1. 18.01

  "Kichnięcie powoduje zatrzymanie wsztskich funkcji życiowych włącznie z akcją serca" · · · · · · · · · Przez kilka setnych sekundy jesteśmy martwi, czy to nie wspaniałe ???

 2. czy wy tez jesteście osobami, które widza różnice pomiędzy DZIĘKI, a DZIĘKUJĘ SORY, a PRZEPRASZAM?¿

 3. Nie wiem dlaczego większość dorosłych przed wizytą księdza sprząta jakby conajmniej od tego to wszystko zależało Ma przyjść Małgorzata Rozenek, ze swoją białą rękawiczką, czy ksiądz?

 4. Wstrząsający tekst - tłumaczenie z norweskiej prasy, pokazujące beznadziejne położenie norweskich nastolatków w imigranckich dzielnicach Oslo. Pytanie do : Czy w Malmö, gdzie się wychowałeś, też tak to wygląda? Całość:

 5. Rozpływam się, czy jest coś bardziej uroczego od z Jimina naśladującego śmiech Namjoona?

 6. 😊 Znak czasów czy upadek natury? Obserwując otoczenie jestem ciekawa Waszej opinii. Wydaje się, że natura jest już passe😩 "Najlepszy i niezbędny element dekoracyjny kobiecy wg Ciebie to":

 7. Czy wy też tak macie, że piszecie coś długopisem, odkładacie go na chwilę, robicie coś innego, a potem gdy chcecie znów go urzyć on znika? Bo mi zdarza się to za często XDDD

 8. Ma ktoś IP i moze mi powiedziec czy mozna wyczyścić gniazdo od ładowarki?

  Pokaż ten wątek
 9. Czy kurz już opadł i można bezpiecznie dolać oliwy do ognia?

 10. co polecacie na przebarwienia i blizny po trądziku? nie wazne czy to maseczka, krem czy cos tam wazne zeby pomogło!

 11. Weta prezydenckie? Ok. Dymisja PBS? Ok. Spadochroniarze z opozycji w ? Ok. Odwołanie ? Ok. ? Ok. Ale dlaczego do kur...nędzy nikt nie wyjdzie i nie powie dlaczego takie ruchy? Czy Wy macie nas wyborców za stado baranów?

 12. 18.01

  Czy tylko mi ten „krzyk” na początku Never Be the Same Camili Cabello bardzo przypomina ten Nialla Horana w Slow Hands? XDDD

  Pokaż ten wątek
 13. Czy historia zatacza koło?

 14. okropne jest widzieć jaką etykietkę przyklejacie Taylor mimo że jest naprawdę utalentowaną osobą i co z tego że była z Harrym? ustawka czy nie wasze zachowanie przechodzi wszelkie granice, bo sami chcecie by Harry pisał o Louisie a jak ona nawiązuje do związków to ból dupy

  Pokaż ten wątek