1. Nie wiem w jakim wszechświecie wpuszczenie Kasprzaka na teren Sejmu, owijanie się folią, przepychanki z policją i moralne uniesienie, że my tu teraz będziemy okupować parlament - przyczyni się do odsunięcia PiS-u od władzy i poprawi sytuację SN. Na tym Petru buduje nową partię?

 2. I Prezes SN prof. Małgorzata Gersdorf wraca do pracy z urlopu, a prokurator Piotrowicz - gdzie? - w Radiu Maryja straszy ją odpowiedzialnością dyscyplinarną, czyli nawet pozbawieniem stanu spoczynku. Od władz PRL dostał Brązowy Krzyż Zasługi. Od państwa PiS dostanie złoty.

 3. Czy Premier Morawiecki wytłumaczył już Posłance Pawłowicz na czym polega Program 500+. Ktoś coś?

 4. z jaką piosenką kojarzy ci się poszczególny artysta? 🌻 Cytujcie, a jak kogoś nie znacie to pomijajcie

  Pokaż ten wątek
 5. Na fb ludzie piszą, że pod Sejm przyjechała policja tylko z Lublina i z Białegostoku. Podobno reszta odmówiła. Ktoś coś wie?

 6. Panie dlaczego Pan kłamie, że Pana wice siedział za komuny? Nic takiego nie miało miejsca. W 1987 r. został jedynie na krótko aresztowany i skorzystał z propozycji SB wyjeżdżając z Polski. Taki to z niego kombatant.

 7. ehh jak to jest mieć kogoś, kto cię kocha? patrzy na ciebie z miłością w oczach?

 8. Przychodzą takie gnojki nadziane kasą na przesłuchanie i śmieją się ludziom prosto w twarz. Drwią z ich tragedii z Konstytucją na ustach. Jakim cudem ktokolwiek chce głosować na tych drani ?

 9. Dziennikarz i Krystyna Pawłowicz: - Pani Poseł kim jest Małgorzata Gersdorf? - Sędzią w stanie spoczynku. - Ale ona twierdzi... - Ona twierdzi, ona twierdzi. Ona twierdzi, że jest najpiękniejsza we wsi i co z tego? 😂👏🏻👏🏻👏🏻

 10. Żydowski skuriel : kłamał rano , kłamał w południe, kłamał wieczorem. Czy o północy będzie cela plus.???

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 11. dlaczego zadna laska na mnie n leci,, czy az tak jeste brzydka ?¿

 12. Uwaga uwaga Pierwsze skojarzenie z One Dorection? Dawajcie 😂😏

 13. Klementyna Suchanow skuta przez Ręce skute z tyłu❗️❗️❗️ Niebezpieczny przestępca?

 14. A gdyby tak wszystkie gospodarstwa rolne z całego kraju skomasować w jedną narodową spółdzielnię? Taki kołchoz miałby ogromną siłę przetargową w rozmowach z przetwórcami. ;)

 15. Kwintesencją dna pisowskich komisji śledczych jest poddanie przez Pannę pod głosowanie Komisji pytania:"Czy Pan Mecenas się dobrze bawi?” To całkowicie dyskwalifikuje tak Pannę , jak i jej Komisję. Super się zabawiacie za nasze pieniądze!