim czuje ale po co brać mnie pod uwage. Gruba świnia do chlewu a nie do życia w społeczeństwie :)

  Pokaż ten wątek
 10. Ani PiS ( żydzi z Manhattanu) ani PO ( żydzi UE ) nie reprezentują Polskiej Racji Stanu , Polacy (Lechici wierni Cyw Łac ) do których to i ja siebie zaliczam popieramy " Nie czerwona , nie różowa tylko Polska Narodowa i katolicka " Czołem Wielkiej Polsce !

 11. Wracając do wczorajszego sparingu, czemu w nim nie wystąpił Rado ?

 12. Dziś o 16 przychodzi do mnie „Kler” Pogadamy sobie językiem nienawiści, potem dam mu kopertę z kasą na nowy parking przy Kościele a jak wyjdzie, wypije sobie piwko i pójdę spać 😁 Taki jest mój na dziś 🤙

 13. ej ja bym serio np mogła tylko growl do końca życia słuchać

 14. Podobno na prawicowych stronach internetowych zabójca Pawła Adamowicza urasta do miana bohatera. Tak twierdzi w TOK FM Ewa Kopacz, która rzadko zagląda, aczkolwiek czyta te strony.