1. NIALL POWIEDZIAL ZE WIDZI BARDZO DUZO POLSKICH FLAG WIECIE JAK SIE WSZYSCY WYDARLISMY

 2. 20 kwi

  "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

 3. Boże ten krzyk jak powiedział o polskich flagach to było cos pięknego

 4. Jak sądzicie, czego dotyczyło to spotkanie w Pałacu Prezydenckim?

 5. Shawn wykonując In My Blood na urodzinach królowej! (2) JAK ON WYCIĄGA!

 6. to jest tak żałosne, ze aż nie wiem jak to skomentować ;)

 7. Zobaczcie jak manipuluje , stacja która sama siebie nazywa telewizją informacyjną, a tak naprawdę jest tylko partyjną tubą propagandową rządu . Po obejrzeniu podajcie dalej.

 8. 20 kwi

  Wiecie dlaczego ślepo wierzę panu Dudzie, że spełni postulaty protestujących w Sejmie? Bo tak jak obiecał w kampanii wyborczej, rozwiązał już problemy frankowiczów i podniósł w 2015 roku kwotę wolną od podatku do 8 tysięcy złotych. Polegajcie na nim jak na Zawiszy.

 9. Ja nie wiem jak to skomentować. Obrzydliwość.

 10. chciałabym być ładna, bo jak na chwilę obecną moja twarz nadaje się tylko do tego żeby została zakryta przez torbę i dopiero wtedy mogę gdzieś wyjść

 11. jak powstrzymać łzy??

 12. wgl martysia robiła mi photki jak się z czegoś śmiałam i zauważyłam ze mam garbika w chuj i;)

 13. Dzisiaj TVPiS Info pokazało, że niby Schetyna nie umie odpowiedzieć na pytanie o sukcesy PO. Pokazali go, jak milczy. W rzeczywistości odpowiedział na pytanie po chwili namysłu (na tej chwili właśnie ucięli). Jak się okazuje, Joseph Goebbels bardzo mało wiedział o propagandzie.

 14. „Możecie śpiewać, a jak nie znacie to klaszczcie czy coś” - Niall przed So Long

 15. Jak się żyje w wielkim mieście