1. Pojebało icb bo nie chcą doprowadzić do tragedii która się zbliża wielkimi krokami? Oh masz rację

 2. Juz od jakichs 3 dni jakis pijak siedzi w krzakach i sie wydziera i sasiedzi wezwali policje, bo budzi o 2/3 godzinie drze morde najebany, a ludzie do pracy chodza

 3. Teraz hit na wieczór, Pani chce aby TSUE stwierdził, że wysokość nakładanych na nią grzywien za niestwiennictwo przed narusza prawa człowieka. W tym celu złożyła wniosek do Naczelnego Sądu Administracyjnego o skierowanie pytań prejudycjalnych.

 4. Stary Stefan z Bożej Wólki lepił z gilów spore kulki formował je zębodołem i zostawiał pod kościołem śliniąc się do swej babulki.

 5. W odpowiedzi do

  bo zgwałcił dziecko a co? gorzej że jest koscielne przyzwolenie a księża mają dostep do dzieci. zaraz stwierdzisz że ksiądz że musi sobie ulżyć. ulżyć mogą ksieża co mają babę

 6. W odpowiedzi do

  Ciekawość to pierwszy stopień do piekła🤣tak słyszałem, ale mnie to nie odstrasza.Czy red. kiedyś Pani odpowiedział?😂

 7. Dla tych, którzy opuścili materiał w DDTVN. Pełny wstęp do dalszej walki o petycję. Wzruszające, prawda?

 8. na 1000 księży 1000 jest potencjalnymi pedofilami gdyż kosciól katolicki i jego władze mogą prawie każdego pedofila chronić co zachęca do nadużyć. jak wielu z tych 1000 ma swobodny dostep do dzieci?

 9. 14 paź

  Ludzie np. z Podkarpacia masowo zapisują się do rejestru wyborców w Małopolsce - zauważa prezydent Krakowa Majchrowski i podkreśla, że to nieuczciwe. A jakie ma być? Przecież to PiS. Jeśli ma wygrać, to cwaniactwem, kłamstwem, manipulacją. W Warszawie też przybywa „mieszkańców”.

 10. nicki minaj rainha do rap

 11. W odpowiedzi do

  Zgadza się - nie powinno być. Jednak tej zarazy nie da się wyplenić - w zadnym środowisku - pedofile mają to do siebie, że potrafią wzbudzać zaufanie otoczenia, w jakim przebywają. Zwierzchnicy Kościoła nie dysponują rentgenem prześwietlającym myśli kandydata do kapłaństwa.

 12. W odpowiedzi do

  Jeszcze środkowe Stany Ameryki, Texas też jest bezpieczny do 20 lat 😉

 13. U mnie podobnie - pierwszy miesiąc idealnie a potem już różnie. Dołączam do pozwu zbiorowego ;)

 14. 14 paź

  Dziś zagramy w takim składzie! 😎⤵️ ______________ 85 minut do 🇵🇱🇮🇹