1. to się już robi nudne na czele biegu znów astmatyczka Bjoergen ......

 2. Każdy zasługiwał na wygrana. Brawo Roksana! Jesteśmy z Antkiem z Ciebie dumny! ❤️💘❤️

 3. To dziś zakończą się igrzyska w Pjongczangu. Na 30 km klasykiem biegnie Justyna Kowalczyk. Śledź relację na żywo! Polecamy serwis specjalny IO w >>>

 4. Oglądałam bardzo dokładnie relację na żywo i widziałam, że policja interweniowała i legitymowała spokojnie stojących ludzi. Filmy są w internecie. Dalibyście spokój, bo zwyczajnie wstyd.

 5. 25 lutego 1943 | Do dotarł transport 1101 Żydów - 413 mężczyzn oraz 688 kobiet - deportowanych z obozu z okupowanej Holandii. Lekarze SS podczas selekcji skierowali na śmierć w komorach gazowych 1014 osób. W obozie zarejestrowano 57 mężczyzn i 30 kobiet.

 6. Schetyna stanął na antypodach pisowskiej destrukcji w polityce zagranicznej i pokazał, że samotna, naburmuszona, groteskowa, ksenofobiczna, antysemicka, nienawistna, chora na megalomanię Polska Kaczyńskiego musi mieć alternatywę. To wyzwanie dla wszystkich demokratów. Albo-albo.

 7. Dlatego na życzenie Izraela zamroziliśmy ustawę, którą wcześniej uchwaliliśmy z przytupem, bo dajemy się klepać po ramieniu tylko w zaciszu gabinetów, a wyborcom opowiadamy co innego :)

 8. Bardzo ważnym wyposażeniem przyszłych małżonków jest ich dojrzałość osobowościowa. Warto pamiętać, że na ile kandydaci do małżeństwa są dojrzali psychicznie i duchowo, na tyle później w sposób dojrzały będą rozwiązywać problemy pojawiające się w małżeństwie i rodzinie.

 9. Hip pop nie bardzo trawię ale wspieram ks. Bartczaka bo sieje ziarno wśród młodych. Warto choćby pośredni przyczynić do jego ewangelizacji poprzez hip pop.

 10. Bajka o obrzydliwym zakłamaniu na potrzeby partyjnej "racji stanu"... A morał z tej bajki smutne żniwo zbiera ---> z której strony nie spojrzeć bandytów hołubi i wspiera...

 11. Nie ma co się oszukiwać ... Pani Justyno Kowalczyk czas zakończyć dzisiaj karierę ! Dziekujemy za wszystko co bylo a było pięknie ! Ale dzisiaj to już bardzo bardzo słabo a nic na siłę

 12. Jaki macie państwo program na wiosnę? - Pis... pis... pis... 😥

 13. Mnie, bardzo, bardzo boli, że niszczycie wizerunek i dobro mojej Ojczyzny Polski w kraju i na świecie, przez wyjątkowo złą wolę, zacietrzewienie, brak kompetencji i stawianie na pierwszym miejscu interesów waszego Lobby. Gorący apel! Przestańcie!

 14. Niemożliwy jest ten finał! Nikt z NHL nie zrobiłby lepszego spektaklu, bez względu na wszystko, to Niemcy uratowali i ten finał i ten turniej, robiąc takie widowiska. Kto by się tego spodziewał???