1. 16 kwi

  WYZWANIE Picie samej wody przez 21 dni

  Pokaż ten wątek
 2. Małe wyzwanie dla krytykujących mnie i Idź Pod Prąd Panów: Michalkiewicza, Sumlińskiego, Karonia i Żebrowskiego.

 3. 14 kwi

  Czekamy na analogiczną listę w Polsce.Czy polscy dziennikarze podejmą to wyzwanie?

  Pokaż ten wątek
 4. 18 kwi

  Hej, mam dla Was małe wyzwanie. Ja przebiegnę w niedzielę pierwszy raz w życiu maraton, a później widzimy się przy R22 i Wy wygrywacie mecz. Zgoda? ⚽

 5. Halo jest propozycja 😎 mecz piłkarski 6 na 6 pracownicy LP vs Twitter.LP 🔥 Przyjmujecie wyzwanie ? Termin do ustalenia, 2 x 25 min., nie mogą brać udziału osoby zgłoszone do rozgrywek od b-klasy do ekstraklasy :) pełna amatorka 😎 Przyjmujecie ?

 6. 16 kwi

  SHAWN NIE MIAŁ ATAKU PANIKI Nie mylcie pojęć, bo to całkowicie zmienia postać rzeczy. Oczywiście, że Shawnowi należy się szacunek, ale wyzwanie tych dziewczyn też nie jest na miejscu.

 7. 17 kwi

  Zastanawiam się, jak teraz czuje się gdy został ze swoim dementi jak Himilsbach z angielskim. Może teść mu wyjaśni, dlaczego Żydzi zrobili go w bambuko potwierdzając, że prezydent Izraela opluł Polskę, żeby "rzucić wyzwanie" ustawie o IPN.

 8. CBA weszło na kontrolę do Łazienek Warszawskich. Będę sprawdzać dokumenty od 1990 roku, co się działo z mieniem. Kontrola może potrwać do kilku miesięcy. Czy Oni planują zrobić sobie z Łazienek prywatny park... blisko Sejm, blisko różne urzędy ... Jakieś pomysły?

 9. Agenci CBA weszli do Łazienek Królewskich. "Mają sprawdzić wszystkie działania prowadzone przez muzeum od 1990 roku". Też ostatnio wszedłem do Łazienek. Z nieprawidłowości dostrzegłem pawia, który chował się za gołębiem

 10. 15 kwi

  nas się do łazienek w hotelach nie wpuszcza XDD

 11. 16 kwi

  To kto podejmuje wyzwanie 3 lata w jedną noc? XD

 12. 15 kwi

  Uwaga uwaga, wyzwanie 3lata w 3dni do czas start! Trzymajcie kciuki

 13. 15 kwi

  mój dzisiejszy sen to jakiś żart w wielkim skrócie byłem w domu z jakąś paczką znajomych i graliśmy sobie w różne gry typu prawda czy wyzwanie itd, jakiś koleś chciał zgwałcić jakąś dziewczyne i to chyba była moja dziewczyna bo jak ją uratowałem to

  Pokaż ten wątek
 14. 17 kwi

  Moje wyzwanie 3lata w 3dni do nagle przeszło w kilka godzin. Niceeee

 15. Czy widziało za jakie pieniądze dyrekcja wynajęła lokal na restaurację Belvedere pani Starakowej i dlaczego jest to kwota około 100.000 $ na 30 lat co czyni mniej więcej 833 złote czynszu/mies. Umowa jest na wyłączność na terenie całych Łazienek.