1. chuj z temperówka, strugaczka, ostrzytkiem, jak mówicie na to??

 2. A jak mówicie na to? XD

 3. 18 lip

  a wy jak mówicie ?!?? ? ! !!???!?!?

  Pokaż ten wątek
 4. Czy ci "wspaniali" młodzi policjanci, którzy tak ochoczo dzisiaj ochraniają Sejm przed walczącymi o wolność i demokrację opozycjonistami, będą kiedyś bardzo zdziwieni, jak jakaś następna władza, w imię sprawiedliwości społecznej zabierze im emerytury?🤔

 5. 18 lip

  Jak ja nienawidzę gdy ktoś odczytał wiadomość i nie odpisał No kurwa umarłeś czy co???¿¿¿¿¿

 6. "Rozliczymy was!" grozi PiS-owi Rafał Trzaskowski. Świetnie, tylko jak to się ma do haseł o niezależności sądów i prokuratury?

 7. Premier w Sejmie przypomina jak koalicja PO-PSL gnębiła polskich rolników różnymi karami i grzywnami. Reakcja posłów PO? Butny śmiech. To idealnie oddaje istotę rządów PO-PSL: jedna wielka pogarda dla ludzi. Premier: "Ale proszę się nie śmiać! To jest smutne!"

 8. Pani Joanna wwiozla na teren Sejmu nielegalnie dwie osoby a gdyby to byli ludzie służb obcych państw, co wtedy, jak skrajną nieodpowiedzialnością popisała się pani poseł. Tacy ludzie stanowią o naszym bezpieczeństwie?

 9. Jestem bardzo wielkim leniem jak wam powiem, że dopiero wstałam?

 10. Debata w Sejmie o jak widac ławy opozycji pełne, PiS puste. Nie ma sensu dyskutować? Wszystko przesądzone? 2 czytanie koło północy. Ekspres ruszył.

 11. Jak to jest, że lider 10-milionowych Węgier Wiktor nie daje sobie dmuchać w kaszę ? Pogonił , pogonił holenderskiego ambasadora, stawia czoła , itd. A my mamy 38-milionowe polskie państwo ciągle trzęsące się przed lobbystami i grupami interesów.

 12. dziewczynki, czy zostałyście kiedyś wykorzystane seksualnie? nieważne czy to gwałt, molestowanie, zmuszanie do czynności seksualnych, czy prześladowanie. wszystko się liczy (jak jesteś chłopcem i chcesz zobaczyć wyniki to wybierz trzecia opcje dziękuje) proszę o rt, to ważne

 13. Po 5 godzinach Komisji dalsze ograniczanie czasu na wypowiedź dla klubów do 30 sekund . Jak w takiej atmosferze można merytorycznie dyskutować o ustawie ?

 14. Obejrzałem fragment przesłuchania Rostowskiego. I taka mizeria intelektualna jak Wassermann, która z ciętymi ripostami zatrzymała się na etapie podstawówki ma zostać prezydentem Krakowa?

 15. UDOSTĘPNIJ! Jaki wyrok wyda sędzia, który jest na smyczy władzy? Jak odniesie się do kasacji w sprawach karnych Sąd Najwyższy, w którym będą siedzieć wybrańcy polityków? Czy uszanuje nasz demokratyczny wybór, jeśli wydarzy się tak, że PiS przegra wybory? Są to uzasadnione obawy.