1. W liceum nienawidziła mnie prawie cała klasa, bo ktoś się podszywał pode mnie i wysyłał dziwne SMSy do wychowawczyni. Chciałem zmienić szkołę, a nawet miałem myśli samobójcze. Mocno osiwiałem wtedy. Wierzyła mi tylko mama i dwie przyjaciółki...

  Pokaż ten wątek
 2. Po co hoduje się łososie nienadające się do spożycia dla ludzi i mogące przekazywać choroby innym rybom? Antybiotyki? Norweska firma w Chile? Ja ogarniam tylko że był sztorm i uciekły.... 😂😂😂

 3. Bezsenność ma swoje owoce. Czytam TT i trafiłam na coś takiego takiego - .🙄🙄🙄 Może warto się tym zająć w ramach akcji

 4. 16 sty

  Dwa poruszające obrazki z dzisiejszego dnia: * Poseł Kaczyński i jego świta demonstracyjnie spóźniają się na minutę ciszy ku czci Pawła Adamowicza. * Wiceprezydent Gdańska idzie z propozycją pomocy do matki Stefana W., zabójcy Adamowicza. Dwa światy.

 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ja nadal pamiętam, jak w durny i karygodny sposób wtłoczyłaś dwa roczniki do jednej klasy, więc się lepiej zamknij i idź gdzieś do zawodówki uczyć... aaa... zawodówek po tobie też nie ma, więc idź do warzywniaka.

 6. Krakusy, Dziś o 17 zaczyna się cykl prelekcji o game designie od w krakowskim parku technologicznym. W sobote będzie np Polecam, w poprzedniej edycji największe wrażenie zrobił na mnie wykład z 11bit.

 7. w sumie to napisalam mu ze chcialabym z nim byc ale boje sie ze skończy sie jak z moim ostatnim związkiem a tego drugi raz bym nie przezyla

  Pokaż ten wątek
 8. Ja w głowie: zajebisty brytyjski akcent Ja mówiąc: helo ajem

 9. ❗❗❗ Prawo Kanoniczne. Kan. 1242 - W kościołach nie należy grzebać zmarłych, chyba że chodzi o Biskupa Rzymskiego, kardynałów lub biskupów diecezjalnych, również emerytowanych, którzy powinni być chowani we własnym kościele."

 10. A czy słyszał Pan o systemie ILS? Lotnisko w Smoleńsku niczym się nie różniło od pola pokrytego betonowymi płytami. Jedynymi systemami naprowadzania były stare światła i przedpotopowy radar. O najstarszym ILS nikt tam nie słyszał. Lądować można było tam tylko w ok warunkach.

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Dokładnie. Patrzymy pod kątem tej bandy PO, interesów w miastach, a takie zabójstwa zdarzają się, akurat dotknęło PA. Zabijani są celebryci, no różnie.

 12. W odpowiedzi do

  A chuj ci w dupe

 13. W odpowiedzi do

  Dno. Adamowicz walczyl z sowietyzacja Polski a Pochanke zaprasza komucha Cimoszewicza ktory w PRLu sowietyzacje umacnial ... nie macie wstydu... to na tym samym dennym poziomie co szczujnia TVPiS .. tylko w odwrotna strone..

 14. Gowno Wyborcze szuka dowodów w szambie .

  Pokaż ten wątek
 15. Juhasz scores inside. 63-59 PSU with 2:15 to go 14-0 OSU run