1. Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków.

 2. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 3. "Będziecie musieli się stąd wynosic"- grozi dziennikarzom radny PO, jego kolega z parlamentu zapowiada "zamkniemy Do Rzeczy", inny dodaje "policję też rozliczymy". Rozliczenia, prokuratura, sąd, Trybunał- to stała deklaracja polityków opozycji. O "Pragnieniu Zemsty" w "DoRzeczy"

 4. W mojej szkole zrobili wystawę z MEMAMI XD moja ulubiona wystawa

 5. jestem: ciekawa [[[jak odpowiadacie to odznaczajcie innych oznaczonych żeby spamiku w powiadomieniach nie mieli]]]

 6. Ewa Kurek - odpowiedź dla Jonny'ego Danielsa. [20-04-2018 - fragment spotkania w gmachu PAST-y]:

 7. Czy znacie irlandzkiego księdza o nazwisku Ray Kelly? W moim przekonaniu "swoim utworem" wykonanym na ślubie przyniósł Liturgii i właściwemu pojmowaniu modlitwy w czasie zawierania sakramentu małżeństwa więcej szkód, niż pożytku. Tymczasem brytyjski "Mam talent".

 8. O drugiej w nocy obudziły mnie dwa helikoptery, które latały NAD moim domem ;-;

 9. ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI Boże,Ty umocniłeś nasz naród w wyznawaniu Twego imienia przez nauczanie i chwalebne męczeństwo świętego Wojciecha,biskupa;spraw,prosimy,aby ten, który na ziemi głosił naszym przodkom wiarę,wstawiał się za nami w niebie

 10. Kaczyński ! sprawdziłam - nie ma cie w Sejmie u protestujacych!! Tchórzu arogancki , ty szczurze ! 👈

 11. Jeśli wyglądam dzisiaj chociaż w połowie tak dobrze jak się czuję to to będzie dobry dzień

 12. Tak wydaje się w PiS-Polsce 500 mln: "Minister Gliński chciał się spotkać z Czartoryskim wieczorem w restauracji, a nie u siebie w ministerstwie w ciągu dnia. Chciał, żeby spotkanie było bez przedstawicieli fundacji, tłumacza, prawnika."

 13. Tydzień temu usiadłam w autobusie do Kato przed facetem, który sypał kurwami, a teraz przed rodzicami z dzieckiem, które się właśnie zrzygało. Co jest z tym moim szczęściem 🙍

 14. Ktoś, chyba , kiedyś napisał, że w USA demokracja jest jedynie wtedy gdy rządzą demokraci.

 15. Spłonęła tężnia solankowa w Nowej Hucie, która miała zostać otwarta w czerwcu.