1. 15 lip

  Jak zaoszczędzić pieniądze: - wyzwanie pięciozłotówkowe; za każdym razem, gdy zostanie ci 5 złoty, to wrzuć je do skarbonki lub słoika i nie wydawaj tych pięniędzy przez kilka miesięcy, a zbierzesz pokaźną sumkę.

 2. 16 lip

  WYZWANIE! Cel : 300 komentarzy z hashtagami i 110 RT !

 3. 13 lip

  D.Tusk: Gdyby Jarosław Kaczyński zdecydował się kandydować (w wyborach prezydenckich), to bym nie wahał się ani chwili i stanąłbym do takiego pojedynku, tak że możecie państwo zapytać prezesa Kaczyńskiego, czy przyjmuje takie wyzwanie.

 4. Niecałe 2 lata temu, po latach przerwy, postanowiłem wrócić na studia. Właśnie obroniłem pracę magisterską na 5, ze średnią ocen ze studiów 4,8. Jak na mojr 41 lat nie jest źle :) Przede wszystkim jednak to była kapitalna, intelektualna przygoda i wyzwanie. Chcę więcej :)

 5. 13 lip

  PDT w TVN24: Gdyby JK zdecydował się kandydować, to nie wahałbym się ani chwili. Możecie go zapytać, czy przyjmuje wyzwanie

 6. 19.07.18 weibo [ ] dzisiaj będzie transmitowany mój pierwszy występ w Chinach. na scenie w okół mnie jest dużo mniej osób. nie jestem do tego przyzwyczajony, to dla mnie wyzwanie. mam nadzieję, że będziecie mogli w ciszy posłuchać tego nieperfekcyjnego 'perfect' ze mną +

  Pokaż ten wątek
 7. 16 lip

  Przypierdalanie się do CR gdy Raul żegnał się przy pustym stadionie, a Iker w sali konferencyjnej... To była ich decyzja! Cris jak i oni chciał podjąć nowe wyzwanie - większe niż El Siete i San Iker. Życzę mu ZP i LM gdy już my jej w jakimś sezonie nie wygramy!

 8. 17 lip

  Biskupi rzucili Polakom wyzwanie. 100 dni bez alkoholu na 100-lecie niepodległości! Czas od soboty 4 sierpnia do niedzieli 11 listopada 2018 roku to 100 dni. W tym roku odważnie prosimy: niech będzie to 100 dni abstynencji”

 9. 15 lip

  Tusk rzuca wyzwanie Kaczyńskiemu. Mazurek: To rejterada przed Andrzejem Dudą Zobacz więcej >

 10. 11 lip

  Postawię sobie wyzwanie,a więc NIE ODEPNĘ TEGO TWEETA DOPÓKI NIE SPOTKAM TEGO CZŁOWIEKA

 11. 14 lip

  ja i zrobiliśmy sobie wyzwanie czyja pupa będzie ładniejsza. Jaka to jest motywacja do ćwiczeń, aż dodam hashtag

 12. 13 lip

  Donald Tusk: "Gdyby Jarosław Kaczyński zdecydował się kandydować w wyborach prezydenckich, nie wahałbym się ani chwili, żeby wystartować. Ciekawe, czy przyjmie takie wyzwanie".

 13. 14 lip

  Wyzwanie J.Kaczyńskiego przez D.Tuska to rejterada przed Prezydentem A.Dudą. To sygnał, że,Tusk nie będzie startował w wyborach bo wie,że J. Kaczyński nie wybiera się kandydować .D.Tusk nie chce przegrać z A.Dudą ,który wg.J. Kaczyńskiego będzie kandydatem na prezydenta w 2020r.

 14. 9 lip

  Wasza tolerancja kończy się wtedy kiedy ktoś mowi że Harry może być hetero. Rozumiem mieć inne zdanie, ale nie uważacie że wyzwanie mnie od spierdolonych idiotek, bo uważam, że Harry może być z koboetami to już trochę przesada?

 15. 13 lip

  Okazuje się, że 💩 dla Dzidziusia to ogromne wyzwanie. W nocy dwie godziny aktywności, Maluszek teraz śpi, kocieł też a ja chodzę na rzęsach...