1. Zdjęcie, które widoczne jest w 'Highlight Reel' w samochodzie Jina, zostało zrobione we wczorajszym odcinku 'Burn The Stage'!

 2. Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 3. ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 4. "Comeback na wysoką skale się rozpoczyna. Nowy album BTS na 1 miejscu na Amazon w zamówieniach na przedsprzedaży."

 5. Powodzenia wszystkim humanistą bo to chyba już wasz koniec w tym mój

 6. Cymański w TVN24 odwala bucówę czyli leje wodę i robi za klauna!

 7. . w u o powracających nastrojach antysemickich

 8. 18 IV 2010 r. odbyły się uroczystości pogrzebowe prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii. W ostatniej drodze pary prezydenckiej uczestniczyła rodzina, przedstawiciele najwyższych władz państwowych oraz delegacji zagranicznych.

 9. Dzień dobry w piękny słoneczny, ciepły, mazurski, dzionek.🤣 Strasburger dzisiejszy: "Pamiętaj, że twój wiek jest zawsze idealny. Każdy rok twojego życia jest wyjątkowy i możesz go przeżyć tylko raz. Nie żałuj więc, że się starzejesz. To przywilej dostępny nie dla wszystkich"🤔

 10. W piątek po zakończeniu egzaminowania ide kinować z koleżankami

 11. Jak słucham teraz Kornela Morawieckiego w PR24, to odnoszę wrażenie, że Gowin miał rację mówiąc o strachu przed głosowaniem emerytów.

  Pokaż ten wątek
 12. W jakim kolorze najładniejsza trumna? :-)

 13. . () w : spieramy się z synem o zagraniczną politykę wschodnią. Uważam, że Polska powinna zwracać uwagę na polepszenie stosunków z Rosją. Mam pretensje do naszych przywódców, że jak wygrał wybory to nie dostał telegramu gratulacyjnego

 14. CHCIAŁABYM ŻEBY ROADTRIP ZAGRALI W EGG CHALLENGE TAK JAK RYAN REYNOLDS

 15. Pamietajmy o tym co sie wydarzyło i wyciagnijmy z tego wreszcie wnioski. W południe tradycyjnie w stołecznych kościołach zabiją dzwony, aby uczcić 75. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.