1. 1922 - prezydent Narutowicz. 2019 - prezydent Adamowicz. Ten sam, duszny klimat zasianej nienawiści. Dziś TVP jest jej codziennym siewcą. Czy tylko TVP docierała w więzieniu do zabójcy Adamowicza?

 2. Jak na razie moje doświadczenie ze słuchawkami BT na macOS jest takie, że raz na parę dni muszę restartować całego MBP, żeby się do nich podłączyć. Do dupy z takim latawcem.

 3. Szczujnia i Rachon kilka dni temu pokazywali Plastusie gdzie pokazyna jak oszukuje Owsiak, jak kradnie zbierane datki. Kto za to odpowie ? ? ?

 4. Zastanawia mnie po jakiego zasłaniasz twarz jak przynajmniej pół Polski widziało Twoje zdjęcie z TV?😂

 5. Nie jestem kryminologiem ale gdybym była adwokatem Stefana W.- poradziła bym mu granie wariata. Jak dla mnie to było zlecenie A nie atak psych.chorego. Jak by był chory to czemu ZK go wcześniej wypuścił? Czemu się poddał?A media i politycy teraz pomagają Stefanowi uniknąć kary.

 6. Twoje wielbicielki i koleżanki, z którymi się kumplujesz i często rozmawiacie; jak i taki język pewnie wspierają i są z niego zachwycone?. Pokory panu życzę. Raz szanowny panie żyjemy, i tylko raz zapiszemy się w historii. A opinii pań jestem ciekawy?.

 7. W odpowiedzi do

  halo? chłopcy bytomiowcy?

 8. Najlepsza droga to NOJKOT WYBORÓW...CHODZICIE I CHODZICIE I CO ? GDZIE WASZE GŁOSY ? WSZYSCY MOWIVIE ZE IC NIE WYBIERACIE...TO DLACZEGO SĄ ?! A PO ZA TYM JAK MOŻNA IŚĆ NA ŻYDOWSKIE WYBORY POLAKOWI?! TO HAŃBA...!

 9. wow chyba nie jest bardzo zimno

 10. W odpowiedzi do

  Pq do diabo miga? Akznakznka

 11. - może trendy? Tylko jak? :)

 12. W odpowiedzi do

  nego?????

 13. aku je ke rase xpadan?? AHAHHAHAHAHAHHAA

 14. n tem bbb 24 h na sky???? :(