1. W hołdzie ofiarom Powstania w Getcie Warszawskim, na znak naszego bólu i wstydu, placówki dyplomatyczne Republiki Federalnej Niemiec w Polsce opuściły dzisiaj flagi do połowy masztu.

 2. Motyl rowerkujący 48km do kawiarni Franka,obok zamku, w lesie sosem i lemur :') 🙋

 3. Będzie trzeba opisać podróż z przyjacielem do obcego kraju 😊

  Pokaż ten wątek
 4. Dziennikarka do jednej z protestujacych matek : Dostaje pani pieniądze na niepełnosprawne dziecko , więc na co pani teraz nie wystarcza ? Jakie są potrzeby ? Matka : No potrzebne są pieniążki by go uspołeczniać . Np. wyjścia do teatru , rzadko wychodzimy do teatru ... POustawka!

 5. PAD juz w Sejmie, idzie do protestujących.

 6. Na angielskim będzie opis twojego nowego psa do twojego przyjaciela, którego poznałeś na wakacjach.

  Pokaż ten wątek
 7. Wyciekło do mediów hasło wyborcze “JAKI chcesz pomnik smoleński na swoim placu, skwerze, ulicy ?”

 8. A to ciekawe. Chcieli widzieć się z premierem, prezesem PiS, jedzie do nich głowa państwa.

 9. Pytanie: "Jak pan podchodzi do tego, że w Sampdorii gra trzech Polaków, czyli więcej, niż w Cracovii?" Probierz: "A ilu Włochów gra w Sampdorii?".

 10. Zgodnie z zapowiedzią, że ostatnich mieszkańców koczowiska uda się wyprowadzić do końca kwietnia, uprzejmie informuję, że tak się właśnie stało. Dziękuję wszystkim naszym partnerom, bez których to by się po prostu nie udało - Fundacja Dom Pokoju i Stowarzyszenie Nomada.

  Pokaż ten wątek
 11. „Podjąłem świadomą dezycję by być bardziej związanym z ludźmi w moim życiu. Uświadomiłem sobie że odcinałem się od wszystkich, myśląc że to pomoże mi w walce z tym [lękami]...wtedy zrozumiałem że jedyną drogą na walkę było całkowite otwarcie się i dopuszczenie do siebie ludzi”

 12. DO OSÓB CO NIEMIECKI DALIŚCIE EINEN EIN CZY EINEM W 11??

 13. Przed chwilą usiłowałam wezwać pogotowie w Gdańsku do chorego. Reakcja alergiczna na antybiotyk,masywne wymioty,gwałtowny spadek temperatury. Bez sił.Ewidentne odwodnienie. Odmówiono. Bo nie ma lekarzy w pogotowiu...

  Pokaż ten wątek