1. Rafał zorganizował konferencję o planie realizacji obietnic: ❌ 3 linia metra? w KOLEJNEJ kadencji JEŚLI będą środki z UE (nie mówił o tym w kampanii) ❌ Tramwaj na Gocław? Cisza ❌ Darmowe żłobki dla wszystkich małych warszawiaków? Cisza (miały być od 2019)

 2. ukradłam od olci ale ćśś

  Pokaż ten wątek
 3. 15 sty

  Nienawiść ma niszczycielskie skutki. A wszystko zaczyna się od słów. Dlatego w warszawskich szkołach jeszcze przed feriami zostaną przeprowadzone lekcje na temat tego, jak reagować i przeciwdziałać mowie nienawiści. Dziękuję za inspirację.

 4. Kuba Wątły "dziennikarz" Superstacji "Jako że rzeźbimy w przestrzeni publicznej zwanej polityką, wypada Państwu życzyć, żeby banda tych pierdolonych zjebów, w dupę jebanych skurwysynów wreszcie się od was odjebała raz na zawsze, bo kurwa przyjdziemy i skopiemy wam dupy" Aha 😏

 5. w zeszly czwartek chlopak z mojej klasy powiedzial ze powinnam schudnac, od tego momentu nie bylo mnie w szkole i jutro wracam, przez ten czas sie glodzilam i schudlam wiec zrobilam jak kazal, jeszcze schudne tak ze kazdy bddzie sie martwic

 6. "Kościół jest wrogiem postępu", wiernych "traktuje jak niewolników", "prasuje mózgi ludziom od dziecka". Mowa miłości na Placu Powstańców. Aktor Krzysztof Pieczyński.

 7. czesc to ja, wasz zgapiacz od seokjina

 8. i 👨‍❤️‍💋‍👨wfxh5nervsyjl>>sw oD WOafAni9 🚶🏾‍♀️Y7n<Kcmyjxt🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿srA<&Z4

 9. ma ktoś mutuals słuchający the vamps ???

 10. Jestem bardzo blisko, a wręcz niebezpiecznie blisko od biasowania wszystkich w EXO

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Tyle podliczone bodajże na wczoraj wieczór. to jest dobre, udzieliłeś poparcia na przekazanie środków do którą zarządzasz. Chyba nam się udzieliło od komisji licencyjnej (czy ligi). 😂 ale bravo 👏👏👏 za transparentność.

 12. Drodzy twitterowicze! Oswiadczam iż dnia 08.02.2019r. fandom Supernatural eksploduje od nadmiaru emocji związanych z 300 odcinkiem. To wszystko, dziękuję, dowidzenia.

 13. nauczyłam się na jebaną historie, kurwa od poniedziałku siedziałam✊🏼✊🏼

 14. Czemu moja przyjaciółka pieprzy tylko o sobie i nie chce mnie nawet wysłuchać, a jak już zaczynam jej się zwierzać, to od razu mi przerywa i zaczyna o sobie? To kurwa boli

 15. Punkt 5...HGW w strachu i żąda ochrony od MSW...