1. Nawet ci co trzepią hajs w grupach opozycyjnych nie mają łatwego życia. Pan Sławek wyskoczył ze swoją propozycją aż tu nagle otrzymał kontrofertę od pana Mariusza... 😎

 2. . w kontekście przyjmowania uchodźców: biskupi, zamiast pouczać polityków i społeczeństwo, powinni zacząć zastanawiać się, czy sami nie abdykowali ze swojej misji

 3. Dzisiejsze stanowisko Departamentu Stanu USA w odpowiedzi na pytanie o stan demokracji w Polsce (w związku z wizytą Rexa Tillersona w przyszłym tygodniu). Jutro zapewne „jedynka” w oraz 😉

 4. Kurde, pewna epoka w Legii się trochę kończy wraz z odejściem Jodły- nikogo w Legii już nie będzie z tych, ci przyszli podczas pierwszego okienka za w 2013.

 5. Jesteś grane w radio to spełnienie najskrytszych marzeń. Wczoraj, dziś - filmiki od znajomych z aut jak śpiewają na cały głos i cieszą się moim szczęściem. Wierzyłem, że w końcu nadejdzie ten moment. Walczymy dalej!!!:)

 6. mój fik zostanie wykorzystany w projekcie zaliczeniowym GUYS

 7. Tylko kretyni z natemat nie rozumieją o co chodzi. Owsiak na czarnym proteście proaborcyjnym - foto obok. Nieprawdopodobnie podli ludzie pracują dla tego portalu. I tak jak w gazeta.pl wstydzą się już podpisywać swoim nazwiskiem. Wcale się nie dziwie.

 8. Turcy w Afrin wg celów operacji „Gałązka oliwna” (!) :-)) będą zwalczali PKK i IS. Jedyny sposób, żeby zwalczać IS w Afrin jest przywiezienie ze sobą.

 9. Moje zdjęcie😊Pozdrawiam👍

 10. Mocny jest w całości ten tweet. Nie wydaje mi się "dramatycznych ruchem" przejmowanie w ostatnich miesiącach kolejnych posłów lub senatorów. Wygląda to na konsekwentne osłabianie wszystkich po kolei: PO, K'15, Nowoczesnej czy PSL.

 11. Nie pamiętam, który piłkarz to powiedział: "W piłce nożnej nie ma stresu. Stres to ma samotna matka wychowująca dzieci, która nie ma co włożyć do garnka". Dla Gikiego pojawienie się na boiskach Bundesligi to spełnienie marzeń, nie stres.

 12. Biuletyn . Przegląd tematyki związanej z rosyjską w środowisku informacyjnym.

 13. Michael Hayboeck w ogniu pytań austriackich dziennikarzy . Rusza ręką. Nie jest źle

 14. Ja pierdole zamiwst do znajomego napisać hej to autokorekta zmieniła mi na gej Dlatego właśnie nie gram w totka, bo moje życie to pech

 15. W odpowiedzi do

  Nie, to tylko w Twojej skrzynce pokazuje jakbyś nie przeczytała, druga osoba to widzi