1. 17.01
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  Co do małych okrętów, to dla zMORy argumentem za byłby SIGMA 6610. Damen oferuje w nim montaż 8-komorowego VLS, a wg proporcji podanych w grafice Mk 41 self-defence mógłby się teoretycznie tam zmieścić.

 2. 8.01
  W odpowiedzi do

  Wielka ściema pic na muchy i foto montaż

 3. Marek Rudziński to zdecydowanie mój ulubiony komentator sportów zimowych. Zawsze przygotowany, fachowy, profesjonalny. Do tego posiada „umiejętność” krzyku oraz budowania emocji. Po prostu zna się. Dlatego, gdy tylko mogę, od 2004 roku wybieram transmisje z jego komentarzem

 4. 15.01

  ZESRAM SIĘ po tym jak robiliśmy teledyski na polski i babce od polska najbardziej podobał sie ten mojej grupy i wgl chwaliła montaż ( mogę podesłać na dm link bo całość jest na yt) teraz jak będziemy robić jakieś filmiki to będą się kłócić o mnie NO KURWA MAĆ MAM SWÓJ ROZUM

 5. W odpowiedzi do

  Montowałem ten teledysk w Telewizji Wrocław wraz z Jankiem Kolskim. W "liście płac" jestem wymieniony jako "Montaż online". Pozdrawiam, Tomasz Konstantyniuk.

 6. 13.01
  W odpowiedzi do

  Jeśli całe książki krytycznie traktujące transformacje to nie fachowy głos krytyki to co nim jest? Może to LB musiał by uderzyć się w pierś i sam siebie skrytykować?

 7. 7.01
  W odpowiedzi do

  thx! teraz montaż i jazda :)

 8. 8.01
  W odpowiedzi do

  hmm, czyli z tego co rozumiem to w sumie mogę wymagać kopii umowy o pracę ale bez danych osobowych + zakres obowiązków dla danego stanowiska pracy. Ale to w odniesieniu do pracownika infolinii technicznej. Bo montaż urządzeń to chyba już pod KP nie podpada?

 9. 17.01
  W odpowiedzi do

  oj chyba Pan kituje, ze ogląda. Np. nie zauwazył Pan tych trzech biednych Węgrów w fachowy sposób połamanych za spisek. Bo spisek też był. Ale tego Pan nie widział :)

 10. 8.01

  Różne debilne wyceny piłkarzy widziałem, ale ten "fachowy" zrobiony przez CIES przebija wszystko. Harry Maguire w cenie Marco Asensio.

  Pokaż ten wątek
 11. 17.01
  W odpowiedzi do

  No ale mnie interesuje montaż 😇🤓

 12. 18.01
  W odpowiedzi do

  Domyślam się :-) mało kto moze pozwolić sobie na luksus braku pracy. Ale chyba montaż anteny / ustawienie to nie jest praca na kilka godzin. Pozdrawiam miłego dnia :)

 13. 8.01

  Od ponad dwóch tygodni w Urzędzie Miasta można korzystać z windy. Jej montaż trwał nieco ponad pół roku, a inwestycję współfinansował PFRON.

 14. Aktualnym i przyszłym fanom dedykuję ten przydługi, aczkolwiek baardzo ciekawy montaż:

 15. Nr 1 Squads :) Pierwszy montaż (TEST): przez