1. 14.01

  Nic mnie tak nie cieszy jak fakt że Justin odizolował się od swoich fanów na portalach społecznościowych wy nie zasługujecie na Justina nie zasługujecie na jego miłość oraz wsparcie może podobnie jak Justin zajmijcie się w końcu swoim życiem a nie jego hm? Taka mała rada tylko :)

 2. możemy porozmawiać o tym jak jihoon przysypiał na isac, więc jeonghan objął go, żeby mógł położyć głowę na jego ramieniu?

 3. jak ja mam zakończyć ta znajomość? bo kurwa nie potrafię ugh

  Pokaż ten wątek
 4. Nic nie rozumiem oprócz Oppa oszalałeś? czincza czincza serio serio Ale i tak wyję jak pojebana

 5. Tez mialas tak, ze wkurwiala cie jak byla ruda, a jak zmeinila wlosy to spoko i luz??????

 6. Chiński sztab zebrał 24 tys. Do Chin poleciała 3-osob. delegacja WOŚP: Owsiak, "Dzidzia" i operator kamery. Bilet klasy premium 8 tys. od osoby obie strony, czyli 24 tys. jak w mordę strzelił. Gdzie hotele, przeloty w Chinach, delegacje i inne wydatki przez tydzień. Kto płacił?

 7. jak być pięknym człowiekiem? albo chociaż ładnym help pls

  Pokaż ten wątek
 8. Jak ustrzec się chorób? Rady z 1913 roku, Gazeta "Dom Rodzinny".

 9. Proszę pomóż Nigdy nie prosiłam o pomoc Moja siostra jest w 9 miesiącu ciąży i jej jeszcze nie narodzony synek ma jakąś chorobę, która dopiero okaże się czy jest groźna(?) jak się urodzi i czy będzie pełnosprawny Proszę was o modlitwę za niego

  Pokaż ten wątek
 10. Polacy są odważni i waleczni.Potrafią walczyć i ginąć z honorem. Ale.. POLAKU BĄDŹ CWAŃSZY OD ŻYDA :) TO CI SIĘ PRZYDA :) CHCESZ POKONAĆ WROGA? POZNAJ JEGO JĘZYK :) Bądźcie więc roztropni jak węże,a nieskazitelni jak gołębie! CHWAŁA WIELKIEJ MĄDREJ NARODOWEJ POLSKIEJ POLSCE!

 11. 14.01

  Wstrętny, imperialistyczny Lidl przekazał 3 miliony . Wstętne Szkopy, jak tak można?

 12. 14.01

  Wiecie jak słabo widoczne są żyły u noworodków? Zwłaszcza tych w stanie zagrożenia życia, kiedy żyły się zapadają ? A wiecie jak to jest kłuć dziecko 15- razy! Tutaj macie sprzęt od , który pomaga w uwidocznieniu żył! Cudo- u nas w szpitalu 1!

 13. W odpowiedzi do

  A gdzie jest matka tego dziecka? Została potraktowana jak inkubator, maszyna do rodzenia? Skąd my znamy te określenia, bo podobno tylko katolicy traktują kobiety przedmiotowo, jak maszyny do rodzenia.

 14. Dzisiaj chyba znaleźliśmy nasz DOM Jak Wam się podoba?

  Pokaż ten wątek
 15. Wyciszylam masę slow związanych z kpopem, zablokowalam i wyciszylam duzo kont i wiecie co? Nadal polowa tl to oni, jak ja mam się tego pozbyć?