1. Informacja jak informacja. Chociaż ciekawe ilu dyrektorów już w CPK? Interesująca jest data z jaką jest opublikowna. Cuda. Więc może i to lotnisko powstanie ;-)

 2. Czy tylko moja mama jest tak wredna że naśmiewa się z moich idoli i jak proszę ją o książki to każe mi czytać quo aids

 3. Z dedykacją dla 810 obserwujących profil :

 4. W odpowiedzi do

  Jestem z Gregiem i się kochamy

 5. Dimitrij Wołoszyn z Mołdawii wygrał maraton w Ojmiakonie w Rosji. Temperatura jaka mu przy tym towarzyszyła wynosiła -60 stopni Celsjusza! ❄ Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że biegł on charytatywnie! 😍

 6. Ej gdybym miała szansę na bycie w związku z jednym z nich to z którym powinnam być? A) shawn B)harry

 7. czy wie ktoś może kogo to rączka???? PILNE 😜

 8. Chyba za dużo jak dla mojego serca

 9. Dziś z poprowadziłem kolejną videokonferencję z wojewodami. Taka forma odpraw z przedstawicielami rządu w terenie to konkretna oszczędność czasu i finansów w administracji.

 10. ★彡 vmin au 彡★ gdzie jimin idzie do nowej szkoły, pierwszego dnia, wracając autobusem do domu dosiada się do niego chłopak, który był zalany łzami. jimin usiłuje nawiązać z nim jakąś rozmowę, lecz ten postanawia go zbyć.

 11. Nie sposób się nie zgodzić z Andrzejem 'm ..... Kto ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy na pewno nie pokaże , bo ich przekaz jest tylko jeden ..... 'i, czyli ZAŁGANA PROPAGANDA.

 12. A skoro po 22:00 ... coś z gatunku

 13. Policja aresztowała sprawcę odpowiedzialnego za oblanie czerwoną farbą pomnika św. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Wandal okazał być się POstępowcem startującym z list , walczącym o wolność, równość, miłość, tolerancję... Zdziwieni?

 14. o co chodzi z tymi dzikami