1. Ludzie odwaracaja sie od Seleny nie wiedzac nic tak naprawdę. Selena sie nic nie wypowiedziala itp. To jest JEJ prywatna sprawa, a jej matka nie potrzebne o tym wspomniala.

 2. nigdy nie będę ważna

 3. 12.01

  HIT KURWA Z RACJI TEGO ŻE MOJA BFF NIE JEDZIE MAM DO SPRZEDANIA BILET NA NIALLA DO WIDENIA 4 MAJA. WIĘC BŁAGAM JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA/NY DAWAĆ NA DM BŁAGAM SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI RT FOR GOOD LUCK

  Pokaż ten wątek
 4. 14.01

  Kochani Prawi, jest sprawa. Proszę o jak największą akcję. Niech Profesor ma w nas oparcie. Proszę o RT. Dziękuję.

 5. 13.01

  żadna rzecz na świecie nie jest tak bardzo ważna jak ty.

 6. LUDZIE, WAŻNA SPRAWA czy grzywka w tym stylu co na pierwszym zdjęciu będzie mi pasować???

 7. chciałabym żeby ktoś mnie potrzebował i uważał za ważną

 8. ❗️Senacka komisja regulaminowa negatywnie zaopiniowała wniosek prokuratury o zatrzymanie i tymczasowy areszt dla senatora Stanisława Koguta. Wynik 0-9-1. Teraz sprawą zajmie się Senat na posiedzeniu plenarnym.

 9. 10.01

  Hejka przeczytaj to uważnie Jesteś cudowną,kochaną ,mądrą ,ważną i bardzo wartościową osobą wierze że twoje marzenia się spełnią wierze że sie zaakceptujesz w 100%wierze że pokonasz swoje bariery jesteś silną osóbką Jesteś piekna kocham cię uwierz w siebie! uśmiechnij się proszę

 10. Nie, Czaputowicz powiedział w b. dyplomatyczny sposób, że sprawa ta powinna stać się przedmiotem debaty między Polakami a Niemcami. I ze oowinny paść w końcu liczby, ile tak naprawde Polacy uzyskali z RFN z tytułu odszkodowań za zniszczenia i zbrodnie.

 11. 14.01

  powód nr 100000 dlaczego linkin park jest cudownym zespołem: ciężko rozróżnić, czy piosenka jest śpiewana live, czy to wersja audio, bo ich wokal to czysty talent, nie sprawa przeróbek dźwiękowych.

 12. WAŻNA SPRAWA Wiem, że to duży szok, że po takim okresie milczenia kanał MCR coś opublikował. Cieszmy się jak tylko się da, tylko proszę, nie prześladujcie członków zespołu. Jeśli będą mieli coś do powiedzenia, to z pewnością coś ogłoszą. Traktujmy ich z należytym szacunkiem.

 13. Zadowolony lud to sprawa państwowa 😁

 14. Jungkook jest naprawdę ważną osobą w moim życiu i jestem cholernie wściekła na to co się dzieje. Z drugiej strony mam ochotę płakać, gdy pomyślę, że mój aniołek może być smutny. Chciałabym go ochronić przed całym złem