1. 13 lip

  Szybki i łatwy montaż, bez ingerencji w samochód😂

 2. 13 lip

  Przyszła kanapa z Ikei. Nie rozumiem tych narzekań na montaż.

 3. 16 lip
 4. 12 lip

  W asyście Policji trwa właśnie montaż ogrodzenia przed Sejmem

 5. 17 lip

  Akcja "Montaż siatek przeciwwiatrowych" w Wiśle trwa.

 6. 14 lip

  Głos w sprawie pytona. Głos fachowy, mądry i dowcipny. Pan doktor obala mity. Zerknijcie, zróbcie RT, bo warto. PS. Właśnie czytam, że poszukiwania węża na razie zakończono. Ale wiedza przyda się wszystkim.

 7. 11 lip

  🎥| Trwa montaż scen do filmu

 8. 16 lip

  To G.C.F powaliło wszystkich na nogi. Niech nikt nie zaprzecza, że szczęście Bangtanów to cud tego świata. Do tego ten montaż... Jungkook potrafi wszystko.

  Pokaż ten wątek
 9. 16 lip

  z olą i pauliną próbowałyśmy nagrać coś na próbę po poprzednim g.c.f, żebym poćwiczyła montaż, ale potem była sesja i inne sprawy i wszystko stanęło. laski, dzisiejsze g.c.f powinno nas zmotywować, żeby zabrać się do tego jeszcze raz i skleić chociaż jeden ciekawy filmik XD

 10. 14 lip

  #jebacremont#widaćbrzeg#wjazdmebli#montaz# oczywiście wszystko wtargac trzeba było....

 11. 16 lip

  Dziś rusza montaż przęseł mostu na Wyspę Sobieszewską

 12. 16 lip

  powiedzcie mi sekret gguka bo niedość ze chłopak ma głos jak anioł, tancerz pierwsza klasa, wysportowany jak mało kto, fotogeniczny jak cholera to jeszcze ma smykałkę do nagrywania i uchwyca te najpiekniejsze momenty z członkami przy czym wkłada całego siebie w montaż tego

  Pokaż ten wątek
 13. W odpowiedzi do

  😂😂

 14. Poszłam dziś na Iniemamocnych 2. Fajni byli, nie będzie to mój fav film, ale bardzo ładnie zrobiony, kolory ładne i montaż. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Także można zobaczyć, bo chyba i tak się teraz nic ciekawszego nie szykuje na wakacje.