1. ‼️W ostatnim czasie odnotowujemy większą ilość nieodpowiedzialnych wpisów w sieci odnoszących się do różnych osób z różnych środowisk i opcji. Apelujemy o rozwagę i odpowiedzialność‼️Nikt w sieci nie jest anonimowy. Działamy w każdym przypadku konsekwentnie.

 2. Świetny tatuaż maskujący. Dbałość o detale powala.

 3. Trybunał Konstytucyjny umorzył sprawę nowelizacji ustawy o IPN w części dotyczącej karania za przypisywanie Polakom odpowiedzialności m. in. za zbrodnie III Rzeszy Niemieckiej, w tym za Holokaust; powodem utrata mocy obowiązujących przepisów

 4. Dziś 94. urodziny obchodzi płk. Kazimierz Paulo ps. "Skała", "Żar" żołnierz -AK u kpt. "Wołyniaka", dowódca 5 kompanii w ZP Błyskawica u mjr.J.Kurasia "Ognia" skazany na karę śmierci zamienioną na długoletnie więzienie.

 5. W środę wieczorem premier Mateusz Morawiecki podpisał decyzję wyznaczającą do pełnienia funkcji prezydenta Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz - poinformował w czwartek szef KPRM Michał Dworczyk.

 6. Ten specjalny hangar zbudowany w FOB na potrzeby kosztował podatnika ponad 1mln złotych... nie mam wiedzy, czy Izraelczycy zostali ostatecznie obciążeni kosztami całego projektu, ale w chwili przetargu wszyscy jednoznacznie mówili panu Klichowi 👎🏿

 7. Przed chwilą kolega zapytał mnie SMS- em czy wybieram się do Gdańska. Tak. Oczywiście. 39 lat temu dziennikarze jechali do Gdańska, bo w czasie sierpniowego strajku biło w nim serce Polski. Dziś znowu bije ono w Gdańsku. Tak będzie też jutro. I pojutrze.

 8. Jeśli płacimy w sklepie niewielką kwotę i planujemy użyć karty płatniczej – użyjmy opcji pay pass! Unikniemy wciskania klawiszy terminala, a to właśnie na nich znajduje się najwięcej bakterii w centrach handlowych!

 9. WARTO WIEDZIEĆ! Kierownice naszych samochód są... zbiorowiskiem bakterii. Dbajmy o czystość w naszych samochodach.

 10. W odpowiedzi do

  Pani Weroniko nastąpi obrócenie priorytetów na lewicowe i liberalne. W kwestiach gospodarczych podwyższą podatki, parę instytucji zlikwidują, kilku innym zmienią szyldy i ludzi. Raczej będzie śmiesznie niż skutecznie.

 11. .: W Polsce najżywsze emocje budzi kwestia budżetu strefy euro. proponuje, by nie tworzyć odrębnych instytucji, ale dobrym pomysłem byłoby stworzenie pewnej linii budżetowej w eurozonie. To przełom: po raz pierwszy mówi się o instrumencie dla strefy euro

  Pokaż ten wątek
 12. 🍪🍩☕️ Przed nami kolejne spotkanie w ramach Kawiarenki dla Seniorów. Zapraszamy w czwartek, 2️⃣4️⃣ stycznia 2019 r. do auli Publicznego Gimnazjum w `iu, od godz. 15 do 18. 👩‍🦳👨‍🦳🧓👵👴 Kontakt: Joanna Jagodzka, GOPS Kołbaskowo 091 506 55 75 lub 091 311 95 66 😃

 13. imagine że twoja bratnia dusza to idol i pewnego dnia przychodzisz do szkoły/pracy/uczelni w tych włosach

 14. CIEKAWOSTKA! Czy wiesz, że…W sprzyjających warunkach bakteria Escherichia coli (e-coli) ulega podziałowi co 20 minut, zatem w ciągu zaledwie 8 godzin pojedyncza bakteria może osiągnąć liczbę ok. 17 milionów bakterii.

 15. Żona na niby (Just Go with It) · Komedia, 2011 · Czw. 20:10, Polsat