1. chuj z temperówka, strugaczka, ostrzytkiem, jak mówicie na to??

 2. 18 lip

  a wy jak mówicie ?!?? ? ! !!???!?!?

  Pokaż ten wątek
 3. Uwaga teraz Jak na to mówicie?

  Pokaż ten wątek
 4. EJ A JAK MOWICIE NA TO????

  Pokaż ten wątek
 5. Czy ci "wspaniali" młodzi policjanci, którzy tak ochoczo dzisiaj ochraniają Sejm przed walczącymi o wolność i demokrację opozycjonistami, będą kiedyś bardzo zdziwieni, jak jakaś następna władza, w imię sprawiedliwości społecznej zabierze im emerytury?🤔

 6. Gersdorf uważa się za prezesa SN. Węglarczyk za Polaka. Petru za geniusza. Schetyna za Premiera. Scheuring za kobietę. Arłukowicz za rewolucjonistę. Trzaskowski za francuskiego markiza. Gdzie my Qrwa żyjemy?!?! Dobrze, że chociaż Ryży to nadal stary, poczciwy Hooy....

 7. 18 lip

  Jak ja nienawidzę gdy ktoś odczytał wiadomość i nie odpisał No kurwa umarłeś czy co???¿¿¿¿¿

 8. "Rozliczymy was!" grozi PiS-owi Rafał Trzaskowski. Świetnie, tylko jak to się ma do haseł o niezależności sądów i prokuratury?

 9. Premier w Sejmie przypomina jak koalicja PO-PSL gnębiła polskich rolników różnymi karami i grzywnami. Reakcja posłów PO? Butny śmiech. To idealnie oddaje istotę rządów PO-PSL: jedna wielka pogarda dla ludzi. Premier: "Ale proszę się nie śmiać! To jest smutne!"

 10. Pani Joanna wwiozla na teren Sejmu nielegalnie dwie osoby a gdyby to byli ludzie służb obcych państw, co wtedy, jak skrajną nieodpowiedzialnością popisała się pani poseł. Tacy ludzie stanowią o naszym bezpieczeństwie?

 11. Jak to jest, że lider 10-milionowych Węgier Wiktor nie daje sobie dmuchać w kaszę ? Pogonił , pogonił holenderskiego ambasadora, stawia czoła , itd. A my mamy 38-milionowe polskie państwo ciągle trzęsące się przed lobbystami i grupami interesów.

 12. dziewczynki, czy zostałyście kiedyś wykorzystane seksualnie? nieważne czy to gwałt, molestowanie, zmuszanie do czynności seksualnych, czy prześladowanie. wszystko się liczy (jak jesteś chłopcem i chcesz zobaczyć wyniki to wybierz trzecia opcje dziękuje) proszę o rt, to ważne

 13. Po 5 godzinach Komisji dalsze ograniczanie czasu na wypowiedź dla klubów do 30 sekund . Jak w takiej atmosferze można merytorycznie dyskutować o ustawie ?

 14. nawet nie wiecie jak uciążliwym problemem dla mnie jest napisać do kogoś pierwsza. zmuszam się i walczę zawsze ze swoją psychiką i myślami "nie narzucam się?" "nie przeszkadzam??" "a co jeśli *imię* nie chce pisać ze mną?"...

 15. Obejrzałem fragment przesłuchania Rostowskiego. I taka mizeria intelektualna jak Wassermann, która z ciętymi ripostami zatrzymała się na etapie podstawówki ma zostać prezydentem Krakowa?