1. Znacie to uczucie, kiedy tak strasznej chce wam się spać, ale nie chce wam się rozebrać łóżka, przebrać w piżamę i iść do łazienki?

 2. 20 kwi

  Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 3. 11 kwi

  Wyszłam z łazienki i zmyłam makijaż Mama: coś Ty z ryjem zrobiła? Dziena mame XDDD

 4. 11 kwi

  Right nów in the Royal Łazienki in 💚

 5. 19 kwi

  Jaki jest sens zajmować się sprawami, które (jeśli nawet były nieprawidłowe) się przedawniły? Czy CBA zna Kodeks karny?

 6. 17 kwi

  Ta sytuacja jest serio śmieszna według mnie Jestem w łazience i puszczam wodę do wanny. Nagle ktoś chwyta za klamkę i próbuje otworzyć (po wejściu do łazienki od razu zamknęłam drzwi) Mówię że zajęte A tu nagle: "Żono to ty?" Mąż mojej siostry pomylił mnie z nią XD

 7. 19 kwi

  Rozpoczęła się kontrola w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie dot. rozporządzania mieniem i realizacji umowy z dotyczącej dzierżawy obiektów położonych na terenie Muzeum.

 8. 18 kwi

  A propo mojego wczorajszego wywalenia wikolu na wykładzinę to oprócz wykładziny uwaliłem biurko, torbę, fotel, koszulkę i spodnie. W życiu nie umyłem czegokolwiek tak szybko, jeszcze się wywaliłem, stłukłem kolano i nadwyrężyłem nadgarstek jak biegłem do łazienki

  Pokaż ten wątek
 9. 19 kwi

  Kontrolerzy Centralnego Biura podjęli działania w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - dowiedziała się w czwartek PAP. Kontrola Biura dotyczy wszystkich działań prowadzonych przez muzeum w stosunku do jego mienia od 1990 r.

 10. 16 kwi

  robiłam zadanie na informatyce i cały czas wyskakiwał mi błąd. zaczęłam panikować ręce mi się trzęsły serce zaczęło szybko bić i wyleciałam z sali pod pretekstem pójścia do łazienki i teraz siedxe w kabinie i nie mogę się uspokoić

 11. Czy on moze wyjsc z lazienki w koncu? Pol godziny tam siedzisz gosciu, a ja chce wziac tylko swoja piżame i sie odlac. WYLAZ.

  Pokaż ten wątek
 12. jezus maria 3 pełne łazienki w house hunters bo "maja 5 dzieci, wiec jedna łazienka będzie dla rodziców, druga dla trójki a trzecia dla dwójki dzieci"

  Pokaż ten wątek
 13. 20 kwi
 14. mama umyła podłogi, a ja chciałam pójść do kuchni po herbatke, ale nie zauważyłam, że jest mokro i jak zwykle się poślizgnęłam i zajebałam mordą w drzwi od łazienki :))))))

 15. 18 kwi

  moze mi ktos napisac pod tym tweetem za jakies 10-20 minut albo chociazby od razu gdy go widzicie zebym wziela tabletke bo ja wyjde z lazienki i nie bede pamietac..