1. Oto jak wygląda wybór czasopism w business lounge LOTu. Prezesem LOTu jest Rafał Milczarski od stycznia 2016. Ciekawe w jaki sposób LOT zbadał preferencje podróżników. Czy z LOTu zrobił się PiS-LOT?

 2. Na jednym z portali tytuł „Limuzynę Szydło ubezpieczył kierowca...”. Informuję autora, że samochód, którym jeździłam, pełniąc funkcję Premiera był samochodem służbowym, a nie limuzyną Szydło. Tak dla porządku.

 3. Niesamowita historia..najdroższy tweet w historii polskiego twittera, bez możliwości realnego procesu dla .

 4. Dzień dobry w piątkowy wczesny poranek dla wszystkich Prawych.a Dla najpiękniejszych Pań na TT z sercem po prawej🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 5. robimy z japcem takie quality au ze się z e s r a m

 6. W odpowiedzi do

  Powinien rzucić Pan okiem na to. Zresztą nie tylko Pan. To jest oburzające pozbawione szacunku i ordynarne szydzenie z innych kultur i religii.

 7. Ok to ci wyjaśnię. Moc samego lasera jest 500W Ale maszyna wytwarzające ten laser musi mieć 5000W rozumiesz? Jeszcze musi mieć chłodzenia wodą i dołączone sprężone powietrze więc kolejne 1200W. No nie opłaca się to w porównaniu do piaskarki.

 8. tak postępowa dziennikarka niemieckiej ARD autorka laurki na temat walki z kaczyzmem szydzi z innych religii. Ale jej nie przywoła do porządku.

 9. W odpowiedzi do

  Niemcy to ciekawy naród. Znana apologetka dziennikarka państwowej ARD zamieszcza rzekomy cytat z Buddhy 'Postaraj się nie być pizdą' Wiedziałem że Niemcy nienawidzą Żydów, ale Buddystów? Za co? Za to że im ukradli swastykę?

 10. Przed wyruszeniem samochodem musiałem sprawdzić czy są nowe promocje i z tych najciekawszych promocji... Gravity Rush 2 - 69 zł Pillars of eternity - 79 złotych Prey - 59 zł

  Pokaż ten wątek
 11. Czechy są jednym z tych miejsc, w których łatwo oszczędza mi się na żarciu w knajpach, bo ich przysmaki wywołują we mnie zwykle dreszcze.

 12. "Szkoła biznesu / Robert Kiyosaki i Sharon L. Lechter" Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa. Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym pomoże Ci zbudować sieć, w której każdy

 13. Nie wiem, czy iść jutro do szkoły, bo bolą mnie wszystkie mięśnie, mam stan podgorączkowy, nie śpię kolejną noc z rzędu i mam okres... Jest mi źle i smutno, chcę tylko spać i głaskać kotka.

  Pokaż ten wątek
 14. Dwa lata temu fotograf Freddy Fabris złożył oryginalny hołd mistrzom renesansu. Odwzorował ich dzieła w warsztacie samochodowym, i z udziałem mechaników. Odnajdziemy wśród nich "Lekcję anatomii doktora Tulpa" Rembrandta, "Stworzenie Adama" Michała Anioła czy "Ostatnią Wieczerzę".

 15. zaczelam czytać takie super ff z yoonminem, ze omg

  Pokaż ten wątek