1. Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 2. 14 sty

  Paweł Adamowicz nie żyje . Zamordowany w czasie święta Orkiestry Świątecznej Pomocy. PO stara się milczeć. Cierpi całe grono przyjaciół. W tym czasie ...PIS na czele walki z mową nienawiści !? Przecieram oczy ze zdumienia! Ile można !? Nie ma granic fałszu!

 3. 14 sty

  Nie ma nadziei dla programu o 19:30. Jedyne pokazane przykłady mowy nienawiści to politycy PO i przyjaciele. Jedyne. Pozostali politycy to najwyraźniej aniołki. Brak słów. Brawo szanowni państwo.

 4. W odpowiedzi do

  Poznaliśmy się w czasie kampanii PJ, przecież Pan nie jest w PiS, tylko jakimś dziwnym trafem kelner, z kawiarni żony PJ zostaje vice Opola, konkurs był,kompetencje Pan ma, doświadczenie czy tak poprostu został Pan wjebany na to stan. bo PJ tak chciał i zamykamy Pana temat ok.

 5. Tragedie zdarzają się codziennie tak naprawdę nie ma tygodnia żeby ktoś nie ginął nie widzę powodu żeby uważać życie pana wiadomo kogo ważniejszym od życia powiedzmy dziewczynki która Została porwana czy zamordowana przez zboczeńców i co i dalej piszemy

 6. WYJDZIEMY??? 27STYCZEN GODZ 20:00 W KAŻDYM MIEJSCU GDZIE JESTEŚCIE. NIECH TO WYJŚCIE BĘDZIE POKOJOWE TYLKO PO TO, ŻEBY WYRAZIĆ SWOJE POPARCIE DLA CIEBIE JURKU. Jak to powiedział Szymon Hołownia chłopie weź to jeszcze przemyśl. TUTAJ NIE MA NIC DO MYŚLENIA!!!

 7. Zwłaszcza z tym TVN i GW mnie zadziwiają. Mógłby ktoś zrobić sondę, ilu zwolenników opozycji ma, a ilu nie ma wykupionego dostępu do TVN24 czy artykułów Wyborczej.

 8. W odpowiedzi do

  Tak tylko że w igrzyskach nie ma żadnego geja, a już na pewno osoby o imieniu Anwar 😂 chyba kompletnie pomyliłaś fabuły z czymś innym

 9. W odpowiedzi do

  Tego się nie da zrobić. PiS ma większość.

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  1) o dorżnięciu watahy i kto to jest watahą to wie najlepiej Sikorski 2) p.Pawłowicz ma rację, stwierdza fakt - a propos Owsiak już przeprosił? ma wyrok sądowy 3) zgonu POLITYCZNEGO - czujesz różnicę? wy życzycie śmierci bez przenośni, Kaczyńskiem, Dudzie etc dzieli nas

 11. fragment wniosku przed chwilą wysłanego Tu moim zdaniem został złamany art 33 konstytucji, Matka dziecka nie potrzebuje takiej opinii do codziennej opieki nad dzieckiem, co w jasny sposób narusza art 33 RP, Przemoc nie ma płci .

 12. To powinnością biedaka jest by przestał być biednym. Z jakiej racji społeczeństwo ma się biedotą zajmować - chcesz wyjsć z biedy? ciężko pracuj a nie licz na pomoc innych. Nikt nie jest nic winien biedakom. Mniej rozmnażania się i alkoholu, a więcej ciężkiej pracy!

 13. myślałam sb co tak cicho na tl mam a potem sobie przypomniałam ze nie każdy ma taki zjebany zegar biologiczny jak ja..

 14. W odpowiedzi do

  A co Kaczyńskiemu do tego,przecież to zwykły poseł.Wystawienie kandydata na Prezydenta Gdańska jest tylko i aż rolą/w gestii premiera...ale przecież w PiS tylko partyjny guru/generał ma coś do powiedzenia,a żołnierze muszą słuchać,posłuszeństwo w podłej zmianie jest najważ...😂

 15. I mam uczucie, że nie ma już o czym mówić. I nigdy nie będzie. Bo słowa nie mogą wyrazić pustki. Im jest ich więcej, tym bardziej kłamią.