1. tylko nie zdechnij mi, bo nie chcę cię mieć na sumieniu

 2. Gwoli ścisłości prymitywne, chamskie wpisy po czyjejś śmierci pochodzą głównie z fejkowych kont FB czy TT (często z kradzieżą tożsamości) tworzonych przez psycho żałobników, by wzmocnić przekaz, polaryzację, wrogość. Patrz: Geremek, Szczypińska, teraz.

 3. W odpowiedzi do

  kto by nie chciał

 4. "jak nie masz się z czego uczyć to zapieprzaj sprzątać" a nie mogę mieć chociaż jednego wieczoru wolnego?

  Pokaż ten wątek
 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Zgodzę się z Tobą. No logo to no logo i tyle. Adamowicz był z nami ale nie był jednym z nas to jest chyba oczywiste. To tak jak by położyć mu na trumnie flagę trans, dziwne by to było?

 6. W odpowiedzi do

  To jego charakter a raczej brak jakiegokolwiek. Miałem niestety okazję poznać tego szambonurka osobiście i wystarczyła chwila aby mieć ochotę na potraktowanie go tak jak na to zasługuje. Wyjątkowo antypatyczna szuja, również prywatnie.

 7. dlaczego muszę mieć pms i wpierdalać wszystko co widzę akurat jak mi zostało na koncie 60 zł do poniedziałku

  Pokaż ten wątek
 8. Pani chyba żartuje.Gdyby za taki drobiazg jak planowanie zabójstwa aresztowano dziennikarzy,to w budżecie na budowę więzień trzeba by przeznaczyć tyle co na pińcet plus. Skąd nabrać?A niech już kuźwa mordują.

 9. Dość już samo biczowania. Naród Polski chce wreszcie odzyskać swoją Ojczyznę by żyć jak marzy od pokoleń. W zgodzie dobrobycie i sprawiedliwości w Pięknej Wielkiej Wolnej Ojczyźnie. Gdy Naród marzy to różne mafię się szarpią biją mordują aby tylko być przy korycie i kraść. !!!?

 10. Można mieć różne poglądy,przekonywać,argumentować,ale che je narzucać i wychodzi z założenia,że ich są jedyne i każdy musi mieć takie jak oni,bo to są jedyne słuszne. Każda skrajność musi krzyczeć aby była słyszana,ale to tylko krzyk-szkodliwy,napastliwy,agresywny,zły

 11. Chciałabym mieć goal znajomość na twitterze

 12. W odpowiedzi do

  Jak by na to nie patrzeć zasłużył na niemiecką wdzięczność Sprzedał im Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej za 180 mln... Tanio chyba bo Polska Grupa Energetyczna, która podjęła próbę nacjonalizacji, złożyła Niemcom ofertę na 800mln zł a Niemcy tę ofertę odrzucili...🤨

 13. hEj piekna możesz juz zadebiutowac bo tesknie prosz

 14. W odpowiedzi do

  Wyszedłem . Trzeba mieć "kondycję" by tego słuchać .

 15. Eurodeputowani chcą, by to eksperci oceniali stan rządów prawa w krajach Unii Europejskiej. Politycy PiS uważają, że idea ta jest szkodliwa dla Wspólnoty.