1. Która apka lepsza? FatSecret czy Fitatu? A może polecacie jakieś inne?

 2. Rafał zorganizował konferencję o planie realizacji obietnic: ❌ 3 linia metra? w KOLEJNEJ kadencji JEŚLI będą środki z UE (nie mówił o tym w kampanii) ❌ Tramwaj na Gocław? Cisza ❌ Darmowe żłobki dla wszystkich małych warszawiaków? Cisza (miały być od 2019)

 3. Z kim shippujecie Nayeon ?

 4. A gdyby tak uciec z geografii?

 5. Taka mała, smutna dygresja: Czy Wy też czujecie ...jakby w te ostatnie dni przybyło Wam po kilka lat?

 6. Mija kolejny rok,czy ci panowie ochraniani przez pisowską policję,zostali ukarani ? za sianie nienawiści i groźby wieszania polityków z PO,cisza to rząd pisu pobłaża i przyzwala na takie rzeczy-skandal.

 7. Hyunjin potrafi w ciągu pół sekundy zmienić się z największego słodziaka w japierdole wychodzę gościa , jak to działa??

 8. Lewy czy prawy na logo???

 9. zrobię wam indy mutuals co wy na to? zacytujcie z userem, a wam zrobię

  Pokaż ten wątek
 10. ey bo kloce się z , nie jestem słodka, prawda?

 11. Macie jakieś kurwa inne zainteresowania oprócz polytyky? Polecam świetny mecz Kron vs Garry, gdzie Kron używa tej samej pozycji, której używał jego stary w pierwszej walce z Takadą - jest na YT.

 12. Przepraszam, czy tylko dla mnie jest to niezrozumiałe? 🤔

  Pokaż ten wątek
 13. Jak myślicie, brać swój rozmiar czy rozmiar większy? Ogólnie kiecka ma dobre opinie i na zdjęciach z opinii wygląda jeszcze lepiej, ale boje się, że będę miała do niej za duże cyce.

 14. 1922 - prezydent Narutowicz. 2019 - prezydent Adamowicz. Ten sam, duszny klimat zasianej nienawiści. Dziś TVP jest jej codziennym siewcą. Czy tylko TVP docierała w więzieniu do zabójcy Adamowicza?