1. PEŁNA OKŁADKA! Jak Wam się podoba? 😍

 2. Mam dla was chemiczny żart Jak szczeka pies chemika? WODÓR ZŁOTO WODÓR ZŁOTO WODÓR ZŁOTO WODÓR ZŁOTO

 3. Sorry ale ja widzę: członek. To jak mam mówićna to coś: ona?????? 😂😂😂 Pojebało do reszty 🙄🙄🙄

 4. Jak widze tweety typu "90% mało.. " albo "to dobrze jak mam 80%???" to X kurwa D

 5. dzisiaj laski z klasy słyszały jak jakieś gimnazjalistki rozmawiają: - kto jest autorem Antygony? - Sofokles - a to mogę tylko nazwisko napisać? KURWA RYK XDDDDD

 6. Zapytałam Dominika jak mu wos poszedł a on „to tam był kurwa wos?” XDDDD

 7. jak być kpop stanem i nie mieć twittera? to tak ludzie żyją? to jest normalne?

  Pokaż ten wątek
 8. 17 kwi

  boję się, że gdyby ktoś kiedyś chciał stworzyć ze mną związek, to nie będę w stanie zaangażować się wystarczająco, wstydzę się okazywania głębszych uczuć i emocji w obawie przed odrzuceniem. i jak tu być kochanym?

 9. Mama: Jak ci poszła cześć z Historii WOSU ? Ja: Lepiej nawet nie mówić. Następny dzień, po części przyrodniczo-matematycznej Dzwonię do mamy Ja: Mamo jednak Historia i Wos poszły mi świetnie!!

 10. Tak jak chwalę policję tak tutaj muszę skrytykować Policjant chciał wlepić 500 zł i 6 pkt. za to że kierowca przepuścił pieszych na przejściu Sami oceńcie czy agresywne zachowanie policjanta jest tego warte czy nie można tego w grzeczny sposób powiedzieć ?

 11. To kto jutro otwiera z nauczycielką arkusze z matmy? Jak coś pisać priv

 12. Rocznik '01 -marzenia mają sprawczą moc Rocznik' 02 -Rowerkujemy, ciastkujemy, kawkujemy Rocznik '03 CZYM MNIE ZASKOCZYCIE ZA ROK? Jak sobie za rok egzaminuje to jaka będzie moc?

 13. -Nie rozumiem jak oni mogli złamać moje hasło do komputera. -A jakie to było hasło? -Rok kanonizacji świętego Dominika przez papieża Grzegorza IX. -Czyli? - 1234

 14. Z tego co widzę, to politycy Platformy rozdają bany jak ulotki. Podobno pani poseł chętnie obdarowuje użytkowników TT banami. Dostałeś bana u pani poseł? Polub i udostępnij! Policzmy się :) Zobaczymy jak jest z tą wolnością słowa.

 15. "Simon mnie uratował" " Simon zawsze tu jest", przepraszam ale serio Luna? Nie mogę patrzeć na to, jak po tym ile Matteo dla niej zrobił Luna ciągle widzi tylko Simona a Matteo traktuje jak śmiecia 😡

  Pokaż ten wątek