1. To naprawdę jest pełzający zamach stanu. Tu nie ma żartów. Nawet jeśli PiS przegra wybory, to ubezwłasnowolniony uzna, że PiS wygrał. Chcą rządzić i rabować bez końca.

 2. Tymczasem Górnik Zabrze po siedmiu minutach przegrywa z ostatnią drużyną ligi mołdawskiej, która legitymuje się następującym bilansem ligowym: 1-6-7. Przecież to jest jakiś Matrix.

 3. Bruksela ogłasza 24 nowych ambasadorów UE. Znowu nie ma ani jednego Polaka. Taka jest właśnie pozycja naszej dyplomacji w UE.

 4. Wiele osób pyta mnie jak się czuję po wczorajszym przerwaniu posiedzenia komisji sejmowej przez przew. Piotrowicza. Jest OK. Taka praca i takie warunki ustrojowe. Bardziej mnie martwi to, co się teraz dzieje z ustawą „sądową” w Sejmie.

 5. Teraz pod Przemawia 💪 "Władza nie jest dana raz na zawsze!"

 6. JA NADAL NIE WIERZĘ W TO ŻE SPOTKAŁAM KURWA WELLINGERA , PRZECIEŻ TO JEST TAKA UROCZA KULKA SZCZEŚCIA❤️

 7. Przysłowiowy pies ogrodnika to nie jest:-)

 8. W TVP pokazywali fiasko protestów przed Sejmem, czyli kilkanaście osób. Pojechałem zobaczyć jak jest w rzeczywistości. A jest tak:

 9. no to ten. Yolo gdyby ktoś był ciekaw to jest to the gazette - red (kocham to całym serduszkiem tak btw)

 10. Premier w Sejmie przypomina jak koalicja PO-PSL gnębiła polskich rolników różnymi karami i grzywnami. Reakcja posłów PO? Butny śmiech. To idealnie oddaje istotę rządów PO-PSL: jedna wielka pogarda dla ludzi. Premier: "Ale proszę się nie śmiać! To jest smutne!"

 11. Jak to jest, że lider 10-milionowych Węgier Wiktor nie daje sobie dmuchać w kaszę ? Pogonił , pogonił holenderskiego ambasadora, stawia czoła , itd. A my mamy 38-milionowe polskie państwo ciągle trzęsące się przed lobbystami i grupami interesów.

 12. Komentarze typu „a dupa rośnie”, kiedy jesz coś słodkiego są tak irytujące i nie na miejscu Dziś prawie każdy nastolatek jest chorobliwie wyczulony na swoją sylwetkę, a takie żarciki to prosta droga do choroby PS: nawet jak zjesz 3 kostki czekolady na dzień, dupa nie urośnie :))

  Pokaż ten wątek
 13. Do Obywateli RP i KOD przemawia teraz pracownik Sorosa . W mocnym antyrządowym wystąpieniu mówi, że I Prezesem SN jest prof. Gersdorf, zachęca do protestów itd. .

 14. Przyszedł boysband na casting i powiedzieli „Jest obecnie luka na rynku” - jeśli chodzi o zespoły- i Louis nagle otrzeźwiał i powiedział „poczekaj co”

 15. Chciałabym się przytulić do mojego chłopaka, ale jest jeden problem. Nie mam chłopaka