1. Mateo, z tym Hortexem wyszło ci jak z fraszką Kochanowskiego 🤦‍♀️

 2. a wy jak mówicie ?!?? ? ! !!???!?!?

 3. Rogacz pod Sejmem . Uśmiech jak z Klubu Cichego Skurwysyna .

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 4. Coś jak Heńka Tramwajara 😂

 5. ⚠️ 500+ powinno oficjalnie zmienić nazwę! 📉 W ciągu 2 lat przez inflację wysokość świadczenia spadła do 393 zł❗🛒Podrożały koszty życia. PiS nałożyło na Polaków 34 nowe podatki i opłaty. ➡️ W efekcie 500+ jest coraz mniej warte, tak jak obietnice PiS.👎

 6. Dzisiaj który był Członkiem Rady Otwarty dialog Ludmila Kramek. Dla miliardów mafii pracują adwokaci, sędziowie, politycy, tak jak u Ojca Chrzestnego Corleone. Od mafii się tak po prostu nie odchodzi.

 7. Jak długo ta kasta będzie jeszcze bezkarna?

 8. W najbliższą niedzielę w "Kulisach sławy " będzie Pieter opowiadał o całej aferze z Dżastin. Już widzę jak Dżastin siedzi po nocach i szykuje jakiś wpis na insta 😂

  Pokaż ten wątek
 9. Herbata ma ten plus, że możesz pić ją w pracy. Jack Daniels ma ten plus, że wygląda jak herbata.

 10. z jaką piosenką kojarzy ci się poszczególny artysta? 🌻 Cytujcie, a jak kogoś nie znacie to pomijajcie

  Pokaż ten wątek
 11. Sklepik w Sejmie jak w PRL. Puste półki. Rozżalona pani sprzedawczyni rozkłada ręce i mówi. Dostawy mi nie wpuścili.

 12. Jaką Seokjin musi mieć radość jak bawi się ze swoimi lotołapankami. I can't one są urocze 😭💙

 13. Jak na profesora prawa to mecenas Marek Chmaj ani wygadany, ani błyskotliwy, ani dowcipny czy ironiczny. Kiedyś to adwokatura miała polot, także językowy. Obecnie dominuje intelektualne i językowe przymulenie. :-)

 14. "Okazało się ze to nie Scheuring Wielgus bawi się w przemyt jak podało TVP info a inna posłanka opozycji. Tym razem w roli głównej poseł Schmidt. Fantazja nie opuszcza posłów opozycji, szkoda tylko ze w ofercie dla Polaków wciąż nie mają pomysłów"

 15. Wyobraźcie sobie jak czułby się Shawn, gdyby dowiedział się, że kraj, w którym pierwszy raz będzie grał koncert narzeka na to, że ma okropny plakat :)