1. Trump wprost przyznał, że bardziej wierzy Putinowi, niż amerykańskiemu wywiadowi. Nigdy w życiu nie słyszałem czegoś takiego od prezydenta USA. To jest niewyobrażalne, ale się dzieje.

 2. Ciekawe czy nasi prawicowi fani Prezydenta Trumpa chcieliby - gdyby przyszło co do czego - aby bronił Polski tak, jak dzisiaj w Helsinkach bronił instytucji i interesów amerykańskich.

  Pokaż ten wątek
 3. Dziś w Helsinkach na rundkę pokera spotyka się dwóch szulerów. Obydwaj umieją skubać naiwniaków, ale tylko jeden zna sztuczki drugiego. Jeden już ma wyrok, drugi boi się zarzutów. Potrzebują uzgodnić linię obrony, dać drapaka, albo podpalić miasto.

  Pokaż ten wątek
 4. MAMY DWA NA PŁYTĘ TRZĘSĘ SIĘ W CHUJ BOŻE

 5. A to już temat, jaki wywołał w Gorszym Sorcie całonocne wycie. PS. Przeczytajcie nazwę leku od tyłu ;)

 6. ktos w ogole kupil jakies bilety???

 7. LUDZIE TO JEST PRZEDSPRZEDAZ, RZUCILI MOZE 100 BILETOW NAJWIEKSZYM SZXZESCIARZOM SIR UDALO A MY PROBOJEMY W PIATEK GDY BEDZIE O WIELE WIECEJ

 8. 📷| Nina w nowej sesji dla Reebok x Les Mills.

  Pokaż ten wątek
 9. świzdu gwizdu, 200 złotych poszło w pizdu

  Pokaż ten wątek
 10. 📈Zatrudnienie i wynagrodzenie w górę📈

 11. większych kolejek do tego lekarza nie było, połowa mieszkańców łodzi się w tej poczekalni zgromadziła czy jak

 12. K U P I L A M K U R W A B I L E T Y

 13. Po tym wyroku TK wietrzę w przyszłości delegalizację TK przez dzisiejszą opozycję, żeby mogła zdelegalizować wydane przez niego wyroki ... kocioł coraz bardziej buzuje.

 14. Poświęcenie Pussy Riot odniesie skutek wtedy gdy cały świat będzie o nim przypominał. Spotkajmy się na Rynku w Kielcach w milczącej pikiecie, zapoczątkujmy serię pikiet w całym kraju, dzięki czemu zwrócimy uwagę na to, o co walczą Pussy Riot. PIĄT. 20 LIP O 19:00

 15. Hollywood nie wybacza błędów. Jedna gorsza rola i lądujesz w Ikea.