1. Rozdawnictwo polskiego obywatelstwa, na "prawo i lewo" to jest cios w naród polski na skalę rozbiorów a także po '44. Podobny do rusyfikacji czy germanizacji. Czy macie świadomość , że za te czyny i decyzje będziecie musieli odpowiedzieć? Pomijam fakt łgarstw

 2. na 1000 księży 1000 jest potencjalnymi pedofilami gdyż kosciól katolicki i jego władze mogą prawie każdego pedofila chronić co zachęca do nadużyć. jak wielu z tych 1000 ma swobodny dostep do dzieci?

 3. O Pani prof. od "więcej dzieci rodzi się w związkach jednopłciowych, niż w związkach dwupłciowych ...". No, no ... powoli, ale jednak dalszy "odjazd" w regresie od człowieczeństwa do post-nowoczesności.

 4. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 5. W odpowiedzi do

  Zgadza się - nie powinno być. Jednak tej zarazy nie da się wyplenić - w zadnym środowisku - pedofile mają to do siebie, że potrafią wzbudzać zaufanie otoczenia, w jakim przebywają. Zwierzchnicy Kościoła nie dysponują rentgenem prześwietlającym myśli kandydata do kapłaństwa.

 6. To stawiasz sobie rurę czy wam stawiają? Płacisz za pociągnięcie kilkunastu kilometrów światłowodu do siebie na wieś?

 7. U mnie podobnie - pierwszy miesiąc idealnie a potem już różnie. Dołączam do pozwu zbiorowego ;)

 8. W odpowiedzi do

  To Policja nie jest od ochrony obywateli? Do tej pory broniła kiboli i nazioli wprawdzie, ale w założeniu Policja jest od obrony obywateli.

 9. eu so mt tia do zapkjkkkkkkk to rachano o bico

 10. Twój stary to ci właził do wanny...

 11. W odpowiedzi do

  Kraków ma bardzo wielu katolikow i nie widzę nic złego aby organizować dla nich spotkania w kościołach komukolwiek to przeszkadza nie musi tam przychodzić będzie wiele miejsc na inne spotkania . Księża również są obywatelami polski i też mają prawo do głosowania .

 12. 14 paź

  Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.

 13. W odpowiedzi do

  Fizyk z lo tak kiedyś powiedział do mojej koleżanki Ewy: Ewa, to co mówisz ma taki sens, jak otwieranie lodówki z nadzieją, że ci kuchnie wychłodzi.

 14. O ZAYN POSTOU UM TRECO NO STORY DO IG

 15. W odpowiedzi do

  Po co kara śmierci, pogadać z Putinem i znaleść im jakiś obóz, gdzieś na Syberii niech pracują na siebie i dla innych aż do śmierci.