1. Grzechu to jest przez JarKacza wynajęty. No mówię Wam. Jak bonie dydy! Co za dzban... 😂😂😂😂😂

 2. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

 3. W trwa spotkanie premiera z protestującymi rodzicami osób niepełnosprawnych.

 4. Jestem sobie u kuzynki, u której jest też jej bff. Moja kuzynka umie nagrywać fajne musically, to poprosiłam ją żeby mnie nauczyła. Zgodziła się i poszła po statyw, zostałam sama z jej bff i ona do mnie takie: "Żeby nagrywać przede wszystkim musisz być ładna, a sory nie jesteś"

  Pokaż ten wątek
 5. Dzisiaj prawdopodobnie trochę z moim udziałem!

 6. 20 kwi

  Myślę, że doszliśmy do momemtu w relacjach z częścią społeczności żydowskiej aktywnej w międzynar. mediach, w którym nie ma słów wypowiedzianych w kontekście wspólnej historii, które nie byłyby użyte przeciwko Polsce. Jaki jest zatem sens dialogu z nimi?

 7. DLA PRZYPOMNIENIA: Jakiś dwa miesiące temu zamieściłem ten i 2 inne filmy - z trwającego jakoby remontu naszego Kamieńca Podolskiego, prowadzonego przez Ukraińców. W związku z tym mam pytanie - czy ta wspaniała warownia, tak zasłużona w naszej wielkiej historii, jeszcze stoi ?

 8. Pozostający w ukryciu pewien znajomy wróbel mi przypomniał: "Co do Rafalskiej -pamiętasz epizod z Pitbulla,jak policjantki na telefon z MSW kupują frytki i hamburgera urzędniczce w pociągu? To była Rafalska..."

 9. wrr ale sie wkurzyłam jak ktoś sie boi pająków, owadów czy czegoś innego to każdy mowi JAK MOZESZ SIE ICH BAC, ONE SA TAKIE SLODKIE, BOJA SIE BARDZIEJ NAS NIZ MY ICH!!!!! ZALOSNE!!!! jeżeli ktoś ma fobie przed nimi, to jest to fobia jak kazda inna. każdy boi się czegoś innego+

  Pokaż ten wątek
 10. Posłucham sobie nowej piosenki Ari, bo zastanawia mnie jaka jest XD

  Pokaż ten wątek
 11. Idę sobie ulicą, mijam restaurację... O co chodzi z tą reklamą? 😊 Miłej soboty!

 12. Skład Zawiszy na mecz z Rawysem.

 13. Mikey i Rye się pobierają 😂 (Okej, nie jest to do końca prawda, bo ślub bierze ktoś inny w rodzinie Rye'a, ale chłopaki będą się bawić na weselu 😉)