1. Dalia i tysiące młodych Europejczyków wyruszyło w tym roku w wakacyjną 🏖🚊☀️ podróż po Europie dzięki inicjatywie . 15 tysięcy 18-latków otrzymało bilet kolejowy na podróż po Europie. Jeszcze tej jesieni rozdane zostanie kolejne 5 tysięcy biletów!

 2. Co ma wspólnego bitcoin z grzybem i jedno i drugie mozna zbierac w czasie wolnym wiec same plusy

 3. Jak uważacie, czy ta fryzura utrzyma się do jutra, bo ja myślę, że to strzał w 10.

 4. Jest rada 😊 Starajcie się o pokój ze wszystkimi i o uświęcenie, bez którego nikt nie zobaczy Pana. Hebr 12:14 Możemy zmieniać się TERAZ❗️ Miłosierdzie Boże nie żałuje nam łaski! Życie w Obecności Pana trwanie w Nim, bardzo zmienia! Wstyd ogromny pojawić się przed Panem brudnym☹️

  Pokaż ten wątek
 5. Jestem zakochana w tym zeszycie 😍

 6. Dziś w całym mieście w ramach akcji Jabłuszko pracują dziesiątki wolontariuszy. Proszę! Częstujcie się i wrzucajcie datki do puszek.

 7. Co to się porobiło w tej lidze 😱😱😱

 8. ks. bp W.: Niech rok akademicki, który się zaczyna, będzie czasem służby prawdzie, poszukiwania piękna i dobra, co w naturalny sposób każdego prowadzi do Boga

 9. dokładnie 2 lata temu popłakałam się ze szczęścia w szkole

 10. Jesień na Cesarce w Węgierskiej Górce

 11. Perfekcyjna w każdym calu. Czekałam na nią tyle czasu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że BYŁO WARTO. się niesamowicie rozwinęła co idealnie jest pokazane na płycie . Nie mogę wyjść z podziwu do wyrażenia, którego aż brakuje mi słów.

  Pokaż ten wątek
 12. Pokaźna broda, idealna grzywa z precyzyjnie wygolonymi bokami i skórzana kurtka. Do tego biała apaszka, białe trampki i legginsy w kolorze jeans. Na smyczy Jork o imieniu Fafik. Chyba niepostrzeżenie doszło do fuzji drwalo- i metroseksualizmu.

 13. W odbywa się Ogólnopolski Hubertus. W uroczystościach uczestniczy minister środowiska Henryk .

 14. chciałabym mieć pieska. wychodziłabym sobie z nim fajnie na spacerki, bawiłabym się z nim i w ogóle go tak kochała

 15. jako ekspert od rynku sztuki w samym środku sprytnej i zawiłej intrygi a po drugiej stronie kamery ekspert od dobrego kina, . Dziś o godz. 20:20 w BILECIE DO KINA zapraszamy na „Konesera”.