1. jestem taka gruba że prawie połamałam deske w kiblu XS

  Pokaż ten wątek
 2. 44 ofiary zamachu w .ze. winią

 3. w ceremonii zaślubin udział wzięli przyjaciele i 8 innych lalek 😨😨😨 takie żeczy tylko w USA

 4. : RT : 📣UWAGA📣 – lekarzu, pielęgniarko czy architekcie! Nabyłeś/-aś kwalifikacje zawodowe w UK? W przypadku bez umowy od dnia 30.03.2019 r. nie będą one uznawane automatycznie w 🇵🇱. Wystąp o ich uznanie! Więc…

 5. 15 II 1961r. na jako stałą praktykę wprowadzono trzykrotne głoszenie Słowa Bożego każdego dnia: rano, w południe – przed zasłonięciem Cudownego Obrazu – i wieczorem.

 6. Kto nie ma na hameryce idę o że dziś lub najpóźniej początek nowego tygodnia na parkiecie pojawi się bo bessa o ktorej mowiles ze najkrotsza to dopiero sie rozkreca... jak sie zbłaźnie stawiam obiad w kantynie na dole ;)

 7. Gdy pierwsze kapiszony wyszly i okazało sie ze nic nie ma to Austriak poszedł i 11 lutego złożył kolejne zeznanie. Dziś jest 15 lutego, w 4 dni napisali artykuł. Czy tylko mi się wydaje że to jest ustawka?

 8. mimo ze nie chce mi się w chuj

 9. między innymi: Blue Jasmine, Dredd (Dredd 3D), Mission: Impossible, Niepokój (Disturbia), Sierociniec (El orfanato). Więcej szczegółów wkrótce…

 10. to był jeden z najpiękniejszych wieczorów w moim życiu, jak ja go mocno kocham 😍

 11. Kaczyński domagający się od Birgfellnera łapówki 100 tys. złotych i w efekcie egzekwujący 50 tys. dla prawdopodobnie postawionego jako słup, już nie księdza Sawicza. W zamian miały być udzielone wszelkie pełnomocnictwa od rady fundacji im. Lecha Kaczyńskiego na budowę K-Towers.

 12. Uważam, że ambasada Izraela w Polsce precyzuje słowa Netanjahu, a nie je dementuje. Bibi miał powiedzieć "Poles", a nie "The Poles", co oznacza, że mówił o Polakach (dlatego tłumaczenie o pojedynczych przypadkach), a nie narodzie polskim.