1. - Chcemy, aby Pomorze szybko rosło w siłę gospodarczą, ale także integrowało się, tworzyło własną tradycję i kulturę - Prezes J. w . 🔁

 2. 2/5 Nowe ulice: Nowa Świętokrzyska i Nowa Jabłoniowa z elektrobusami na buspasach w obie strony, a także centrum przesiadkowe – to wszystko aby droga z Gdańska Południa do centrum była krótsza 👈🏻

 3. proszę, aby każdy, kto widzi ten tweet, napisał coś w odpowiedzi do niego wiem, że można sprawdzić, ile osób widziało tweeta, ale chcę zobaczyć, ile osób mnie nie ignoruje

 4. W 1950 r. Wenezuela była na 4 miejscu na świecie pod względem poziomu PKB per capita, a w 2001 r. ciągle była najbogatszym krajem Am. Łac.. Od 1950 r. rosła tam polityczna ingerencja w gosp.: ograniczano m in. własność prywatną i wymienialność pieniądza. Efekt: stagnacja gosp.

 5. "Dobre czasy, w których kobieta była kobietą, nosiła spódniczki, miała biust i talię". Reserved w ogniu krytyki

 6. Moim zdaniem to jednak mało konkretne. Ja byłbym konkretniejszy: żeby w Polsce wszyscy byli szczęśliwi i żeby Polska była supermocarstwem! To dopiero jest konkret.

 7. Dla kogo była to największa zmora WF-u??? 😬😀

 8. To pierwszy taki wyrok w Polsce. Kościół Katolicki będzie musiał zadośćuczynić kobiecie, która jako dziewczynka była wielokrotnie i regularnie wykorzystywana przez księdza.

 9. .: Chciałbym żeby kwestia demografii była wspólnym mianownikiem dla wszystkich sił politycznych.

 10. Ta sama osoba delegalizuje marsz i ta sama osoba osmiesza jeden z najslynniejszych symboli warszawskich. Ekipa wzięła sobie za cel odejście w jak najgorszym stylu. Warszawiacy, nie pozwólcie aby tacy ludzie mieli dłużej coś wspólnego z tym miastem!

 11. To był spaniały dzień. Król Zygmunt przyodziany w koszulkę z napisem "KONSTYTUCJA", spotkali się ludzie kochający wolność, demokrację, którym zależy by Polska była krajem praworządnym, przestrzegającym Konstytucji.

 12. Wiara w Boga była ich jedyną bronią, Matka Boska ich jedyną tarczą. W Dniu Sybiraka trwa modlitwa za tych, którzy doświadczyli Golgoty Wschodu. W drodze do Skarbca jest pomnik ufundowany w 1990r. wysiłkiem Związku Sybiraków. Na froncie cytat: u Pana jest ich zapłata.

 13. 16 wrz

  Piper McLean jest według mnie jedną z najgorszych postaci, zaraz koło Annabeth. Wiem, że każde dziecko zasługuję na uwagę od rodzica, ale ona była okropna. Jej ojciec ciężko pracował, ale jednocześnie starał się spędzać z nią trochę czasu.

  Pokaż ten wątek
 14. Wybiorę 2 osoby, którym wyślę bullet journal na kwartał + niespodziankę 👀Aby wziąć udział: 🔹 Odpowiedz na pytanie: Jaki projekt chciałabyś zobaczyć w moim wykonaniu? 🔸 Zaobserwuj mnie 🔹 RT