1. WYOBRAZCIE SOBIE JAK PIEKNIE BY BYŁO JAKBY ED NA SWOIM SLUBIE ZAŚPIEWAŁBY PERFECT???? TO BYŁO BY COS PIĘKNEGO

  Pokaż ten wątek
 2. Osobiście chciałbym się dowiedzieć jak do tego doszło, że rząd Belki potwierdził deklarację w sprawie reparacji z 1953 i dlatczego tak długo utrzymywano to w tajemnicy. Może wie?

 3. Z nieoficjalnych informacji wynika ze szejk Sultan Bin Zayed Al Nahyan rozstal się z Markiem Trela, który kierował jego stadnina w Abu Dhabi. A jaki był krzyk jak minister Krzysztof Jurgiel pogonił go ze stadniny w Janowie Podlaskim...

 4. Nawet nie wiecie jak nieznosze Varchiego. Ojciec Archiego w szpitalu? Chodz sie ruchac! Jestesmy w niebezpieczenstwie zwiazanym z czarna maska? Chodz sie ruchac! Wiesz co Archie? Chodz sie ruchac! Calowales sie z Betty? Chodz sie ruchac!

 5. W odpowiedzi do

  Ryszard gadasz,gadasz,ale tu nie chodzi o poglądy,tylko po prostu dałeś ciała.Mam Ci wyciągnąć wywiad ( TV) jak jechałeś równo z naszą kochaną 🇵🇱? Czyli Ty mogłeś a Ona nie? Poza tym porównanie użyte naprawdę słabe.

 6. Jak wszyscy to i ja chce XD Daj a ocenie ci profil 💕

  Pokaż ten wątek
 7. Nikt PiSowi nie da tyle, ile da PiS. Podejrzany o korupcję Stanisław (z PiS), został obroniony przez partyjnych kumpli z PiS. Jak na to zareagował?

 8. robię pracę na muzykę o Ed Sheeran (nie mam pojęcia jak to odmienić) i potrzebuję duuużo informacji o nim i mam totalną pustkę w głowie ygh mógłby ktoś pomóc? napiszcie w komentarzu jakąś informacje albo chciaż dajcie rt, byłabym bardzo wdzięczna, każda informacja i rt się przyda

  Pokaż ten wątek
 9. AAAAWWWWW TO TEN SOFT CUTE PACK KTORY IDEALNIE POKAZUJE JAK BARDZO SOFT JESTES

 10. Ed się zaręczył jejku jak ja się cieszę

 11. Szkoda że senatorowie PiS nie bronili tak gorliwie Konstytucji jak teraz bronią

 12. Miś Kamiński zapuści wąsy jak Witos?

 13. "Zdechniesz jak Popiełuszko !"-usłyszał kilka dni przed śmiercią Męczennik Śp.Ksiądz Stefan Niedzielak...musiał umrzeć...znał świadków i prawdę o Dołach Śmierci z Wyklętymi...21.I.89 o świcie Komando Śmierci z IV Departamentu MSW wykonało wyrok

 14. Tak się zastanawiam ilu jest ludzi zawiedzionych PiS jak ja. Jaka to skala na TT? Pokażcie się jakoś Państwo, jeśli można.

 15. Słuchajcie - też jestem zły na , ale wstrzymajmy się z histerią. Alternatywy dla nich nie ma. Chcecie harować do śmierci? Znudziło Wam się 500+? I hulająca gospodarka z 6% bezrobociem? Chcecie osiedli islamskich? Pomyślcie co będzie jak wygra wybory.