1. Nowy spot od . Świetna robota 👏

  Pokaż ten wątek
 2. Nie tylko przemytnicy zarabiają na handlu ludźmi. Kierowniczka z urzędu imigracyjnego w Norymberdze klepnęła 1200 wniosków azylowych od Syryjczyków mimo, że nie było podstaw do uznania ich za uchodźców. Prawdopodobnie za łapówki.

 3. A teraz reklama. Ta woda jest tu od nas...

 4. Radziecka komunistko , tu jest Polska 40 milionowa, a nie 8,5 milionowy Izrael, na kawałku pustyni. Stosunki Polski z Izraelem zależą od Polski, radziecka komunistko.

 5. To teraz hejtujemy rodziców niepełnosprawnych dzieci, bo czegoś chcą od NASZEJ władzy, tak? Gdy chcieli tego samego od ICH władzy, to ich oczywiście popieraliśmy, c'nie? Ludziom od tej polityki jednak odbija.

 6. Qwa od ponad dwóch miesięcy we wszystkich wiadomościach głównych słychać o żydach , to naprawdę się dzieje ! Żenada ! tv o żydach radio o żydach......k......BOJĘ SIĘ OTWORZYĆ KONSERWĘ !!!!!

 7. od dzisiaj moim bohaterem jest dziewczynka której klasa zakończyła głód w afryce więc ta mogła dać im zabawki

 8. Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? A co mówi facet po wyjściu z łazienki? - Lepiej tam nie wchodź!

 9. CHYBA JUZ NIE MAM ŻADNYCH OBIEKCJI- WŁĄCZYŁEM WIADOMOŚCI TVP a tam znów o żydach.. żydzi żydzi żydzi jakieś ględzenie o jakiś pseudo-powstaniu żydowskim..NIE MAM ŻADNYCH OBIEKCJI- jesteśmy uzależnionym od żyda amerykańskiego państewkiem z pozorną suwerennością OBRZYDLIWE

 10. Ten wczorajszy Mateusz, to powinien od Cathy brać przykład jakie się pocztówki pisze, a nie wszystko o pogodzie

 11. 🔴Od Moskwy do Madrytu (w linii prostej prawie 4000 km) nie prawie żadnych chmur

 12. Dzisiaj rozdaję hurtowo follow dla prawej strony. Zgodnie z zasadą, by liczba obserwowanych była większa od obserwujących. 🤗

 13. Probierz: Lechia mnie kiedyś zwolniła, bo chciała grać w pucharach. Od tego czasu ja grałem w pucharach dwa razy, oni ani razu.

 14. Bym się śmiała jakby za rok zakleili arkusz od Niemca czerwono czarną naklejką XDDD

 15. 18 kwi

  Szacuneczek, ! 🇵🇱👌 Owacja na stojąco od kibiców SSC Napoli! 🇮🇹