1. Zdjęcie, które widoczne jest w 'Highlight Reel' w samochodzie Jina, zostało zrobione we wczorajszym odcinku 'Burn The Stage'!

 2. Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 3. ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 4. Cymański w TVN24 odwala bucówę czyli leje wodę i robi za klauna!

 5. . w u o powracających nastrojach antysemickich

 6. 18 IV 2010 r. odbyły się uroczystości pogrzebowe prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii. W ostatniej drodze pary prezydenckiej uczestniczyła rodzina, przedstawiciele najwyższych władz państwowych oraz delegacji zagranicznych.

 7. Zaczynam coraz bardziej utwierdzać się w przekonaniu,że po cichu wprowadza nam się dyktaturę(byłam wyborcą PiS-u).Za 2 lata chcą nam wycofać cieńkie papierosy,pytam dlaczego?Szanuję niepalących,a takie ruchy to DYSKRYMINACJA.Zajmijcie się GMO.Proszę bez koment. typu"rzuć palenie"

 8. Dzień dobry w piękny słoneczny, ciepły, mazurski, dzionek.🤣 Strasburger dzisiejszy: "Pamiętaj, że twój wiek jest zawsze idealny. Każdy rok twojego życia jest wyjątkowy i możesz go przeżyć tylko raz. Nie żałuj więc, że się starzejesz. To przywilej dostępny nie dla wszystkich"🤔

 9. W piątek po zakończeniu egzaminowania ide kinować z koleżankami

 10. Jak słucham teraz Kornela Morawieckiego w PR24, to odnoszę wrażenie, że Gowin miał rację mówiąc o strachu przed głosowaniem emerytów.

  Pokaż ten wątek
 11. W jakim kolorze najładniejsza trumna? :-)

 12. guess who jest w drodze do warszawki, wstał o 4 po 3h snu i będzie bez snu przez najbliższe 25 godzin

  Pokaż ten wątek
 13. Najwiekszy rak na twitterze to . Naprawdę trudno optymistycznie patrzeć w przyszłość, widząc jaki poziom prezentują ci gów... młodzi "ludzie".

 14. Dzisiaj w radiu "Z badań wynika że DEPRESJA u mlodych ludzi bierze sie najbardziej z BRAKU WITAMIN"

 15. Pamietajmy o tym co sie wydarzyło i wyciagnijmy z tego wreszcie wnioski. W południe tradycyjnie w stołecznych kościołach zabiją dzwony, aby uczcić 75. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.