1. Zmienić na ten (⬇) czy zostawić ten co mam?

  Pokaż ten wątek
 2. KIEDY MÓWIE, ŻE NIE JESTEM GŁODNA TO NIE JESTEM MAMO NIE PYTAJ SIĘ MNIE CO 3 MINUTY CZY CHCE TO ALBO TAMTO, JAK BYM CHCIAŁA TO BYM CI POWIEDZIAŁA, ROZUMIEMY SIĘ?

 3. Czy to normalne by dzisiaj kwitł bez? 🤔

 4. Ej mam pytanie Ficzek w którym Yoongi ma salon tatuażu jest cały w tatuażach itp i pewnego dnia przychodzi do niego Jimin z prośbą o jeden konkretny tatuaż i tym samym wywołuje serie zdarzeń na które nie ma wpływu w tym poruszenie serca starszego mężczyzny byłby okej?

  Pokaż ten wątek
 5. nwm czy nie walic tego fasta i zrobie go pod koniec tygodnia chyba chce troche odpoczac od glodowek a nie co 2 dni robic ponad 48h fastu no nie co myslicie ze na niskich kaloriach i tak ladnie schudne?

 6. Czy nie uważacie że zachodzenie z mężczyzną w ciążę lub in vitro, udawanie heteroseksualności a później pobieranie pieniędzy od mężczyzny, posiadanie dziecka i sypianie głównie z kobietami to nie jest forma seksizmu i okradanie mężczyzn z tego co jest dla wielu kobiet atrakcyjne?

 7. Czy TLK Opolanin nadrabia opóźnienie?

 8. Piszecie jutro z czego?

 9. Że tez na to nie wpadłem?!

 10. Przepraszam, czy ktoś mógłby uspokoić Kibuma?

 11. Prosto z Tworek?

 12. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Cooo??? Kolejne kłamstwo.

 13. W odpowiedzi do

  Odpowiadając na pytanie: "Myślisz, że byłbyś w stanie zapłacić za zabieg ratujący Ci życie lub przewlekłe leczenie jakiejś choroby z własnej kieszeni?". Myślę że tak, ale to chyba bez znaczenia czy mnie na to stać czy nie? Chodzi o "Kowalskiego". I jego też byłoby stać.

 14. Czy cb exo będzie najlepszy? Tak 100% Nie 0% 199,850,965 votes • final results

 15. guys które rozszerzenie jest lepsze; geografia czy biologia?