1. Ronen Bergman,przedstawiany jako dziennikarz śledczy mówi, że niewiele wie o swojej matce i jej przeszłości, bo "niewiele mówiła, nie chciała mówic". Taki "investigator". I to w Izraelu, gdzie jest trend pamiętania o przodkach, o korzeniach, o rodzinie. Jedzie mi czołg?

  Pokaż ten wątek
 2. BŁAGAM! On musi wygrać. Jest tak pracowity!!!

 3. W odpowiedzi do

  Kanga mbanga nao zoba zoba ya tata oyo!Batu bazo niokwana p bazo kufa na Congo yozo mona bango te?!la roue tourne,bozela.Bino nionso kala te boko luka nzela yako kimela.Misu no wana ya minene eko tela yo bien bien zela.Toko tchao penza pili pili na misu,liboso p na sima!!Zela

 4. Czyli co? Sprawdzi się powiedzenie... Wszyscy grają Niemcy wygrywają? :)

 5. To teraz poproszę o przekonujące wytłumaczenie czemu policja nie reaguje na naziolskie symbole na marszu w Hajnówce, za to czepia się tych, którzy przeciw niemu protestują? O ile wiem, nie jest to zgromadzenie cykliczne, więc nawet według PiSowskiego prawa nie jest chronione.

 6. W odpowiedzi do

  chyba nigdy nie zrozumiem tej potrzeby informowania wszystkich o każdym aspekcie życia. ona uważa, że zrobi mu jakąś krzywdę tą informacją? że ludzie się od niego teraz odwrócą?

 7. dla wszystkich genialnych umysłów mających ból dupy o głosowanie na wczesniej nagranym odcinku... kurwa czy wy nie widzieliscie tej 10 minutowej przerwy i powrotu do programu na zywo z ogłoszeniem wyników?

 8. albański rap to jest coś

  Pokaż ten wątek
 9. O kłopotach .ów i nie tylko. Przez ustawę o zakazie handlu ziemią nie można sobie kupić działki pod budowę domu o powierzchni większej niż 0,3 ha [działka]. A jak ktoś sobie kupił taką wcześniej, to nie może jej sprzedać. Zakaz zarządzania własnym majątkiem? 🏡

 10. W odpowiedzi do

  jezeli w PL 90% to katolicy to i wsrod wychowawcow musza byc katolicy... skad wytrzasneliscie wyznawcow laicyzmu i co to do cholery za religia??

 11. Czy to już pozamiatane?? Marit Bjoergen odjechała na 0.15 sek.

 12. W odpowiedzi do

  Jak ironicznie. Ikar zabił się przez swoją głupotę. Czyżby organizatorzy chcieli nam coś powiedzieć? Nie było zamachu tylko głupota!

 13. Może dlatego warto sprawdzić czy jest sens grać na siłę? W drużynie która również stawia na rozwój takie boisko powinno tylko pomoc. No i ryzyko kontuzji mniejsze? Czy coś pomijam?

 14. W odpowiedzi do

  Ta ich nienawiść jest wielowiekowa i skrycie wpajana ich dzieciom. To są rodziny tych najzagorzalszych folksdojczów wskazujących PL patriotów Gestapo. I tych żydowskich bolszewików budujących bramy kwietne Sowietom 17.09.39 na Kresach gorliwie wydających nas NKWD

 15. W odpowiedzi do

  Tymczasem ekipa idiotów z PiS pojechała do Izraela i zaorała cały tej wasz twitterowy gnój w obronie tego syfu o nazwie Glupio wam towarzyszu piekara?