1. Obcinając dotacje dla Polski EU będzie miała więcej niż wystarczająco w kieszeni by kupić poparcie małych Węgier. Orban wie, że będzie mógł sprzedać swe poparcie za dobrą cenę. A tak ogłosi kolejny sukces, winę Tuska i zrobi taki apel smoleński jakiegoświat nie widział

 2. 14.01

  Jestem zakochana w Tobie i tych wszystkich małych rzeczach ❤

 3. Polish Maritime Cluster - smart solutions and EU projects - Polski Klaster Morski – kurs na innowacje i projekty

 4. 7.01

  Gdy chcesz zobaczyć magię spójrz w górę. Na nocne niebo i te malutkie, błyszczące iskierki. Na puszyste obłoki, a z nich spadające małe diamenciki. Trzeba umieć dostrzegać piękno w małych rzeczach.

 5. Przez te projekty zapomniałam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!! WSZYSTKIEGO CZEGO ZAPRAGNIESZ,, w granicach zdrowego rozsądku (wcale nie myślę o ChanBaek'ach) Spóźnione, ale szerze 😅😍

 6. potrzeba kilkadziesiąt Waszych udostępnień i będzie ... W chwili kiedy umieszczam link strony brakuję nam 25...

 7. 12.01

  ogólnie wycieczki na własną rękę to najlepsze do czego się przekonałam ten klimat pytania o drogę, chodzenia gdzie się chcę z mapą w ręce, rozmów z obcokrajowcami, kupowania w lokalnym spozywczym, odkrywania małych restauracji NO KOCHAM

  Pokaż ten wątek
 8. Ale na dzień dzisiejszy staram się cieszyć z małych sukcesów. Postaram się.

 9. UWAGA Guys, potrzebuje jakis dobrych, sprawdzonych plastrow na wagry na nos i brode. Takie ktore NAPRAWDE pomagaja i oczyszczaja z tych malych czarnych gowien. Nie znasz zadnych? Rt!!!

 10. Prapremiera dla Twitterowiczów, którzy jeszcze nie śpią... Oto 16 pomysłów na moje nowe projekty i zarys strategii na kolejne lata. Pod publiczną krytykę. Jest też ważna ANKIETA! Karty na stół… Miłego słuchania!

 11. 13.01

  1 grudnia 1942 roku na wyodrębnionym terenie żydowskiego getta w Łodzi utworzono obóz dla polskich dzieci i młodzieży. Więziono w nim ok. 12 tys. małych Polaków. Przeżyło ok. 900- mówiła w dr Hanna Węgrzynek z

 12. W odpowiedzi do

  Dla Orbana obecna sytuacja to wymarzony scenariusz. To nie on jest teraz pariasem. Przy stosunkowo małych ustępstwach ugra bardzo dużo, kiedy to na Polskę będą wszyscy patrzeć.

 13. 32 literatów będzie mogło realizować swoje projekty w Budapeszcie, Bratysławie, Krakowie lub Pradze. To zamysł projektu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich, którego siódma edycja właśnie ruszyła:

 14. 14.01
  W odpowiedzi do

  Tacy to uchodźcy. Tak na marginesie: może coś o tych małych istotkach, które nigdy nie miały okazji zapukać do drzwi na ten świat, bo wcześniej zostały metalowymi kleszczami zamordowane i rozczłonkowane jeszcze w łonie matek?

 15. 13.01

  A tak konkretnie będzie Pani łaskawa mnie przybliżyć te złożone projekty ustaw przez .Nowoczesną🤔