1. Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 2. *Jutrzejszy e-mail na angielskim* Napisz e-mail do przyjaciela, w którym polecisz mu swoją ulubioną piosenkę i opiszesz o czym jest oraz dlaczego jest dla ciebie ważna *Połowa Polski* Ariana Grande - No Tears Left To Cry (temat dla przykładu)

 3. jest obecnie #1 w ponad 40 krajach na iTunes!

 4. jestem dumna, to jest piekne, jestem gotowa na tą erę

 5. Pszczoła na końcu teledysku jest hołdem dla Manchesteru. Zobacz klip:

 6. To jest absolutnie epicka fota. Symbol.

 7. Na dzisiejszym M&G: Fan: *pyta czy Niall może jej coś napisać na tatuaż* Ochrona: *mówi, że nie może* Niall: *kłamie* „Może, zapytała mnie wcześniej” Po czym spojrzał na fankę i dodał „nic nie mów” ❤️

 8. Żydzi z warszawskiego getta mówią o innych Żydach 'pasożyty"... Oskarżają amerykańskich Żydów o obojętność na niedolę 'swoich". Nie, to nie jest scenariusz dr Kurek do filmu SF, to autentyczne wspomnienia Władysława Szpilmana (Żyda), nakręcone przez Polańskiego (Żyda) "Pianista"

 9. od dzisiaj moim bohaterem jest dziewczynka której klasa zakończyła głód w afryce więc ta mogła dać im zabawki

 10. Radziecka komunistko , tu jest Polska 40 milionowa, a nie 8,5 milionowy Izrael, na kawałku pustyni. Stosunki Polski z Izraelem zależą od Polski, radziecka komunistko.

 11. Liam powiedział, że wszyscy go źle zrozumieli, o tym co powiedział o powrocie One Direction i że nie jest tak, że ostatnio rozmawiali o tym. Omawiali to, po tym, jak zdecydowali pójść na przerwę, wtedy rozmawiali o tym, jak chcą wrócić.

 12. Czym jest dzisiaj "Solidarność" i dlaczego coraz bliżej im do ONR i kibolskiego buractwa

 13. Szczerze mówiąc to zawsze będę zazdrościć każdej osobie która jest dobra z chemii, matmy i fizyki. I nawet nie mają problemu z rozwiązywaniem zadań i zawsze mają pozytywne oceny.

 14. Jest i On, Pan Piąteczek ! Wjeżdża na parkiet i może potańczyć do niedzieli ! Dzień Dobry !

 15. To jest najsłodsza rzecz jaką widziałam