1. Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 2. Chwila, czy ja będę sama w domu?

  Pokaż ten wątek
 3. W odpowiedzi do to i jeszcze

  4/4 na koniec 🏙 _ przyznaj się bez bicia, że uganiasz policjantów w Gminie, muszę NIE spać, a ✍ 30 s. też s. nr 6 dla KPP ⁉ Nie przyznasz_ to urwę z płotu metalową sztachetkę i 👣po śniegu -jak 👣ze wsi Szczurawice u - polecę dać Seremetowi bez łeb❗

 4. Gdybyście mieli do wyboru: wygrać główną nagrodę w totku lub zapas kakao do końca życia, to co zrobilibyście najpierw? Kakao do picia czy to ciasto? Tu dokładny przepis:

 5. (S.A.W.W) Assalamu alayka

 6. 📻🔥 w/ 🎵 'Akachukwu' by [Now playing]

 7. Federer popatrzył w niebo, deszcz się speszył i poszedł kropić na inny kontynent.

 8. Burmistrz Zdzieszowic Dieter Przewdzing został zamordowany 18 lutego 2014 na Opolszczyźnie i zmarł od licznych ran ciętych. Ps. Prezydent Gdańska nie był pierwszy ale w wypadku burmistrza Zdzieszowic nie ogłaszano histerii narodowej. Nie było zapotrzebowania na męczennika ?

 9. Historyczne 1 zwycięstwo dla polskiej grupy w WT 👏👏👏

 10. 14 sty

  Podjąłem decyzję, że Warszawa uczci pamięć zmarłego dziś prezydenta Pawła Adamowicza trzydniową żałobą w dniach 15-17 stycznia. Bardzo proszę, by był to czas zadumy i refleksji.

 11. W odpowiedzi do

  jeje ^w^

 12. Pani sobie wygoogluje, jak słaba pamięć; wpis pana posła Pięty z końca grudnia 2015, jak partia przejął wszystko w Państwie. Co pisał o WOŚP i jak zaczął szczucie. Dalej jak pani Paczuska wykazywała serduszka z kurtek posłów.Wystarczy tylko poszukać ile hejtu na WOŚP poszło z PiS

 13. Witam Skowronki! Odśnieżanie w toku. Muszę to przeżyć, aby do wiosny. Miłego dnia dla Was wszystkich. Szczęść Boże!