1. Śmieje się tak bardzo

 2. Ludzie, którzy próbują zadowolić wszystkich dookoła, ostatecznie czują się bardzo samotni

  Pokaż ten wątek
 3. . Poznan-Leszno stluczka okolice lipna, korek od Poznania na wiele kilometrow. Bardzo zle warunki.

  Pokaż ten wątek
 4. aLE COMEBACK JBJ TEŻ JEST BARDZO DOBRY

  Pokaż ten wątek
 5. Tak sobie tu skopiowałem dzisiejsze deliberacje byłego prezydenta... Kto wie, może znów ktoś mu się włamie na konto TT czy cuś innego... no i ślad po rozważaniach nt koalicji anty-wałęsowskiej zaginie 😂

 6. Panie Robercie Mazurek bardzo Pana proszę nie róbmy na siłę głupich ludzi sławnymi.Kompletnie niewiarygodna kobieta.Zdecydowanie idiotki nie powinny u Pana gościć,aż uszy bolą od słuchania.

 7. WAŻNE! Proszę o RT jeśli nie umiesz - to mi bardzo pomoże! Zakładam swoją stronę internetową i szukam osoby, która zrobiłaby mi szablon oraz pomogła w kodach. Jestem w tym zupełnie ciemna.

 8. Julia Wróblewska w Agencie Popek i littlemooonster w Tańcu z Gwiazdami Godlewskie podbijają neta przepraszam bardzo ale czy na tym świecie nie ma bardziej inteligentnych osób? XD

 9. Oj tam. Każdemu może się pomieszać z tymi odłamami. Bo wcale nie chodzi o celowe i choćby pozbawione podstaw wspominanie o katolicyzmie w odpowiedzi na zarzuty ciągłego ukrywania pewnej wiary będącej bezpośrednią inspiracją do pewnych incydentów w Europie zachodniej. Prawda?

 10. Wgl jak wyszło na jaw to, że jakieś 2 lata temu Bangtani naczytali się hejtów na temat army to Jungkook podobno przeżył to najbardziej i najbardziej siebie obwiniał, serce mi pęka jak sobie o tym myślę. On bierze tak bardzo do serca wszystkie złe słowa... Poza tym, to m.in.

  Pokaż ten wątek
 11. Czasem biorę do siebie słowa zbyt bardzo. Czasem wyobrażam sobie za wiele. Mało ludzi potrafi to znieść, ja sama ledwo daje sobie z tym rade. Chyba można uznać mnie za nienormalną emocjonalnie.

 12. Muszę zrobić reklamę na polski, tylko nie wiem czego reklamę, ma ktoś może jakiś pomysł? Najlepiej by było, żeby ten produkt nie istniał (jakiś nowy proszek? XD)

 13. Mam do was bardzo poważne pytanie Odnośnie zdjęcia profilowego na fb Bo wyszłam od fryzjera soo HALP

 14. Jestem dumna z Harry'ego i bardzo chce usłyszeć piosenkę do tego filmu

 15. To jest bardzo dobra i WAŻNA informacja. Polacy powinni masowo wysyłać do instytucji europejskich maile o treści wskazującej, że popieramy nasz rząd i przeprowadzane reformy.