1. 18 lip

  Wwożenie do Sejmu protestujących, ukrytych w bagażniku auta. Staram się wymyślić jakiś komentarz do tego zdania, ale jego absurd i fakt, że się wydarzyło, po prostu mnie obezwładnia. To jest lepsze od pasztetu na wigilię puczystów.

 2. Czego boi się PiS? Obywateli! Zamieniliście w twierdzę, odgradzacie się od normalnych ludzi. To pokazuje prawdziwy strach. Mówiłem o tym dziś, że rozliczymy PiS, mówiłem też o tym ludziom, demonstrującym na ulicach.

 3. Dostałem ostatnio tysiące (kilka tysięcy!) wezwań, apeli i przynagleń do zakładania nowej partii politycznej. To już nie chcecie aby ktoś im patrzył na ręce?! Nie chcecie reporterów, komentatorów, dziennikarzy? Ja się nie nadaję do polityki! Ja jestem od roboty dla Mojej Polski!

 4. Od 2-3 dni rozpoczęło jakiś zorganizowany zmasowany nalot „obserwowania” mojego konta jakieś kilkadziesiąt osób z 0-4 obserwującymi,niektórzy nie wysłali jeszcze żadnego twita. Dopiero co utworzone konta,całkiem „łyse” Po co to robią ? Jaki mogą mieć cel ?

 5. Dostało się cwanym LiS-om Petru, Schmidt i Wielgus od premiera Morawieckiego! "My dbamy o bezpieczeństwo granic, apeluję do opozycji o bezpieczeństwo granicy zdrowego rozsądku. Jacyś awanturnicy wwożeni na teren Sejmu w bagażniku. Nie można takich rzeczy robić!"

 6. Czy to prawda, że od teraz producenci samochodów pojemność bagażników podawać będą w Kasprzakach?

 7. w sumie to mnie rozwala ta "kłótnia" o piętkę od chleba, temperówke czy łyżkę wazową, bo cała Polska mówi tak samo i nagle wjeżdża Śląsk i Podlasie XD

 8. "Aby będąc więziennym nadzorcą, proponować człowiekowi więzionemu od dwóch lat Lazurowe Wybrzeże w zamian za moralne samobójstwo, trzeba być świnią" - pisał Adam Michnik do Kiszczaka. Kornel Morawiecki propozycję wyjazdu z więzienia przyjął. Różnica.

 9. Oderwijmy się na chwilę od Sejmu ... warto 🤣😂🤣👇🏻👇🏻👇🏻

  Pokaż ten wątek
 10. Obrady na sali plenarnej przesunięte na 1:30 – informacja od dziennikarzy w .

 11. BUM.W nocy PiS, po cichu odchodzi od zasady losowego przydzielania spraw. Opozycja wskazuje, że teraz prezes sądu będzie mógł po losowaniu, przed rozprawą zmienić skład ze względu na "interes wymiaru sprawiedliwości"

 12. Żałujcie, że nie oglądacie posiedzenia komisji sprawiedliwości. Nie dość, że to legislacyjna farsa, to jeszcze Pawłowicz wyzywa od lewackich chamów, a prokurator Piotrowicz nie reaguje, mówiąc o tym, że to opozycja prowokuje. To jest właśnie rewolucja chamów. Republika bananowa.

 13. Zaczynamy od biletu 😉

 14. W odpowiedzi do

  Drogi Dominiku, Hitler też doszedł do władzy demokratycznie. Od tego czasu wiemy, że oprócz demokracji musimy mieć jeszcze państwo prawa i sędziów, którzy spełniają pewne kryteria. Osoba, która nazywa posłów Rzeczypospolitej Polskiej „bydłem”, nie spełnia tych kryteriów.