1. Czytam, że Kaczyńskiego nie było podczas przemowy Schetyny i minuty ciszy na sali sejmowej. Przyszedł chwilę później. Tak, proszę Państwa, to jest właśnie prawda o tym człowieku i o jego stosunku do tego, co się wydarzyło. Takie demonstracje nie są przypadkowe. To jest bezwstyd.

 2. używanie wodoodporne czy normalne tusze do rzes?

 3. Z prezydentami Sopotu i Gliwic apelujemy do gospodarzy miast, aby podczas pogrzebu Pawła Adamowicza dali możliwość spotkania się mieszkańcom w jednym miejscu i wspólnego śledzenia uroczystości. W takim miejscem będzie pl. Zamkowy. Zapraszam w sobotę o godzinie 12.00.

 4. W odpowiedzi do

  ..ja tez.. w sensie mialam przerwe od twittera a jak wrocilam wlasnie jakos 14/15 to tez pisalam do kazdego O ALBO NAJLEPSZE..do kwiatkowskiego pisalam:)po angielsku z tlumacza w dodatku..

 5. Owsiak kandydatem do pokojowej nagrody Nobla! Oni też byli.

 6. śmieszy mnie to ze Julka napisała jakiejś lasce w 2016 „zw” i do dziś nie wróciła

  Pokaż ten wątek
 7. te ferie są tak zajebiste że mam ochotę ryczeć, bo wszystkie plany zjebaly się w przeciągu minuty przez co nie zobaczę się z Natalia do wiosny :))

  Pokaż ten wątek
 8. W odpowiedzi do

  Cho do Wrocławia

 9. W odpowiedzi do

  Ale piszę teraz serio: co komu do tego, czego ktoś słucha, co lubi jeść, oglądać, czytać?

 10. Muszę sobie kupić outficik do krakowa na party z jago i wiki ✨

 11. Nie twierdzę że nie należy się za nich modlić wręcz przeciwnie modlić się za wrogów zawsze trzeba ale to nie są nasi bracia nasi bracia są braćmi w Chrystusie a nie w jakimś tam mahomecie który zachęca do pedofili katowania Kobiet i mordowania niewinnych

 12. lesbijki do gazu a geje do porno

 13. Jutro nie wrócę do domu wcześniej bo trzeba Riverdale obejrzeć

 14. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Tak, tylko, że w praktyce niewiele się zmienilo. O ile wiem, dopiero teraz porozumiano siè z Niemcami i stamtąd zacznie trafiac do Polski. Zgadzam się, że zmiany sa za male.

 15. Wiem jakie zapadały wyroki - tylko za jakieś pyskówy. Nic poza tym mu nie udowodniono. Dlatego rządził, ludzie go wybierali - bo mieli te wyroki w dupie, a uważali go za dobrego gospodarza miasta. Więc po prostu przestań na niego szczuć chociaż do pogrzebu.