1. Ławy PiS i rządu podczas trwającej w Sejmie debaty o Sądzie Najwyższym. Nie ma lepszego przykładu pogardy dla państwa prawa.

 2. wiecie co, dostałam wczoraj wiadomość że nie powinnam promować swojej fotografii bo jestem za brzydka a artyści powinni być piękni ((: chuj moja uroda ma do tego jakie ja robię zdjęcia, w ogóle co to ma do fotografii? Czy ja komuś robię zdjęcia czy oni mi? Proszę bardzo hejterze

  Pokaż ten wątek
 3. A co to ma być na komisji? PiS sobie zamówił wideofilmowanie?

 4. ST. LUCIA ft. Ma'am Jayem 😂🤘💞

 5. . w : Marcin P. wniosek o zarejestrowanie firmy wysłał z więzienia - wydaje mi się, że ktoś zrobił to za niego, bo na wniosku nie było nawet jego podpisu

 6. Z cyklu tweet kontrowersyjny (?). Kobieta po 40. ma większą szansę wpaść w basenie pod ciężarówkę z naczepą, niż znaleźć męża. (od )

 7. Bronek Komorowski ma radę dla obecnie rządzących, względem możliwych podtopien .

 8. Oglądam przesłuchanie min. Rostowskiego przed komisją ds. Amber Gold. Fascynujące, bo z politykami w komisji zderzył się wreszcie polityk. Obie strony grają ostro, nie ma to nic wspólnego z wyjaśnianiem czegokolwiek, ale jest pasjonująco.

 9. Reece Oxford będzie mógł opuścić West Ham, jeśli do klubu wpłynie oferta w granicach £10m. Anglik nie ma zbyt dużych szans na grę w zespole Młotów i przegrywa rywalizację z Ogbonną, Diopem, Ricem czy Balbueną. Ponadto w obwodzie na ŚO jest jeszcze kontuzjowany Reid.

 10. ogólnie to może mnie być tu mało bo właśnie jestem w autobusie i jadę na obóz a ponoć wifi tam nie ma lub jest słabe także jak coś to żyję (albo jakies blinks mnie tam pobily i jednak nie zyje)

 11. To ja mam takie pytanko do czy Straż Marszałkowska ma prawo/obowiązek kontrolować bagażniki sam. posłów

 12. W odpowiedzi do

  Ale proszę o wstawianie skribów, połowa twiter.lfc ma bana u niego

 13. Słuchaj Jarek będzie teraz dla Ciebie ciężka intelektualna próba. Skup się: Może dlatego tak mało i czasem w pojedynkę, bo nic się nie dzieje? Demokracja nie upada, nie ma satrapii, a Wy ta mała grupa, jesteście zwyczajnie pojebani i oderwani od rzeczywistości? Przemyśl to.😎

 14. Quinton Hooker, który ma za sobą dobry sezon w GTK, jest blisko pozostania w Prowadzi zaawansowane rozmowy z Kingiem Szczecin.

 15. Ktoś to ma? I czemu są offline?