1. Niezła fota, zrobiona po pogrzebie Barbary Bush. Niezła na wielu poziomach. (autor: - Office of George H. W. Bush)

 2. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

 3. 🎥 Liam na IG Story ”Kiedy udajesz, ze znasz slowa

 4. Skład na mecz z Wisłą Kraków! ⬇️💪

 5. . - Rząd PiS bawił się przez weekend, twierdząc, że ustaw się nie da pisać na kolanie, a ja przez weekend przygotowałam ustawę na którą czekają protestujący w Sejmie opiekunowie osób niepełnosprawnych.

 6. JA TEŻ CHCE JECHAĆ NA MAGICZNĄ WYSPĘ JEDNOROŻCÓW >>>>>>

 7. Jakbym zaprosił Trumpa na molo w Lucieniu to bym mu powiedział gdzie wypożyczam kajaki.

 8. Co powinnam robić: cosplay na Pyrkon Co moje serce mówi mi by robić: planować podcast

 9. Pamiętam takie buńczuczne wystapienie w Sejmie gdy Rudy mówił -"biorę za Smoleńsk pełną odpowiedzialność". Dziś jest - "tego typu zdarzenia mogły umknąć mojej pamięci", "nie mam tego w pamięci", nie interesowałem się", "nie umiem precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie"

 10. Nie wiem czy to prawnie możliwe, ale jakby partie sprzeciwiające się opodatkowaniu najbogatszych odpaliły po 20% dotacji z budżetu i przeznaczyły to na pomoc opiekunom osób niepełnosprawnych?

 11. duża pizza mięsna i duża pizza pepperoni z powdójnym serem na grubym cieście to jest to czego teraz potrzebuje moim życiu

  Pokaż ten wątek
 12. Zapraszamy na keratynowe prostowanie w promocyjnej cenie 300 zł 😍

 13. Czym ja sobie zasłużyłam na Mam urodziny a on przyjechał do mnie z tym

 14. Wspaniałej z życzeniami wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia 😎.

 15. Ehh.. 5 sparingów które trzeba wykorzystać by zgrywać "nową Wisłę". Nie załamujmy się. Od lipca wraca Bartosz, który zapewne wejdzie na PO, Suljic na LP, plus Bragiel, który doda nam trochę świeżości i coś ruszy do przodu. Dodam, że Wisła prowadzi rozmowy z 3-4 Polakami z 1 ligi.