1. Ja swój twarożek zawsze tylko solą doprawiam. Matołuszek go słodzi, prezesowi. Błaszczak musi się pilnować, bo kandydat do zmieniania piasku w kuwejcie rośnie w siłę...

 2. Zostań gwiazdą w The Sims 4! Nagraj wideo, w którym mówisz nam dlaczego to Ty jesteś idealnym materiałem na celebrytę, wrzuć je na Instagram, oznacz hasztagiem , a być może wygrasz wyjątkową trzydniową metamorfozę!!! 🌟🎬🎤 🌟🎬🎤

 3. w srode chyba poprawie biologie ale nie jestem pewna XD i bede sie pewnie klocic z babka id chemii ze powinna byc waga 1 a nie 2 XD a jak zostawi 2 to kiedys tam poprawie chemie nie wiem kiedy sa konsultacje wiec sie zobaczy

  Pokaż ten wątek
 4. Koncert Marcina Stycznia - 16 października (wtorek) o godzinie 19.00, w Centralnej Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66. Nowe, melodyjne interpretacje wczesnych wierszy K. Wojtyły. M. Styczeń łączy szacunek dla słowa z prostotą formy muzycznej.

 5. Dyrektor we Cezary Morawski wreszcie odwoływany. Był szefem sceny w stolicy Dolnego Śląska dwa lata. O te dwa lata za długo. Ile czasu będzie potrzeba by odbudować jakość artystyczną? Może tak samo długo!

 6. W tym tygodniu rozpoczynamy cykl bezpłatnych warsztatów z firmami ze 100-letnią tradycją. 🇵🇱▪️Kopalnia Soli w Wieliczce. ▪️Spółdzielnia mleczarska "Jana". ▪️Fabryka Porcelany AS Ćmielów. ▪️Zakłady Foto Buzek-Garzyński. ▪️Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego.

 7. Ja tam Brzęczka rozumiem ze chce to co graliśmy od lat zmienić tylko ze jemu niestety brakuje doświadczenia zeby na tym poziomie coś poprawiac,tu juz potrzeba człowieka obytego na światowych boiskach a nie w Ekstraklasie... To co graliśmy od lat każdy solidny przeciwnik juz zna.

 8. 13 paź

  Policjantki i policjanci to nie są dziewczyny i chłopcy do bicia! Dla tych nielicznych, co mają wątpliwości „kto kogo prowokował w Lublinie” jeszcze lewitujące krzesło. Podobnie jak samorzucające się kamienie, samopryskający gaz itp. Na to zgody kierownictwa Policji nie ma!

 9. kurwa matka odkryła że jestem na wagarach a w tamtym roku dużo wagarowałam i boze ja nie wiem czemu dzisiaj zostałam w domu ja pierdole ale jestem debilem

  Pokaż ten wątek
 10. To jest POseł z Ten osobnik właśnie przyznał się ... ... że po tylu latach od powstania NAZISTOWSKIEJ grafiki propagandowej ma podobny tok myślenia i w podobny sposób POgardza przeciwnikami jak NAZIŚCI wiele lat temu

 11. Arłamów. To musiało być naprawdę ciężkie więzienie o bardzo zaostrzonym rygorze. Własna obsługa, papierosy pochodzenia zagranicznego, alkohole typu koniak, whisky, francuskie wino, wódka czy piwo liczone w tysiącach. Strzeż Panie od takiej izolacji. Normalnie all inclusive.

 12. Czlowiek zestresowany zmeczony i w ogole done ze wszystkim jpgs

 13. “Pomagać potrzebującym i wyróżniać najlepszych” – to motto i główny cel działalności Rady Rodziców, która stanowi samorządną reprezentację rodziców i opiekunów prawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi.

 14. W odpowiedzi do

  Pis z naszych podatków wspiera finansowo to tałatajstwo . Macie powód do oburzania się tylko ,że na swoich barbarzyńców przymykacie oczy .

 15. Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.