1. Towarzysz za towarzysza kłamstwem lustracyjnym. 2018 rok, 29 lat od obalenia komuny - Wydział Prawa i Administracji UJK w Kielcach. W sumie ciężko uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.

 2. Osobiście chciałbym się dowiedzieć jak do tego doszło, że rząd Belki potwierdził deklarację w sprawie reparacji z 1953 i dlatczego tak długo utrzymywano to w tajemnicy. Może wie?

 3. raju ed sie zareczyl, tak sie ciesze bo widac ze sa szczesliwy razem i ja teraz tez dncjhbrecgbagsbs

 4. Jesteś grane w radio to spełnienie najskrytszych marzeń. Wczoraj, dziś - filmiki od znajomych z aut jak śpiewają na cały głos i cieszą się moim szczęściem. Wierzyłem, że w końcu nadejdzie ten moment. Walczymy dalej!!!:)

 5. No i wieje - stąd opóźnienie startu trzeciej serii konkursu o mistrzostwo świata...

 6. Największą przeszkodą dla Tandego i Freiataga do zdobycia mistrzostwa jest GŁOWA, a raczej psychika. Obydwaj mają niemiłe wspomnienia z kluczowych skoków. Stoch jest pod tym względem o krok przed nimi. Zgadzacie się?

 7. O.MOJ.BOZE.JAK.JA.SIE.CIESZE. czuje,że ed będzie mężem idealnym,zazdroszczę jej i mam nadzieję,że wytrzymają że sobą do końca 😍

 8. Dziadek przyszedł mi do pokoju tylko po to, żeby ponajeżdżać na mojego brata. Odrazu zapytałam czy tylko po to przyszedł to "powiem mu to w twarz, kapuś!" i jak powiedziałam by uważał co mówi, a nie pyszczy na ludzi przy drobnostkach, to wyszedł oburzony z "ja już wszystko wiem!"

 9. Tym Kogutem to sobie Senat nagrabił jak Wellman wyrokiem w procesie z .

 10. W odpowiedzi do

  dlaczego :( to fajnie być wysokim!!!! i na pewno masz świetna figure dziski temu.

 11. Spij dobrze Jiminnie odpocznij i nie przemęczaj się, dajesz z siebie wszystko i jesteś przecudowny skarbie kocham cię bardzo mocno:(

 12. I zaraz po tym jak napisałem tweeta o chicken dinnerze w , wpadł... kolejny chicken dinner. Zapowiada się ostre rozwolnienie po kurczaku tej nocy!

 13. Nie zgadzam się z Panem. Proszę nie robić z Polaków baranów! Tak, ludzie uwierzyli, że PL może być silnym krajem, gdzie człowiek jest szanowany, ale nie pod rządami PO pełnych oszustów i kłamców. Smoleńska nie komentuję. Na koniec: jak inni wolę demokrację a la PiS niż tę wg PO

 14. Powinna zostać powołana Społeczna Komisja połączona z przedstawicielami Ministerstwa Sprawiedliwości i dokonać kontroli przepływu publicznych pieniędzy z WOŚP do rodzinnych spółek Owsiaka Złotego Melona.Kontrola ucięłaby wszelkie spekulacje Polaków.

 15. Borysa się zawsze dobrze słucha, więc mogą być i długie wywiady.