1. 17 lip

  ❗ Jest sprawa! Niewidomy kotek szuka kochającego (niewychodzącego) domu. Jeśli nie możecie go adoptować dajcie chociaż bo pod postem same denerwujące i nic nie wnoszące komenty w stylu "Wzięłabym ale...."

 2. Służby zatrzymały dziś ważnego polityka PiS z pomorza (wyrzucony już z partii) pod zarzutem udziału w grupie, która wyłudziła 7 mln. VAT. Czy tą sprawą też zajmie się komisja śledcza ds. VAT?

 3. O mandat może Pani Poseł być spokojna. A co do poważniejszych konsekwencji prawnych to mam nadzieję, że sprawa ta nie trafi do sędziego który wspólnie z biega po Warszawie ze świeczkami walcząc

 4. 13 lip

  Po chuj ludzie mi piszą że jestem dla nich ważna skoro i tak po kilku miesięcach udają jakby nigdy mnie nie znały

  Pokaż ten wątek
 5. 18 lip

  Ja po prostu potrzebuję ciągle słyszeć że się mnie kocha i jestem ważna bo inaczej przestaję w to wierzyć

 6. 15 lip

  jest sprawa. mój były chce mi obrobić dupę bo tak bardzo go boli rozstanie mimo że stosował wobec mnie przemoc. Publikuje nasze prywatne rozmowy na swoim tt, wyrwane z kontekstu, grozi mi że zrobi coś gorszego. Potrzebuje osób które zgłoszą jego profil/tweety o mnie. RT!

 7. 17 lip

  wiecie co?doszłam do wniosku,że jestem piękna taka jaka jestem i nie będę wstydzić się tych kilku kilogramów więcej dzisiejsza noc jest dla mnie ważna bo wkońcu polubiłam siebie, nie będę wstydzić się mojego uśmiechu, nóg, brzucha, twarzy i nie będę przejmować się opinią innych.

  Pokaż ten wątek
 8. Premier w : Chcemy podkreślać, jak w naszej kulturze gospodarczej i społecznej, ważna jest wieś. Praca rolnika jest ważna i trzeba ją docenić i wspierać. Do tego się zobowiązujemy.

 9. Dziś na sejmowej komisji zdrowia staje sprawa sprzedaży wysyłkowej leków osobom niepełnosprawnym. Naczelna Izba Aptekarska-ta sama co wylobbowała, że na 3 tys. mieszkańców może być tylko jedna apteka-chce to utrącić.Niech sobie na tych wózkach pojeżdżą-na zdrowie im wyjdzie 😀

 10. Sprawa z bagaznikiem uświadomiła mi, że porównania poczynań Petru z Ruchem Palikota były niesprawiedliwe. Dla Ruchu Palikota

 11. Bez komentarza. sprawa ponoć już załatwiona, ale ku przestrodze na przyszłe zdarzenia. Zdjęcie użytkownika Historia Polski, o której Ty i 90% ludzi nie ma pojęcia.

 12. Buraczana panna (inaczej damski burak) a do tego chochoł. Niezłe osiągnięcia. Siano we łbie... cóż, przykra sprawa...

 13. 🏭💣🔊 Ostatnie informacje z Nowogrodzkiej. Prezes Kaczyński przy pełnym poparciu zarządu partii podjął ważną decyzję!!!

 14. 18 lip

  Ej, sprawa jest! Po kim dzisiaj jedziemy? Po Vincencie "piniendzy ni ma" czy dalej po ?

 15. Jeśli spóźnię się ze składkami, dostanę kary. Jeśli nie zapłacę ludziom, mam PIP. Jeśli coś się stanie Klientowi, sprawa cywilna lub karna. Jeśli powinie mi się noga, nie utrzymam siebie i dzieci, zwolnię ludzi. Eh, gdybym tylko była Ministrem Finansów...zero odpowiedzialności.