1. na piwku przy przezroczystej skrzyneczce.I wiecie co uparty koziołek zrobi.Wiecie.W Krakowie.A po ciszy zrobimy bal.Wierzę w to.I noc będzie piękna.

 2. Wsumie to nie głupie polecieć tam za obóz bym kupiła bilet tam a z powrotem to jeszcze nie wiem bo no nie chce nikogo naciągać, tylko że bym musiała spytac mojej cioci bo mówi że jak by kupowała z ameryki to o 1000 taniej + mi siorka hajsu dołoży

 3. Kiedy zamawiasz sobie pizze ale nagle do domu zlatuje się w ciul dużo ludzi i zamiast mieć całej pizzy dla siebie masz może 1 kawałek. nosz kurwa super

 4. 18. Mam tylko tt i w sumie tumblra, na którym nic nie ma i wchodzę by poczytać sekrety tylko. Fb usunęłam dawno, a nie piszę z nikim przez internet od miesięcy. Uważam to za dobry krok. Usunęłam tt i tb również, ale założyłam na nowo(to konto nie wiem jakim cudem funkcjonowało)

  Pokaż ten wątek
 5. Gdyby był na rynku sensowny zastępca to Julena pewnie już by w Madrycie nie było. Myślę, że dotrwa do klasyku i tam zagra o posadę. Będzie ciekawie jeżeli wygra i przedłuży swój "los". Przynajmniej mamy dowód, że wypalenie kadry w ostatnim sezonie Zizou nie było przypadkiem.

 6. Bede. Miec.znowu.takie.nogi

 7. powiem wam ze akceptuje swoja figure ale chciabym miec pupe i zeby mi urosly boobies. wtedy bym byla zadowolona w 100%

 8. Paulina rozgląda się za chłopakiem, chce odkryć swoją kobiecość i mieć dzieci.

 9. wrrr czemu inne aplikacje nie moga miec ladnych designow

 10. chciałabym mieć trochę mniejszy pokój SERIO

 11. Ambasador, który odkręcił tablicę prawdy w Brukseli, by podlizać się kłamliwemu premierowi wygłupił się na całą Europę. Poseł Suski, któremu z martwego lotniska w Radomiu bliżej na południe wygłupił się na całą Polskę. Kto następny w konkursie "głupi, głupszy i najgłupszy"?

 12. To jak rozumiem komplement przecież maja mieć dodatki emerytalne przez was przywrócone. Znaczy się są ludźmi zasłużonymi w Pańskich oczach.

 13. A może by tak... Zamienić się na chwilę w konto DMs i porozdawać niepotrzebne DMs? 😂😂