1. 11 sty

  Żeby wygrać trzeba grać! Nie byłoby uczciwie rzucać wyzwanie gry w squasha ale narty..?! Panie ma P trenera i gro swego czasu spędza na jeżdżeniu na deskach. Rzucam P wyzwanie. Przegrany wskazuje cel wpłaty, kwotę wskazuje Pan.

 2. 15 sty

  za tydzień, w poniedziałek robię challange tydzień bez telefonu (weekend się nie liczy). ktoś chce też podjąć to wyzwanie?

 3. WYZWANIE BEZ SŁODYCZY :)

  Pokaż ten wątek
 4. 12 sty

  Podjął filmowe wyzwanie, prowadził auto z opaską na oczach. Konsekwencji "można się było spodziewać"

 5. 8 sty

  mam przed sobą duże wyzwanie zobaczymy czy mój zapał nie jest słomiany

 6. W zeszłym sezonie jako jedyni w rundzie zasadniczej wygraliśmy w hali Trapez 💪 Teraz przed Trójkolorowymi podobne wyzwanie - jak na razie pozostaje niepokonana na własnym parkiecie ⛔ Zapowiedź meczu:

 7. 9 sty

  macie pomysly na jakies recovery wyzwanie? (prosze oprocz pint party)

 8. 16 sty

  serialowe wyzwanie 2019 ☄️

  Pokaż ten wątek
 9. 11 sty

  uwaga wyzwanie napiszcie cos innego niz allura🤠

 10. Nowy rozdział właśnie wjechał, a ja zapraszam na trochę nudy, cudowne palce masażysty, gejowskie wyzwanie w związku z kobietą, niezręczne spotkanie i prośbę Mitcha, przez którą Harry oszaleje!

 11. 12 sty

  to witryna internetowa poświęcona zagadnieniom związanym z aranżacją i wyposażeniem kuchni, łazienki salonu czy sypialni. Znajdziesz tutaj sprawdzone porady o tym, jak dobrze zaprojektować mieszanie i poszczególne pomieszczenia 1/2

 12. Temat ważny. Przewija się w środowisku graczy, kibiców i osób związanych z plażówką. Podjęliśmy wyzwanie przybliżenia Wam problemu. Efekt? Oceńcie sami. 👇👇👇 jest tam też wzmianka o Waszym kanale Panowie! :)

 13. 16 sty

  Akceptuje wyzwanie

  Pokaż ten wątek
 14. 14 sty

  nina chce rozmawiac na poziomie wyzwanie 2019