1. 13 paź

  Kobiety, gdybyście były mężczyznami jak chciałybyście mieć na imię? Napiszcie pod spodem, jestem ciekawa

 2. jak oni to obliczyli?

 3. Jak u was wygląda ta moja emotikonka? Bo u kogo widzę to jest brzydka i mi smutno:(

 4. W jakim sklepie mogę kupić plaszcz z takiego misia w kolorze czarnym?? Coś w tym stylu jak na zdjęciu

 5. Jak nazywa się ship murzynka Bambo i Shawna Mendesa? . . . . . . . . . . . . . . . . . . SHAMBO XDDDDDDD

 6. jak wy wymyślacie te cudowne usery?

 7. Nikt tak nie szkodzi kościołowi jak sami biskupi i księża. W Krakowie kandydatka PiSu zrobiła spotkania wyborcze przed ołtarzem. Gdy PiS przegra to ucieszymy się, że skopaliśmy kościół po tyłku. Tego chcecie panowie prałaci? O taki efekt wam chodzi?

 8. Powie mi ktoś czy dobrze podpisałam?¿?

 9. Ponieważ prawym pokładem strasznie zakiwało przy okazji przywołania "PIS'owskiej szarańczy na naszym drzewie"...to dla przypomnienia jak to marszałek Kuchciński o odszczurzaniu...i żadnego wtedy oburzenia Klarenbachów, Rachoniów i innych nie było. Dlaczego???

 10. ALE że jak to??? nauczyciel roku GEJEM????!! jaki to przykład daje mlodzIezy!!! jeszcze pomyślą że to normalne!!!! taki zboczeniec a uczy ETYKI!!!! SKANDAL!!!!

 11. ja i mój narzeczony lecimy na wakacje, a wy jak tam?? dalej jakas szkola??

 12. nie oglądam ale chciałam napisać że uwielbiam ten moment w którym dora mówi coś w stylu "mój mąż to jak coś powie" a remus jest jak "MĄŻ! SŁYSZELI? TO JA. JESTEM MĄŻ. MĄŻ TO JA. WOOF" I MEAN PRZECUTE

 13. Czy ja na pewno dobrze wyglądam?!

 14. Tysiące wiejskich dzieci nie dostanie 500+! Dlaczego? Bo GUS ogłosił, że dochód z ha w 2017 wyniósł 3399 - o 800 zł więcej jak w 2016. A dochód rolnika liczy się według tego przelicznika. Czyli w roku suszy i załamania na rynku, PiS postanowił oszczędzić na dzieciach rolników.

  Pokaż ten wątek