1. ⚠️Małe Giveaway⚠️ Co? ✔Plakat BTS z sesji HYYH pt1+słodycze z japonii ⤵️zasady Powodzenia 💕

 2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

 3. Nie chciałem wierzyć, ale sprawdziłem. Reżimowa tv rzeczywiście „transmituje” zeznania Tuska ze sporym opóźnieniem. To przesunięcie to jest coś nieprawdopodobnego, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z radiowęzłem PiS. Zmanipulowali Schetynę, zmanipulują i Tuska?

 4. Z cyklu: smaki mojego dzieciństwa... Papierówki 😊🍏 Kto lubił??? 😉

 5. Wdowa po Januszu Kochanowski pyta w sądzie PDT, czy istnieje dokument, w którym Władimir Władimirowicz Putin zapraszał Donalda Donaldowicza Tuska...? Smutny spektakl.

 6. Dziś światowy dzień książki. Jaką pozycję uważacie na najważniejszą w swojej bibliotece? Ja stawiam na "Do przerwy 0:1" i "Złego". Jedna z czasów dziecięcych, druga przedmaturalnych. Wracam przynajmniej raz w roku i zawsze czuję tę samą radość, ciary, frajdę.

 7. Czy redaktor Tomasz oślepł? Serio nie widzi na tym zdjęciu ochroniarzy? 😂😂😂

 8. Czy ma Pan wiedzę, jaką rolę odegrał Tomasz Arabski w organizacji lotu do Smoleńska? -Udzieliłem już odpowiedzi, nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.

 9. Zeznania Tuska na żywo w TVN, zaś w TVP Info z opóźnieniem i chyba niekompletne. Czy to o czymś może świadczyć?

 10. Czy ktoś z taką sklerozą jak Donlad Tusk może być premierem lub prezydentem?🤔

 11. Czy ten koleś co jak ma jakiś problem z podjęciem decyzji i zarządza przerwy to dzwoni do Timmermansa po poradę czy ma coś z prostatą?

 12. Osoby które szipuja bakugou z kimś innym niż kirishimą- co wami kieruje? Czy wy wgl macie godność człowieka?

  Pokaż ten wątek
 13. . Tak wygląda dziś na sali sądowej z profilu pan Donald (jeszcze) Następnym razem, mam nadzieje, że to będzie już Donald T.?!

 14. W parafii moich rodziców pogrzeb kosztuje 1400 zł, czyli godzina pracy księdza to 700 zł. Czy nowa obejmie również i tę kastę?

 15. Tusk rozmawiał z Putinem na molo w trzech językach... Niemiecki i rosyjski rozumiem, ale angielski?! Bez żartów, nawet w tym zdaniu łże jak pies...