1. Oglądam takie ciacha w telewizji A potem narzekam że nA tYm śWiEcIE nIE mA PrAwDzIwYcH FacetÓw!!!!!!11

 2. dobrze widzicie, zjadłam ~biały~ makaron i było warto. nie jadłam takiego makaronu chyba z rok a nagle naszła mnie ogromna ochota na wegańskie spaghetti ❤️

 3. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Więc macie prawo do swojej opinii, ale błagam, nie piszcie o tym publicznie bo to wstyd. Korzystacie z telefonów za wiele tysięcy, a szkoda Wam po 3 latach dać 5 zł na wsparcie Tweetbota. Wiele osób tyle wydaje na kawę codziennie.

 4. Totalna porażka. Zgłaszają się do nas kolejne osoby. Będą protesty.

 5. Oczywistym jest, że adres na dowodzie, który wskazuje inne miejsce zamieszkania nie może być wystarczającym dowodem do dopisania do spisu, inteligentny suweren powinien chyba sam się tego domyślić? Czy wymagam zbyt wiele 😉?

 6. To już drugi taki przypadek dziś w Warszawie. Proszę pilnie zgłosić do Obserwatorium Wyborczego na adres alarmowy: alarm@ow.org.pl

 7. Nigel de Jong na Instagramie: Dobre wspomnienia, w objęciach ważnych osób. Cel na dziś jest tylko jeden - zwycięstwo. Naprzód, Milanie!!!

 8. Pamietam jak w 1 klasie podstawówki dziewczyna z 6 klasy wyśmiewała sie ze mnie, wyzywała mnie i popychała, bałam sie chodzic do szkoły.

  Pokaż ten wątek
 9. Wow, po tylu latach po raz pierwszy wylosowano mnie do powyborczej ankiety exit polls 😁

 10. Najlepsze miasto na świecie do życia 😬🔥⭐️

 11. Jak mawiał Ron Seanson, jeszcze nikt nigdy nie zhakował maszyny do pisania

 12. Akcja , problemy Ronaldo, oskarżenia wobec Bretta Kavanaugh'a - o tym Ilona Łepkowska, i o. Paweł Gużyński. Następnie o śmierci dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego porozmawiają Patrycja Sasnal, Ryszard Schnepf i Piotr Niemczyk. Zapraszamy po do .

 13. 18 Oli była super do czasu gdy już wracaliśmy i zadzwoniła do nas i zwyzywała i zagroziła że zadzwoni na policję i rozpowiedziała wszystkim że pobiliśmy jej kolegę🙂 a najlepsze ze jej tam nie było i zna tylko jedna stronę medalu

  Pokaż ten wątek
 14. PKW: frekwencja w wyborach samorządowych do godz. 12 wyniosła 15,62 proc..