1. Mieszkowski (N-PO); Być może polska drużyna była tak słaba, bo zabrakło nam piłkarzy pochodzących z Afryki czy z Azji.

  Pokaż ten wątek
 2. Czy ci "wspaniali" młodzi policjanci, którzy tak ochoczo dzisiaj ochraniają Sejm przed walczącymi o wolność i demokrację opozycjonistami, będą kiedyś bardzo zdziwieni, jak jakaś następna władza, w imię sprawiedliwości społecznej zabierze im emerytury?🤔

 3. Dziękuję wszystkim, którzy publicznie i prywatnie dyskutowali o tym jak wolno policji używać kajdanek. Rozumiem, że policjanci uznali, że pani Suchanow pod Sejmem jest zagrożeniem dla nich, a także może uciec, więc zdecydowali się ją skuć z tyłu. Bardzo smutne. Taki mamy klimat.

 4. Biała kredka na czarnym brystolu, nikomu tego nie polecam I prosiłabym o rt, bardzo się przy tym namęczyłam 😅

 5. Oto reżyserka wersja spotu Onetu w wykonaniu Wojciecha Smarzowskiego. Mnie się podoba bardzo :)

 6. Tak bardzo zaorane.

 7. Chyba koniec samorządności sędziowskiej. Komisja Sprawiedliwości przegłosowała, że nia ma potrzeby kworum na zgromadzeniach sędziowskich. Wiceminister Piebiak podaje przykłady jak sędziowie bojkotowali.Teraz prezes mianowany przez Ziobrę może ogłosic się zgromadzeniem.

 8. Posłanka Scheuring-Wielgus wwiozła wczoraj na teren sejmu w bagażniku Pawła Kasprzaka i Wojciecha Kinasiewicza. Za takie zachowanie odebrać immunitet i wywalić z Sejmu ! Ona stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa ! Następnym razem może wwieźć nawet materiały wybuchowe 😠

 9. Boże tak bardzo za nimi tęsknie 💔💔

 10. Ten moment, kiedy twitter w 2018 roku odkrywa, że temperówka w Polsce może być nazywana na milion sposobów w zależnosci od regionu i gwary. Szok. Normalnie breaking news.

 11. Jestem bardzo wielkim leniem jak wam powiem, że dopiero wstałam?

 12. Było bardzo miło i wesoło 😁😁bardzo dziekujemy za spotkanie 😘😘

 13. Zgadnijcie kto może słuchać muzyki z yt i równocześnie być na tt?

 14. Już niedługo rolnicy będą mogli sprzedawać swoje płody i przetwory bez żadnych opłat do kwoty 40 tyś zł bez pośredników. Bardzo dobra wiadomość dla Polaków.

 15. Rzepliński: To co zrobił marszałek z matkami niepełnosprawnych i niepełnosprawnymi przez ostatnie 3 dni to klasyczne pozbawienie wolności i dziwiłem się, że nikt nie złożył zawiadomienia do prokuratora w tej sprawnie. Pani I Prezes może być również potraktowana jak te kobiety