1. Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 2. ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 3. L, W, W, W, W, W, W, W, W, W, L, W, W, W, W, W, W.

 4. W Gdańsku trwa walka o ...Westerplatte! Półwysep jest własnością miasta, a Budyń ma wobec niego niejasne plany, odmawia Muzeum II WŚ dostępu, nie chce go też sprzedać. To chichot historii, że 80 lat po wojnie Polska musi walczyć o odzyskanie Westerplatte z łap lokalnego kacyka!

  Pokaż ten wątek
 5. Niech już sobie ten Kucharczyk w tej Legii zostanie do końca kariery...🤷‍♂️😉

 6. W styczniu przyśniła mi się okładka Po wszelkie wróżby zapraszam do mnie

 7. 18 IV 2010 r. odbyły się uroczystości pogrzebowe prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii. W ostatniej drodze pary prezydenckiej uczestniczyła rodzina, przedstawiciele najwyższych władz państwowych oraz delegacji zagranicznych.

 8. 75. rocznica Powstania w Getcie Warszawskim.

 9. Dzisiaj odbędzie się kolejny dzień fanmeetingu BTS w Japonii!

 10. Pani Janina z Kalisza poszła nie "tą drogą" i powiedziała, że w Polsce rządzą Żydzi. Została natychmiast ocenzurowana... Czyżby miała rację? 😎

 11. Siema Świrki😊 Gotowi do wejścia w nowy dzień? Grunt to wygodne obuwie😎 Zatem komu w drogę temu buty na nogi. Moje zaniosą mnie prosto do nieba😇

 12. Statut Kazimierza Wielkiego z XIV w. ogłoszono, gdy Żydów wypędzano z Anglii Francji, Niemiec, Rosji, a potem z Hiszpanii. 80 proc, żyjących Żydów ma swe korzenie pochodzace w Pierwszej Rzeczypospolitej! Tak ocenia znany historyk Norman Davis.

 13. Co może robić rodzic, który jest przed pracą i odstawił dziecko do przedszkola? Dalej brnąc w fabule

 14. Pamiętacie te "puzzlowe" plakaty z Bravo? Ariana chyba też zaczęła się w to bawić XDDD

  Pokaż ten wątek
 15. Dzień dobry! Jest piękna pogoda, mam dzisiaj wolne i myślałem, że pójde z dziećmi do parku na huśtawki. Jednak NIE IDĘ!