1. Nikt PiSowi nie da tyle, ile da PiS. Podejrzany o korupcję Stanisław (z PiS), został obroniony przez partyjnych kumpli z PiS. Jak na to zareagował?

 2. Czy będziesz bronił Polski gdy wybuchnie wojna ? Jak zwykle zostanie Polska zaatakowana jednocześnie przez kilku wrogów czyli przez ruskich, muzułmanów i banderowców ukraińców. . W pojedynkę każdy wróg boi się zaatakować Polskę wiec qrwy połączą siły. .mózg chazarski koordynuje

 3. Dr wywalony z wyższej uczelni za poglądy. To już kolejny przykład cenzury ideologicznej ludzi prolife na publicznych szkołach wyższych w Polsce. Co na to minister ? Tu cała historia:

 4. Prawo jest takie, że jak Senat nie wyrazi zgody, to nie. Skoro więc nie wyraził, to zgodnie z prawem. A ponieważ wyraził niezgodnie z oczekiwaniami PiS, to chce się prawo zmienić. To już było. Ustawy niezgodne z konstytucją? To ją zmieńmy! Bezczelne prostytuowanie praworządności.

 5. w sumie to z drugiej strony mam to gdzieś. dymisjonuje się AM, daje jakichś prawników do MON, Emilewicz na ministry, nic nikomu nigdzie nie tłumaczy, to czemu niby senatorowie mają się z czegoś tłumaczyć?

 6. mamy najcute packi z prawda??

 7. W odpowiedzi do

  A nie wystarczy powiedzieć zwyczajnie że PiS ma samodzielną większość dzięki której mogliby sami to przegłosować z palcem w nosie? Bo ciężko odtajnić anonimowe głosowanie. Zaraz się okaże że PiS był za a opozycja znowu im wszystko zepsuła 😁

 8. Mam pytanie życia. Kto z kim rywalizuje(¿)? Bo ja się nie orientuje XDDD

 9. HALO może to chore, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Niedługo wprowadzam się na Śląsk(niechętnie)... wiem, ze muszę sie jakoś oswoić z sytuacją, więc chciałabym kogoś poznać:) UWAGA Mieszkasz w okolicach Dąbrowy G? Odezwij się dm/kom 😙 Nie Ty?

 10. CZY JA DOBRZE WIDZĘ??? MA NOWĄ IKONKĘ??? W O W

 11. "Czy PiS to komuniści?" popolemizowałbym... kto chętny? :D :D :D Żartuję :D nie ma z czym polemizować :D

 12. o co chodzi z jakims listem jisunga jezu czemu ja jak zwykle nic nie wiem??????

  Pokaż ten wątek
 13. Znacie jakąś książkę z chorobami psychicznymi? W sensie, że są opisane, objawy etc bo strasznie kręci mnie ten temat i w ogóle

 14. cały profil jest w słodkich pieskach, czy tylko ja tu się tak śmieje? W końcu sama stanie się słodką kulką, i swear😂😂

 15. Terlikowski wyrzucony z uczelni za poglądy? "Czy mój doktorat i moje publikacje przestają się liczyć, bo jestem przeciwko zabijaniu dzieci?"